Provozovatel

World News Media, s.r.o.

Rybná 716/24

Staré Město, 110 00 Praha

IČO: 09372008 DIČ: CZ09372008

Web: worldnewsmedia.cz

Obchod a reklama

Pokud máte zájem o inzerci na našich portálech, prosím obracejte se mailem na reklama@wn24.cz. Obratem Vám odpovíme a Vaší poptávku vyřídíme.

Zpravodajský online portál World News 24 vnikl za účelem informovat o dění převážně ze zahraničí. Hlavní a nejdůležitější rubrikou jsou Zprávy, kam redaktoři denně píší články v lokálním jazyce. Zdroje jsou světové největší agentury BBC, CNN, Aljazzera a další. Druhou největší rubrikou je Ekonomika, následují doplňkové obsahové sekce Sport, Magazín, velmi populární eSport, Jóga, Auto-Moto, Mobil, Cestování a Věda a Technika.

Šéfredaktor World News 24

Vojtěch Kalina

vojta@wn24.cz

Redaktoři

Lukáš Houdek (Zprávy)

lukas.houdek@wn24.cz

Stanislava Wolfová (zprávy, ekonomika, cestování, věda a technika)

Stanislava.Wolfova@wn24.cz

Monika Kučerová (Zprávy, Ekonomika, Magazín)

Monika.Kucerova@wn24.cz

Dušan Mendel (zprávy, sport, e-sports)

Dusan.Mendel@wn24.cz

Jan Pavlíček (auto-moto)

Dusan.Mendel@wn24.cz

DANA HORALÍKOVÁ (ITbox)

DANA.HORALIKOVA@wn24.cz

Michal Kopecký (ITbox)

Michal.Kopecky@wn24.cz

Jan M. (Zprávy)

JM@WN24.cz

Anna Ahneová (Jóga, Zdraví, Zprávy, Cestování)

Anna.Ahneova@wn24.cz

Externí spolupracovníci

info@wn24.cz

Do našeho portfolia patří také uživateli oblíbený sportovní server Sports News 24. Online portál vnikl za účelem informovat o dění převážně ze sportovního světa. Server má 14 rubrik a pokrývá tak informačně témeř veškerý sport na světě.

Šéfredaktor Sports News 24

Dušan Mendel

dusan@wn24.cz

Redaktoři Sports News 24

Jan Pavlíček

jan.pavlicek@wn24.cz

Filip Kortus

filip.kortus@wn24.cz

Blíží se tři velké sportovní události roku 2021 a my jsme pro vás připravili speciální nabídku partnerství.

MS v hokeji 2021: 21.5.-6.6. 2021

EURO 2021: 11.6. - 17.7. 2021

OH v Tokiu 2021: 23.7. - 8.8. 2021

Magazín o cestování, který vás přenese na exotická místa. A nejen ta. Aktuality, průvodce, praktické rady, tipy pro cestovatele, fotky, videa a mnoho dalšího.

Šéfredaktor Travel News 24

Anna Ahneová

Anna.Ahneova@wn24.cz

eSport News 24 jsou aktuální zprávy ze světa esportu. Máme pro vás nejnovější informace, reportáže, výsledky, videa.

Šéfredaktor eSport News 24

Dušan Mendel

dusan@wn24.cz

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY