Reklama
Domůe-Sports

e-Sports

Sídlo Gen.G

Strach okolo sídla Gen.G v Koreji. Ozbrojený šílenec měl v plánu ohrozit tým

Se slávou a penězi jde ruku v ruce také popularita, ta ale nemusí být v každém případě jen pozitivní. Což teď na vlastní kůži poznali zástupci jihokorejského týmu Gen.G, které měl v plánu přepadnout v jeho vlastním sídle ozbrojený pachatel. Neštěstí se ale nakonec podařilo zabránit.
José Mourinho

Pro Mourinha je Fortnite noční můrou. Fotbalisté sedí u té sr**ky celé noci, zlobí se

Ne všichni jsou z populární pecky zvané Fornite nadšení. Světové celebrity si domlouvají spolupráce, hře už propůjčil tvář třeba Neymar, Pelé nebo Aubameyang. Kdo ji ale přímo nenávidí, to je kouč Říma José Mourinho. Podle něj u ní totiž fotbalisté tráví celé noci i přes fakt, že mají před zápasem.

NEJČTENĚJŠÍ

NAVI

Ruská krasojízda v Kolíně. NAVI marně hledali přemožitele, titul z IEM...

Je dobojováno. První akce, ve které se ti nejlepší hráči Counter-Strike: Global Offensive postavili proti sobě tváří v tvář, je u konce. Na IEM v Kolíně nad Rýnem se dařilo zejména výběru Natus Vincere. Rusové během celého turnaje marně hledali přemožitele a právem si vysloužili titul i tučnou finanční prémii.
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

fortnite serie 2 epizoda 7

Začíná nová sezóna ve Fortnite! Měla by přinést zóny s nízkou gravitací

Sedmá sezóna druhé kapitoly Fortnite se chýlí ke konci. Stejně jako v předchozích zakončení si Epic Games připravilo další významný konec, který propojí všechny nedávné nejasnosti v příběhu.
Konkurent FIFY PES se mění na eFootball

Ostuda, šílí příznivci PES. Konkurent FIFY mění název a láme si vlastní vaz

Pokud má být tohle konkurence slavné herní série FIFA, tak mohou být tvůrci od EA v klidu. PES hrdě hlásalo útok na špici fotbalových simulátorů, novou verzí si ale znepřátelilo i své vlastní příznivce. Hra se bude nově jmenovat eFootball a bude zdarma. Má to ale hned několik háčků.
ESL Pro League

Euforii střídá smutek. ESL Pro League mění plány, Sinners a spol. budou hrát online

Tuhle zprávu určitě čeští hráči Counter-Striku nevítají s otevřenou náručí. Sinners se díky vítězství v ESEA Premier probojovali na slavný turnaj ESL Pro League, bohužel pro všechny se ale i tenhle podnik odehraje online. Organizátoři mají obavy z nové mutace nemoci covid-19 zvané delta.
Kylian Mbappé FIFA

EA chystá obří změny. FIFA 22 má být poslední placenou, česká liga v jednání

Fotbalová revoluce? Přesně takhle se mluví o nově chystané edici oblíbené herní série s názvem FIFA. Tvůrci z EA už představili světu trailer, poodhalili nové režimy a tak nějak celkově na verzi s pořadovým číslem 22 nalákali. Bude to opravdu něco, i když zřejmě zase bez asistence Čechů.
Reklama
Reklama