Reklama
Domů Auto-Moto

Auto-Moto

Nové logo Peugeot

Peugeot ukázal nové logo! Lev zůstává. Spojujeme historii a modernost, hlásí...

Francouzská automobilka Peugeot alespoň z části mění svou identitu. Představila totiž nové logo. Středobodem zůstane i nadále lev, tentokrát ale dostane modernější nádech s erbem. Peugeot vymění znak po 11 letech.
Reklama
GMA T.50s Niki Lauda

Lauda by byl nadšený! Oranžovou střelu si vyzkouší 25 vyvolených. Na...

V tomhle voze by se legendární rakouský pilot jistě velice rád projel. Gordon Murray Automotive T.50 s Niki Lauda – tak zní název speciálního supersportu, který vzdává hold slavnému pilotovi F1. Lauda zemřel před dvěma lety, 25 vybraných řidičů na něj ale při jízdě na okruhu stoprocentně zavzpomíná.

NEJČTENĚJŠÍ

FORD F-150 Raptor. No

Šílený Ford F-150 Raptor představen! Třetí generace má spoustu novinek. Evropa...

Celosvětově nejoblíbenější pick-up se konečně dočkal. Ford představil třetí generaci populárního modelu F-150 Raptor. No, populárního. Alespoň v zámoří určitě. Evropa tyto typy ale zase tolik neřeší, proto se bude muset spokojit jen se slabší verzí.
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

DEFENDER

Starý Defender za 6 milionů? Zájem byl obrovský. Auto se vyprodalo...

Takovou smršť automobilka Land Rover čekala asi jen těžko. Pětadvacet speciálních kusů Defenderu, který z nabídky zmizel už v roce 2016, vyprodali zájemci podle zpráv britského deníku Autocar za tři dny. Nakupující přitom netrápil ani fakt, že jedno auto vyšlo na v přepočtu téměř 6 milionů korun.
ŠKODA Enyaq Sportline

Škoda představila Enyaq Sportline! Ujede až 520 kilometrů. Cenovka zatím známá...

Český výrobce automobilů představil svou elektrickou vlajkovou loď ve sportovní verzi. Enyaq Sportline? Nejhmatatelnější změny přináší vzhled, výbava, ale také pohon. K mání budou celkem tři varianty, ta nejsilnější se ale dostane na trh až ve druhé polovině letošního roku.
AUDI e-tron GT

„GT budoucnosti“. Z linky Audi sjel e-tron GT. Elektro ve verzi...

Dost bylo spekulací. Audi konečně oficiální cestou představilo svůj vrcholný elektromobil e-tron GT. Německá automobilka před časem hlásila, že půjde o nejsilnější auto její historie. A svá slova určitě nechtěla vypustit jen tak do prázdna. Na silnicích půjde o nadupaný vůz, které se dostane z 0 na 100 za pouhé 3,3 vteřiny.
DACIA

Neprodávanější auto ve Francii? Tak to se podržte. Prvenství drží Dacia...

S velice zajímavou statistikou přišel statistický server Best Selling Cars Blog. O jaké auto mají ve Francii největší zájem? Prodejům vévodí jednoznačně Dacia. Během prvního měsíce v letošním roce zaznamenala raketový nárůst poptávky a nechala za sebou všechna domácí automobilová esa.
Reklama
Reklama