Sídlo společnosti

World News Media s.r.o.

Rybná 716/24

Staré Město, 110 00 Praha

IČO: 09372008 DIČ: CZ09372008

O nás

Zpravodajský online portál World News 24 vnikl za účelem informovat o dění převážně ze zahraničí. Hlavní a nejdůležitější rubrikou jsou Zprávy, kam redaktoři denně píší články v lokálním jazyce. Zdroje jsou světové největší agentury BBC, CNN, Aljazzera a další. Druhou největší rubrikou je Ekonomika, následují doplňkové obsahové sekce Sport, Magazín, velmi populární eSport, Jóga, Auto-Moto, Mobil, Cestování a Věda a Technika.

Obchod a reklama

Pokud máte zájem o inzerci na našem portálu, prosím obracejte se mailem na obchod@wn24.cz. Obratem Vám odpovíme a Vaší poptávku vyřídíme.

Šéfredaktor World News 24

Vojtěch Kalina

vojta@wn24.cz

Redaktoři

Lukáš Houdek (Zprávy)

lukas.houdek@wn24.cz

Stanislava Wolfová (zprávy, ekonomika, cestování, věda a technika)

Stanislava.Wolfova@wn24.cz

Monika Kučerová (Zprávy, Ekonomika, Magazín)

Monika.Kucerova@wn24.cz

Dušan Mendel (zprávy, sport, e-sports, auto-moto, itbox)

Dusan.Mendel@wn24.cz

DANA HORALÍKOVÁ (ITbox)

DANA.HORALIKOVA@wn24.cz

JAN Gregor (ITbox)

JAN.GREGOR@wn24.cz

Jan M. (Zprávy)

JM@WN24.cz

Anna Ahneová (Jóga, Zdraví, Zprávy, Cestování)

Anna.Ahneova@wn24.cz

Externí spolupracovníci

info@wn24.cz

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY