Reklama
DomůJóga

Jóga

jóga doma

Jak začít s domácí jógovou praxí

Pro začátečníky je nejsnazší cesta, jak začít s jógou, docházka do studia na lekce s učitelem. Mnoho lidí ale cvičí jógu i doma. Nebo pouze doma. Poradíme vám, jak začít.
pozice orla

Jógová pozice orla: jak na to

Pozice orla vypadá jako vaše stereotypní představa o bláznivé jógové póze. Tělo zkroucené jako preclík. Není to ale tak těžké, jak to na první pohled vypadá.

NEJČTENĚJŠÍ

podložka na jógu

Co si počít, když vám podložka na jógu klouže

Koupíte si novou jógamatku. Pak zjistíte, že tato takzvaná lepivá podložka nemá trakci. Nebo vaše dlouho používaná jógamatka začne najednou klouzat víc a víc. Co si s tím počít?
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

Jóga pozice

Jógové pozice podle úrovně obtížnosti a anatomického zaměření

Existují ásany, které vypadají jednoduše. Jiné zase působí až nemožně. Jak můžeme jógové pozice rozdělit podle obtížnosti a částí těla, na které jsou zaměřeny?
Policie Bangladéš

Bangladéšská policie se v boji proti covid-19 obrátila na jógu

Nový přístup diplomatické bezpečnostní divize metropolitní policie v Dháce (DMP) si klade za cíl posílit duševní zdraví svých příslušníků během pandemie covid-19.
Aqua jóga

Stačí přidat vodu. Co je to aqua jóga

Aqua jóga je čím dál tím oblíbenější druh jógy. Voda vás obklopuje a podporuje, váš vztah s gravitací se mění. Jaké to je, cvičit jógu ve vodě?
jógová terapie

Co je to jógová terapie a jak nám může pomoci

Jógová terapie je v zásadě aplikace jógových postupů ke zlepšení fyzického a duševního zdraví s cílem podporovat péči o sebe a celkovou pohodu. Přečtěte si o ní více.
Reklama
Reklama