Reklama
Domů Auto-Moto

Auto-Moto

Škoda Fabia IV

Nová Fabia je venku. Škoda ji o něco zvětšila, navýšilo se...

Hodně napilno mělo během včerejška ústřední vedení Škody. Automobilka z České republiky představila v pražském centru DOX novou, v pořadí už čtvrtou generaci oblíbeného modelu Fabia. Oproti předešlé výrazně narostla. A to jak parametry, tak cenovkou.
Rolls-Royce Cullinan

Úprava Rolls-Royce ala rapper Drake. Následuje Biebera, jde ale o slabší...

S úpravami ikonických vozů od značky Rolls-Royce jako by se roztrhl pytel. Tedy minimálně, co se týče umělců pocházejících z Kanady. Během února si nechal personalizovat vůz Justin Bieber, toho teď následoval krajan Drake. V jeho podání jde ale jen o „chudého“ příbuzného.

NEJČTENĚJŠÍ

Britská královna a princ Philip.

Podílel se na vývoji, teď mu odveze rakev. Prince Philipa doprovodí...

O neštěstí v britské královské rodině už slyšel asi celý svět. Dohadů kolem poslední pouti prince Philipa ale stále zůstává mnoho. Tak třeba situace okolo pohřbu. O tom, jaké auto manžela královny Alžběty II. odveze na pohřeb, mají ale média za Lamanšským průlivem jasno.
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

Audi eScooter

Audi, jak ho neznáte. V Čechách levnější nepořídíte, ujede „jen“ 65...

Pokud přemýšlíte nad koupí výtvoru nějaké prestižní automobilové značky, tak zbystřete. Audi nově řadí do svého portfolia elektrický výrobek s cenovkou 24 tisíc korun a dojezdem 65 kilometrů. Má to vlastně jen jeden háček. Jde totiž o koloběžku.
FIA e-GT

FIA startuje novou závodní sérii. Síly budou měřit „nadupané“ elektromobily

Mezinárodní automobilová federace představila plány na nový závodní seriál. Proti sobě by se měly postavit „našlapané“ elektrické monoposty, které se pyšní výkonem až 430 kW a rychlostí přes 300 km/h. FIA chce s pomocí speciálů zkoumat využití udržitelných zdrojů energie.
Audi A6 e-tron

Tesla se třese před Audi. Špičkové elektro A6 zná koncept, přijet...

Spojení Audi a vozidel na elektrický pohon se každým měsícem více a více zesiluje. Německá automobilka už před časem představila vrcholné GT či řadu nadupaných SUV. Teď došla řada i na model vyšší střední třídy – A6.
Tříkolka Morgan

Morgan sice končí, už ale testuje nástupce. Otázek je spousta. Jasněji...

Krásná pohádka s názvem „Tříkolka Morgan“ letos nadobro skončí. Tedy alespoň podle toho, jaké prohlášení vydala automobilka před několika měsíci. Zdá se ale, že teď je všechno jinak. Britové testují tzv. druhou generaci, kterou svět aut ještě asi nikdy neviděl.
Reklama
Reklama