Reklama
DomůITBox

ITBox

Telefon Oppo

Společnost Oppo oznámila novou generaci selfie kamer pod displejem

Společnost Oppo oznámila nejnovější verzi své technologie kamery pod displejem. Společnost tvrdí, že díky nové technologii může umístit selfie kameru pod displej bez narušení integrity obrazovky.
Chromebook

Nová verze Chrome OS 92 klade velký důraz na komunikaci

Google vydal novou aktualizaci pro Chrome OS, která má usnadnit komunikaci s přáteli a kolegy v práci. V nové verzi Chrome OS bude nyní služba Google Meet předinstalovaná ve všech počítačích s tímto softwarem.

NEJČTENĚJŠÍ

Nabíjení konečky prstů

Nové zařízení dokáže vyrobit energii z potu

Výzkumníci z Kalifornské univerzity v San Diegu (UCSD) v úterý oznámili vynález elektronického zařízení, které dokáže přeměnit pot na použitelnou elektřinu.
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

Sluchátka AOC GH200

Recenze AOC GH200: pohodlná a levná sluchátka

Společnost AOC je známá jako jeden z nejlepších výrobců herních monitorů. Jak si ale poradila s produktem na úplně jiném trhu?
Procesor Intel. Foto: Unsplash

Intel vydá své 7nm procesory možná dříve, než se čekalo

Společnost Intel měla v poslední době problémy s uvedením svých pokročilejších architektur čipů na trh. To se ale možná brzy změní.
Snapchat

Snapchat investuje do rozšířené reality

Mateřská společnost Snapchatu koupila společnost Vertebrae, která umožňuje značkám vytvářet a spravovat 3D verze svého zboží. Podle mluvčího společnosti Snap bude padesátičlenný tým Vertebrae pokračovat ve vývoji platformy pro stávající i nové klienty.
Super Mario hodinky

Luxusní Super Mario hodinky poběží na Wear OS

Společnost Tag Heuer před několika dny zveřejnila upoutávku na hodinky s motivem Super Mario. Většina lidí předpokládala, že se bude jednat o nové mechanické hodinky. Podle nových informací se ale jedná o limitovanou edici již existujících chytrých hodinek Tag Connected Wear OS.
Reklama
Reklama