Reklama
Domů e-Sports

e-Sports

Luka Perkz Perkovič

Cloud9 se chystá na MSI. Klíčová bude džungle, myslí si „Perkz“

Už zítra startuje největší akce první poloviny sezony. Nadšenci do počítačových her by si měli nastavit minimálně upozornění, během večerních hodin se totiž na Islandu rozjede turnaj MSI. Na event se připravuje i Cloud9 a „Perkz“. Ten se rozpovídal o tom, co představuje klíč k úspěchu.
Esports Gym Tokio

Japonci budou trénovat ve speciální posilovně. Tokio otevře první „gym“ svého...

V japonském hlavním městě Tokiu se kromě příprav na letošní olympijské hry chystá také novinka pro svět her. Japonci budou moct od 19. května využít prostory speciálního „gymu“. Jde o první posilovnu svého druhu v zemi. Místenku do ní si mohou zaplatit výhradně hráči počítačových her.

NEJČTENĚJŠÍ

Gamer

31 dní na jednom streamu, světový rekord pokořen. Peníze putují na...

S přinejmenším zajímavým nápadem se před 31 dny přihlásil na stream Ludwig Ahgren. Rodák z USA měl cíle jasné: udělat nejlepší „Subathon“ historie, vydělat peníze a většinu z nich poslat na charitu. Všechno klaplo bez větších problémů, svým počinem se zapsal do dějin.
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

MSI 2019

MSI pomalu klepe na dveře. Na Island se vypraví TOP týmy,...

Sopka v blízkosti hlavního města Islandu se uklidnila, startu MSI tak už nic nestojí v cestě. Věhlasný turnaj zná jména všech účastníků a Češi poznali 3 výběry, se kterými se porvou o peníze i slávu. Přípravy finišují, na světě už je i průvodní „soundtrack“.
Humanoid

Čerstvý mistr Evropy v “lolku” poletí na Island. Zvedání poháru jsme...

Když padne řeč na české zastoupení v prostředí League of Legends, vypadnou nám dvě hlavní jména. „Carzzy“ plus „Humanoid“. V současné době na téhle scéně není nikdo lepší. Druhého jmenovaného profíka se nám podařilo v exkluzivním rozhovoru pro WN24.cz rozpovídat.
Martin „MAGNUM“ Peňkov

Před týdnem přestup, teď velký triumf. Čech táhne britský Fnatic

Spojení České republiky a „nové“ střílečky s názvem Valorant není až tak silné, i naši zástupci už si ale cestu na výsluní prorážejí. Během posledních několika dní byl na programu kvalifikační turnaj Champions Tour, ve kterém jediný Čech na turnaji pomohl k triumfu Fnaticu.
TENZ Sentinels

Sentinels si chtějí pojistit tahouna. Případ „TenZ“ má ale velký finanční...

Když se před časem rozjela vlna přechodů hráčů z CSGO na Valorant, americký klučina „TenZ“ byl mezi prvními. Ve hře se stal prakticky ihned hvězdou, pak ale kariéra nabrala nečekaný spád. Odchod ze scény, vlastní tvorba, pak návrat. Teď se o jeho služby zajímají Sentinels. Je to ale o dost složitější.
Reklama
Reklama