0.3 C
Czech
Středa 11. února 2026
Protext ČTKYuanTech Solar získává certifikaci ISO 14001 a ISO 45001

YuanTech Solar získává certifikaci ISO 14001 a ISO 45001

Šanghaj (Čína) 18. ledna 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost YuanTech Solar, nový čínský výrobce fotovoltaických panelů, nedávno oznámila, že získala certifikaci ISO 14001 pro svůj systém environmentálního managementu a certifikaci ISO 45001 pro svůj systém řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Před těmito certifikacemi získala společnost YuanTech Solar také certifikát ISO 9001 pro systém řízení kvality.

Zmíněné certifikace ISO vycházejí z nejkomplexnějších a nejsystematičtějších mezinárodních norem na světě a staly se jednou ze základních podmínek pro výrobu a provoz podniků. Společnost YuanTech Solar absolvovala komplexní audit od společností TÜV SUD a získala certifikáty systému řízení kvality, životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, což je nejen požadavkem pro vlastní rozvoj společnosti, ale také důkazem vysoké pozornosti věnované systému řízení.

„Těší nás, že jsme získali tyto certifikáty ISO, které dokazují náš závazek vůči kvalitě, životnímu prostředí a dobrým životním podmínkám zaměstnanců,“ uvedl zakladatel a generální ředitel společnosti YuanTech Solar Xie Jian.

YuanTech, nová značka v oboru fotovoltaiky, se řídí základními hodnotami „vynikající kvalita, partnerství, odpovědnost a integrita“ a jejím cílem je přinášet zákazníkům efektivnější řešení v oblasti využití sluneční energie. Jako hlavní technologii si společnost vybrala novou generaci TOPCon typu N. Od spuštění svého prvního zařízení o výkonu 3 GW společnost vyvinula moduly s 54/60 články vhodné pro použití v domácnostech a moduly se 72 články pro střechy budov a komunální služby. Všechny moduly společnosti YuanTech Solar získaly certifikáty IEC 61215 a IEC 61730 od společnosti TÜV SÜD a postupně také další certifikáty pro regionální trhy, jako jsou CQC, MCS, INMETRO atd.

Pan Xie Jian uvedl, že ve vysoce konkurenčním fotovoltaickém průmyslu se společnost hodlá i nadále držet svého tržně orientovaného přístupu a urychlit zavádění nových technologií pro hromadnou výrobu s cílem poskytovat zákazníkům i v budoucnu vysoce výkonné a vysoce spolehlivé moduly, které splňují veškeré požadavky trhu.

O společnosti YuanTech Solar

YuanTech Solar je technologická společnost zaměřená na výzkum a vývoj, výrobu, prodej a služby nové generace fotovoltaických produktů s technologií TOPCon typu N. Společnost byla založena v lednu 2022 a plánuje investovat 1,5 miliardy jüanů (přibližně 224 milionů USD) do výstavby závodu na výrobu fotovoltaických modulů o výkonu 5 GW v městské prefektuře Čchu-čou v provincii An-chuej. Společnost je odhodlána stát se prvotřídním poskytovatelem čisté energie, a to díky tržně orientovanému přístupu a technologickým inovacím, které jsou její hnací silou ve snaze podpořit transformaci na čistou, nízkouhlíkovou, bezpečnou a účinnou energii.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1960403/YT_logo_Logo.jpg

KONTAKT: +86-21-66278985, marketing@ytsolar.com

Reklama

Doporučujeme

Král Karel je připraven spolupracovat s policií kvůli obviněním kolem Andrewa

Britská monarchie znovu čelí nepříjemným otázkám. Nová vlna dokumentů spojených s Jeffrey Epsteinem vrací do centra pozornosti Andrewa Mountbatten-Windsor. Poprvé se k situaci přímo vyjádřil i král Karel. Naznačil, že palác nebude stát stranou, pokud se policie rozhodne jednat.

Budíček pro Evropu. Musí se stát mocností, vyzývá Macron

Francouzský prezident Emmanuel Macron vyzval Evropu, aby se důrazněji prosadila na globální scéně a začala jednat jako skutečná velmoc. Kontinent podle něj čeká budíček v důsledku rostoucích hrozeb ze strany Číny, Ruska a nově i Spojených států.

Europoslanci schválili snížení emisí o 90 procent do roku 2040 oproti roku 1990

Europoslanci dnes schválili klimatický cíl snížit do roku 2040 emise o 90 procent oproti roku 1990. Až pět procentních bodů čistých emisí může pocházet z vysoce kvalitních mezinárodních uhlíkových kreditů od partnerských zemí. Součástí dohody je i odložení zavedení emisních povolenek ETS2 o jeden rok, tedy na rok 2028.

