Reklama
DomůAuto-Moto

Auto-Moto

Dacia Duster 2021

Auto nejen pro myslivce dostalo nový kabát. Dacia Duster je sice dražší, ale vejde se pod 300 tisíc

Když řeknete Dacia Duster, zbystří snad každý myslivec. Tohle auto je totiž pro nimrody jako stvořené. Vydrží jako kůň, nestojí mnoho a ve své podstatě disponuje skvělým poměrem cena/výkon. Oblíbené SUV rumunské automobilky, které samozřejmě uspokojí nejen myslivce ale i širokou veřejnost, nyní prošlo několika úpravami a po červnovém představení je už i na českém trhu. Připraveny jsou čtyři varianty výbavy.
Mercedes

Elektromobily a meta 1000 kilometrů na nabití? Mercedes to prý zvládne v roce 2022

Automobilky na celém světě investují do vývoje ohromné peníze, aby jejich vozy zvládly ujet na jedno nabití co největší vzdálenost. A podle všeho se Mercedes už v roce 2022 chystá prolomit magickou hranici 1000 kilometrů na nabití. Zvládnout by to měl model Vision EQXX.

NEJČTENĚJŠÍ

Škoda Fabia

Rozjela se výroba čtvrté generace Škody Fabia. Investice dosáhly skoro 3...

Škoda Fabia je mimořádně oblíbený vůz. A to nejen mezi českými řidiči. Od představení první generace v roce 1999 bylo zákazníkům dodáno více než 4,5 milionu vozů. Vedení společnosti věří, že úspěch, který měly předchozí tři řady, nemine ani čtvrtou generaci. Novinka nabídne celou řadu asistenčních systémů, které byly dosud vyhrazeny vozům vyšších tříd.
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

Škoda 120 L

Řídili jste legendární „stodvacítku“? Pokud ne, nabízí se jedna ve skvělém stavu. Za čtvrt milionu

Jste-li fanouškem vozu Škoda 120 L a máte chuť zavzpomínat na staré časy, máte jedinečnou možnost. Vůz, který byl garážovaný v klimatizovaných prostorách, má čerstvě udělanou technickou a na tachometru najeto pouhých 8 tisíc kilometrů, je k mání. Inzerent z Přerova za něj požaduje 249 tisíc korun.
Rimac Nevera

Souboj titánů. Šílený elektromobil Rimac Nevera si „namazal na chleba“ Porsche Taycan i BMW M5

V Chorvatsku na letišti si to rozdala tři nesmírně nabušená auta. Dva elektromobily Rimac Nevera a Porsche Taycan Turbo S a vedle nich BMW M5 Competition s osmiválcem a dvěma turbodmychadly pod kapotou. I když to ve své podstatě nebyl souboj rovného s rovným, je video z tohoto závodu nabité endorfiny a emocemi.
Mercedes-AMG SL odhalil interiér

Mercedes-AMG SL odhalil interiér. Kombinuje sportovního ducha s elegancí

Vývoj nové generace kabrioletu Mercedes-AMG SL měla poprvé pod taktovkou divize v Affalterbachu. A jelikož už se pomalu chystá odhalení vozu, přišla na řadu ochutnávka a lákadlo v jednom v podobě fotek interiéru. Posuďte sami. Nádech sportovního ducha AMG v kombinaci s luxusem a elegancí značky Mercedes-Benz si jistě najde své fanoušky.
Vertige

Žádný sporťák mu nebyl dost dobrý, tak si vyrobil svůj vlastní a výsledek stojí za to

Podnikatel Robin Wells si chtěl pořídit sportovní auto. Ale žádné se mu nezdálo dost dobré a vždy se našlo něco, co nesplňovalo jeho požadavky. Tak se v roce 2014 rozhodl, že si vyrobí své vlastní. Pod hlavičkou automobilky Wells Motor Cars nyní spatřil světlo světa model Vertige, který může konkurovat vozu Porsche Boxster.
Reklama
Reklama