Reklama
Domů Zprávy

Zprávy

Mapa. Foto: Unsplash

Zemědělec posunul hraniční kámen, zvětšil tak území Belgie

Bez boje či vyjednávání a přesto se mu podařilo zvětšit území Belgie. Francouzský zemědělec přesunul kámen, který označil hranice v roce 1819, v období Napoleona Bonaparte. Nejspíše stál v cestě jeho traktoru.
Test na covid-19

V Indonésii dělali testy na covid z nosu tyčinkami už jednou...

Několik zaměstnanců státem vlastněné farmaceutické společnosti Kimia Farma v Indonésii bylo zatčeno za to, že údajně omývali použité nosní tyčinky na stěry na koronavirus a znovu je použili.

NEJČTENĚJŠÍ

Čtyři mrtví na klinice v Postupimi

Čtyři zabití lidé na klinice v Postupimi. Podezřelou policie zadržela

Zaměstnankyni kliniky pro osoby se zdravotním postižením v německé Postupimi zatkla policie pro podezření ze zabití čtyř lidí ve středisku. Pátá osoba byla zraněna. Ve čtvrtek o tom informovala tamní policie.
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

V Mexiku se zřítil železniční nadjezd se soupravou metra

V Mexiku se zřítil železniční nadjezd se soupravou metra. Nejméně 23...

Nejméně 23 lidí zahynulo a 65 bylo hospitalizováno poté, co se v Mexico City během noci z pondělí na úterý zhroutil železniční nadjezd se soupravou metra na frekventovanou silnici.
Australský premiér Scott Morrison

Austrálie utratí za příspěvky na péči o děti 1,7 miliardy australských...

Australská konzervativní vláda má v plánu zvýšit příspěvky na péči o děti. Dle předběžného rozpočtu na to chce uvolnit 1,7 miliardy australských dolarů (28,2 miliardy korun). Rodiče by tak měli být podpořeni k návratu do práce.
odpůrce vakcín zemřel

Keňský lékař, známý odpůrce vakcín, zemřel na covid-19

Jen několik týdnů poté, co keňský lékař Stephen Karanja, velký odpůrce vakcín proti covidu-19, prohlásil, že očkování je naprosto zbytečné, sám na covid zemřel.
granát sexuální hračka

Pyrotechnici v Německu jeli do lesa zneškodnit nalezený granát. Byla to...

O neobvyklém výjezdu policie a pyrotechniků do lesa v Bavorsku, kde měli odborníci na výbušniny zneškodnit granát, informuje CNN a BBC. Z výbušniny se nakonec vyklubalo něco úplně jiného, totiž plastová sexuální hračka.
Reklama
Reklama