Evropa zažila nejchladnější leden za posledních 16 let

Leden letošního roku byl v Evropě překvapivě studený. Podle služby Copernicus šlo o nejchladnější leden za posledních šestnáct let, průměrná teplota totiž klesla na minus 2,34 stupně Celsia. Na konci měsíce se nad severní polokoulí zvlnil polární jet stream a poslal mrazivý vzduch hluboko nad Evropu i Severní Ameriku. Některé regiony tak zažily zimní dny, jakých se v posledních letech objevuje čím dál méně.

Trump pohrozil Kanadě, že nepovolí otevřít nový most mezi oběma státy

Prezident Spojených států Donald Trump pohrozil, že nepovolí otevření dokončovaného mostu mezi americkým Detroitem a městem Windsor v Kanadě. Jako důvody na své sociální síti Truth Social zmínil kanadské vlastnictví mostu, odmítání prodeje amerického alkoholu v kanadské provincii Ontario, kanadská cla na americké mléčné produkty a kanadská obchodní jednání s Čínou.

Bangladéš těsně před volbami uzavřel obchodní dohodu s USA

Bangladéš dosáhl obchodní dohody s USA. Jihoasijská země se otevře širší škále amerického zboží. Na oplátku zajistí Bílý dům celní výjimky pro některé její oděvy a tarif na veškerý dovoz sníží z 20 na 19 procent. Bangladéš je hned po Číně druhým největším vývozcem oblečení.

Cílem jaderných rozhovorů podle Íránu bylo zjistit, zda USA věc berou vážně

Cílem nepřímých rozhovorů o íránském jaderném programu bylo zjistit, zda Spojené státy k věci přistupují vážně, uvedl dnes podle agentury Reuters mluvčí íránské diplomacie. Dodal, že krátká schůzka ukázala, že obě strany mají dostatek porozumění k tomu, aby rozhovory navzdory nedůvěře pokračovaly.

Nálety ruských dronů v noci zranily pět lidí, uvedly ukrajinské úřady

Čtyři zraněné, včetně dítěte, si v noci na dnešek vyžádal ruský útok drony na ukrajinskou Záporožskou oblast, v Oděské oblasti ruské údery vedly k výpadkům dodávek elektřiny. Jeden člověk utrpěl zranění při ruském útoku na město Družkivka v Doněcké oblasti, informovaly ukrajinské úřady. S výpadky elektřiny v důsledku ukrajinských útoků se podle médií potýkají také obyvatelé Belgorodské oblasti na západě Ruska.

Drahé paměťové čipy dělí trhy na vítěze a poražené

Ceny paměťových čipů v posledních měsících prudce rostou, což je jasně patrné na akciových trzích. Výrobci pamětí zaznamenávají raketový růst, zatímco společnosti závislé na dodávkách elektroniky čelí tlaku na marže a nejistotě ohledně toho, jak dlouho bude napětí v dodávkách trvat.

USA a Arménie uzavřely dohodu o civilní jaderné spolupráci

J. D. Vance dorazil do Arménie jako první úřadující viceprezident USA v historii země. V Jerevanu jednal s premiérem Nikolou Pashinyanem a oba oznámili posun v jednáních o civilní jaderné energetice. Washington tím posiluje vazby se státem, který dlouho spoléhal na Rusko, a zároveň tlačí na „mírovou dividendu“ po dohodě s Ázerbájdžánem.

Spojené státy zaútočily na další loď v Pacifiku, dva lidé zemřeli

Americká armáda ve východním Pacifiku zaútočila na další loď, která měla na palubě převážet drogy. Dva členové posádky zemřeli, jeden přežil a v rámci záchranné akce po něm pátrá ekvádorská pobřežní stráž. Šlo o třetí takový útok v tomto roce, k tomu předchozímu došlo minulý týden.

Starmer odmítá rezignaci a slibuje, že neustoupí

Keir Starmer po výzvě k odchodu z čela Keir Starmer po výzvě k odchodu z čela vlády prohlásil, že nehodlá ustoupit a nechce zemi uvrhnout do dalšího chaosu. Během jediného dne se v labouristické straně zvedla vlna nervozity a vnitřních manévrů, ale premiér zatím bezprostřední tlak ustál a kabinet ho podpořil.

Britský premiér Keir Starmer čelí tlaku na rezignaci. Vaz mu může zlomit odchod klíčového poradce

Britský premiér Keir Starmer čelí nejvážnější politické krizi od svého nástupu do funkce. Rezignace jeho nejbližšího poradce Morgana McSweeneyho v souvislosti se skandálem kolem Petera Mandelsona a Jeffreyho Epsteina výrazně oslabila jeho pozici.

KOMENTÁŘ: Napětí mezi AI velikány graduje. Důvodem je rýpanec v reklamě za miliony

Přes 125 milionů lidí v přímém přenosu sledovalo vymazlené spoty na letošním Super Bowlu, ostře sledovaném finále americké NFL. Reklamní bloky, které běží před zápasem a během přestávek, vyjdou na miliony dolarů. V noci na pondělí se v nich rozhořel spor mezi OpenAI a Anthropicem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama