Reklama
DomůMagazín

Magazín

Komička Kathy Griffin bojuje s rakovinou plic, čeká ji operace

Kathy Griffin bojuje s rakovinou, lékaři herečce odstranili část plíce

Americká herečka Kathy Griffin v pondělí oznámila, že má rakovinu plic. Je to jen několik let poté, co si komička oholila hlavu jako výraz solidarity se svou sestrou, která tehdy podstupovala chemoterapii.
Zpěvačka Billie Eilish

Eilish v boji proti nerealistickým ideálům krásy: Nechte si udělat, co chcete, ale přiznejte to

Americká zpěvačka Billie Eilish v nedávném rozhovoru otevřeně promluvila o vnitřních bojích, které svádí ve vztahu ke svému tělu. V interview na propagaci svého nového alba Happier Than Ever se devatenáctiletá popová hvězda rozpovídala o tom, jak vnímá své tělo a jaký vliv mají na její pocity sociální sítě.

NEJČTENĚJŠÍ

tiger king

Nicolas Cage nakonec nebude hrát Tygřího krále. Amazon natáčení seriálu skrečoval

Herec Nicolas Cage oznámil, že nebude hrát hlavní roli v chystaném seriálu Tiger King společnosti Amazon. Seriál se podle něj nebude vůbec natáčet.
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

zemřel baskytarista ZZ Top

Zemřel Dusty Hill. Druhá polovina legendárních vousáčů ZZ Top

Další světoznámý muzikant odešel do hudebního nebe. Tentokrát si smrt přišla pro Dustyho Hilla (72), který s Billy Gibbonsem tvořil legendární vousaté duo v bluesrockové trojici ZZ Top.
Britney Spears

Otec kontroluje, co nosím, říkám, dělám nebo si myslím. Britney Spears se na pódia jen tak nevrátí

Americká zpěvačka Britney Spears se o víkendu na sociálních sítích znovu vyjádřila k opatrovnictví. Popová ikona podle svých slov nebude vystupovat, dokud bude mít její otec kontrolu nad její kariérou. Spears si zároveň posteskla, že 13 let trvající správa zpěvaččiných obchodních i osobních záležitostí zničila její sny.
Paris Hilton

To nechcete vidět. Paris Hilton bude mít na Netflixu svou kuchařskou show

Netflix láká diváky na novou kuchařskou show, v níž bude v hlavní roli dědička hotelového impéria a profesionální celebrita Paris Hilton (40). Ani populární televizní stanice, ani Paris samotná si od pořadu patrně neslibují, že uspokojí náročné gurmety. Naopak to bude nejspíš tragédie, kterou budou lidé sledovat se škodolibým potěšením.
Reklama
Reklama