Reklama
Domů Magazín

Magazín

Billie Eilish

Film o Billie Eilish dokumentuje zpěvaččinu cestu ke slávě, ale i...

Nový dokument zachycuje raketový růst popularity dnes devatenáctileté hvězdy hudebního průmyslu Billie Eilish. Film nabízí intimní vhled do světa teenagerky, která svou muziku nahrává doma, absolvuje řidičské zkoušky, prochází rozpadem vztahu a setkává se se svým idolem Justinem Bieberem.
Reklama
Lady Gaga

Útočník unesl dva psy zpěvačky Lady Gaga. Muže, který je venčil,...

Popová hvězda Lady Gaga nabízí odměnu půl milionu dolarů za návrat svých psů Kojiho a Gustava, které v Hollywoodu v Los Angeles unesl neznámý pachatel. Muž, který psi venčil, byl při incidentu postřelen a následně převezen do nemocnice, informovala ve čtvrtek agentura Reuters a stanice BBC.

NEJČTENĚJŠÍ

Matt Hancock

Britská vakcinační strategie částečně vychází z filmu Nákaza, přiznal s nadsázkou...

Hollywoodský film Nákaza ukázal, že je důležité zajistit dostatek vakcín, jakmile dojde k jejich schválení, uvedl ministr zdravotnictví. V rádiu LBC prohlásil, že klíčové je i včasné určení pořadí skupin pro očkování, informovala stanice BBC.
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

Edvard Munch: Výkřik

Obraz Výkřik mohl namalovat jen šílenec, napsal na dílo sám autor...

Výkřik je dílem, které umělecký svět udivuje už více než století. Ukrytý nápis nyní do příběhu nejznámějšího obrazu Edvarda Muncha přidal novou vrstvu, píše deník The Guardian a zpravodajský web BBC.
Český výrobce vinylových desek GZ Media těží z pandemického splínu společnosti

Pandemický splín neuškodil všem, důkazem je český výrobce vinylových desek

Milovníci hudby, kteří během pandemie trpí nedostatkem živých vystoupeních, se místo toho přeorientovali na vinylové desky. Nákupní boom tak přivedl největšího světového výrobce LP desek k rekordním ročním tržbám a zisku.

Propagace očkování s humorem? Jde to, dokazují Elton John a Michael...

Očkovací kampaň v Británii podpořili zpěvák Elton John a oscarový herec Michael Caine, informovala stanice CNN a deník The Guardian. V humorném videu Brity povzbuzují k vakcinaci proti covidu-19, zatímco se země připravuje na posun očkovacího programu k mladším skupinám obyvatel.
Freddy

Zemřel největší pes na světě. Na zadních měřil přes 220 centimetrů

Freddy, zapsaný v Guinnessově knize rekordů (GKR) jako nejvyšší pes na světě, zemřel ve věku 8 let. V kohoutku měřil přes metr a když se postavil na zadní, dosahoval výšky velikánů NBA, jako je Shaquille O'Neal. O události informovaly stanice CNN a magazín People.
Reklama
Reklama