Reklama
Domů Magazín

Magazín

Harry s Meghan a synem Archiem

Vévodkyně Meghan napsala knihu pro děti. Inspiroval ji vztah Harryho s...

Meghan, vévodkyni ze Sussexu, příští měsíc vyjde kniha pro děti s názvem The Bench (Lavička) o vztahu otce a syna. Podle vydavatelství dílo reflektuje vztah prince Harryho se synem Archiem.
Bill Gates se rozvádí s manželkou Melindou

Bill Gates a jeho žena Melinda se rozvádí. Manželství trvalo 27...

Bill a Melinda Gatesovi oznámili, že se po 27 letech manželství rozvádí. Podle svých slov „už nevěří, že mohou společně růst jako pár“.

NEJČTENĚJŠÍ

Princové Harry a William vzdali hold zesnulému princi Philipovi

Princové William a Harry svému dědečkovi vzdali hold

Vévodové z Cambridge a ze Sussexu vzdali hold svému dědečkovi, princi Philipovi, vévodovi z Edinburghu. Princ William jej popsal jako mimořádného muže, zatímco princ Harry Philipa charakterizoval jako muže služby a cti a připomněl jeho legendární humor.
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

William a Kate k příležitosti 10. výročí svatby

Kate a William slaví 10. výročí svatby. K radostné příležitosti zveřejnili...

Princ William a Kate, vévodkyně z Cambridge, zveřejnili dvě nové fotografie u příležitosti svého desátého výročí svatby. Pár zároveň na sociálních sítích sdílel video.
Riz Ahmed

Udílení Oscarů 2021: Co je v letošním ročníku jinak či poprvé

Letošní udílení cen americké Akademie filmového umění proběhne v noci z neděle na pondělí na Union Station v centru Los Angeles a zároveň v Dolby Theatre v Hollywoodu, přičemž přenos začne ve 2:00 SELČ. Kromě toho, že se ceremoniál uskuteční na dvou místech najednou, provází o dva měsíce odložené Oscary i další premiéry včetně rekordní rozmanitosti nominovaných. Podívejte se na jejich přehled.
Helen McCrory a Damian Lewis

Britská herečka Helen McCrory podlehla rakovině, oznámil manžel Damian Lewis

Helen McCrory, britská herečka známá ze série filmů o Harry Potterovi nebo seriálu Gangy z Birminghamu, zemřela ve věku 52 let. V pátek o tom informoval její manžel Damian Lewis.
pohřeb prince Philipa

Pohřeb prince Philipa proběhne 17. dubna, počet účastníků bude omezen na...

Pohřeb britského prince Philipa, manžela královny Alžběty, který zemřel v pátek ve věku 99 let, se uskuteční v sobotu 17. dubna bez účasti veřejnosti nebo veřejného průvodu. V sobotu o tom informoval Buckinghamský palác.
Reklama
Reklama