Reklama
DomůZajímavosti

Zajímavosti

Panther_Tank

Za válečný arzenál ve sklepě dostal senior podmínku

Německá prokuratura a obhajoba se dohodly na udělení podmíněného trestu maximálně do jednoho roku a pěti měsíců pro nepovolené držení zbraní, munice a výbušnin 84-letému muži, který v suterénu svého domu skladoval tank z dob druhé světové války, protiletadlové dělo, torpédo a další zbraně .
Lamborghini Huracán EVO

Na letišti v Boloni se mají na co těšit. Po ranveji se budou prohánět v Lamborghini Huracán EVO

Další krok kupředu. Tak by se dalo mluvit o výměně, která se stala na letišti v italské Boloni. Tam jako vozidlo, které navádí letadla po dráze, používali Lamborghini Huracán. Jenže tomu teď odzvonilo a místo něj je tu jiná super kára. Lamborghini Huracán EVO. Čtyřkolka má ještě o 60 koní více než původní verze a pracovníci letiště se mají na co těšit.

NEJČTENĚJŠÍ

Pizza Pacaya Maria

Pizza Pacaya. Pro tohoto kuchaře je aktivní sopka jeho troubou

Máte rádi pizzu? Pokud ano, rozhodně byste měli vyzkoušet tuto netradiční „restauraci“. Na vrcholu guatemalské sopky dostanete pizzu pečenou na žhavé lávě.
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

Sériový vrah Rodney Alcala zemřel z přirozených příčin

Sériový vrah Rodney Alcala čekal na trest smrti. Popravy se nedožil

Muž odsouzený v americkém státě Kalifornie k smrti za vraždu dvanáctileté dívky a čtyř dalších žen zemřel přirozenou smrtí, uvedly tamní úřady. Sedmasedmdesátiletý Rodney Alcala zemřel v nemocnici poblíž kalifornské státní věznice Corcoran v sobotu v ranních hodinách.
Nadšenec prodává trabant 258 koni

Žádné „prdítko“, ale střela, co má 258 koní. Trabantový nadšenec prodává svého mazlíka

Když něco děláte s láskou, nadšením a vkládáte do toho mnoho energie, výsledek zpravidla stojí za to. V případě Trabantu 601, který je nyní na prodej na portálu ebay.de, to rozhodně platí. Nadšenec z Německa musel na svém mazlíkovi strávit nespočet hodin práce, ale jeho unikátní vůz se díky tomu může pyšnit výkonem 258 koní při zachování původního tvaru. Hmotnost vozu je navíc pouhých 800 kilogramů. A cena? 9.980 eur, čili nějakých 254 tisíc korun.
Mozek

Vědci vyvinuli neuroprotézu, která umožňuje lidem se ztrátou řeči komunikovat

Tisíce lidí každý rok kvůli mrtvici, nehodě či nemoci ztratí schopnost mluvit. Vědci nyní úspěšně vyvinuli zařízení, které by v budoucnu ochrnutým lidem mohlo umožnit plně komunikovat.
asian boy phone

V Číně využívají technologii na rozpoznávání obličeje, aby dětem bránili hrát po nocích

Společnost Tencent s vládní podporou Čínské lidové republiky začíná ověřovat věk hráčů s cílem, aby nezletilí byli pod kontrolou a jejich herní návyky odpovídaly tomu, co se po nich požaduje.
Reklama
Reklama