Reklama
DomůCestování

Cestování

Dovolená

Plánujete dovolenou na poslední chvíli? Zde jsou naše tipy

V poslední době je kvůli pandemii covid-19 těžké plánovat dovolenou předem. Výhodou je, že se dají sehnat skvělé nabídky na „last minute“. Jak? Přečtěte si naše tipy.
jak cestovat pomalu

Jak cestovat pomalu – 9 tipů pro změnu způsobu cestování

Už máte dost hektického pobíhání mezi památkami a chtěli byste si jednou na dovolené opravdu odpočinout? Přečtěte si naše tipy, jak cestovat pomalu.

NEJČTENĚJŠÍ

Hrad Bran Rumunsko

Stručná historie Drákulova hradu Bran

Hrad Bran, který je proslulý spojením s legendou o Drákulovi, je jednou z nejznámějších rumunských památek. Svou pověstí přitahuje do Transylvánie návštěvníky z celého světa.
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

Treky ve Slovinsku

Nejlepší treky ve Slovinsku – část 1

Pěší turistika je vynikající způsob, jak objevit přírodní krásy Slovinska. Přečtěte si tipy na nejlepší turistické stezky ve Slovinsku.
pomalé cestování

Proč cestovat pomalu

Les

Magické i bizarní lesy, které musíte prozkoumat

Spousta lidí miluje procházky lesem. Jste obklopeni přírodou a dýcháte čerstvý vzduch. Kde ve světě najdete lesy, jejichž návštěva pro vás bude výjimečný zážitek?
Bhútán falus

Jak a proč začal Bhútán uctívat falus

Ve vzdáleném koutě světa leží starobylé království Bhútánu. Obklopeno Himalájemi a hraničící s Indií a Čínou, je tato buddhistická země často označována jako poslední Šangri-La, ráj na zemi.
Havana Kuba

10 věcí, které byste měli vědět před návštěvou Havany na Kubě

Kubánské hlavní město je fascinující místo, kde se dá snadno strávit týden. Co byste měli vědět, než vyrazíte do Havany?
Reklama
Reklama