Reklama
Domů e-Sports

e-Sports

Hra Crossout

CROSSOUT vyhlíží update! Nabídne novou mapu nebo díly do aut. Ve...

Ve světě počítačových her patří pecce s názvem Crossout silné postavení. Apokalyptický svět plný nejrůznějších vozidel připomíná scenérie z filmu Šílený Max. Hra od tvůrců z Ruské federace toho nabízí spoustu, je zdarma a navíc čas od času vydává všelijaká vylepšení. Jako třeba teď. Fanoušci mají čas do 30. dubna.
Reklama
Schalke

Německé Schalke04 se topí v dluzích! Přemýšlí tak o prodeji místa...

Německý gigant neprožívá zrovna zářné poslední měsíce a roky. Pandemie nemoci covid-19 se podepsala na výkonech, ale také finanční situaci klubu. Fotbalisté reprezentují Schalke04 spolu s profíky ze scény LoL. Ti ale mohou o své místo v prestižní lize LEC přijít.

NEJČTENĚJŠÍ

Mistrovství univerzit hlásí změny! Šanci dostanou další země. Ve hře bude...

University Esports Masters, neboli šampionát evropských univerzit, se pomalu připravuje na svůj už v pořadí šestý ročník. I letos slibují organizátoři velké věci a oznámili řadu změn. Na turnaj by se mohly podívat i další národy. A navíc se bude hrát o slušnou prémii bezmála 500 tisíc korun.
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

ASTRALIS

Překvapení v Katowicích! Astralis schytal rekordní příděl. Proti Rusům zvládl jen...

Ve sportu se podobná scenérie odehraje jen velice zřídka. A stejně tak můžeme mluvit i o prostředí e-sportu. V současnosti možná nejlepší tým planety v CS:GO se pasoval do role hlavního aktéra v teď již památném zápase. Výsledek? 1:16 z pohledu Astralis. Rusové si pro nim zastříleli.
KARRIGAN

Blesková výměna ve FaZeu! Comeback hlásí „Karrigan“. Sbohem dává legenda

Příznivci oblíbené střílečky CS:GO už tuhle změnu nějaký pátek avizovali. Skutečností se ale stala až během posledních několika dnů. FaZe Clan se rozhodl pro výměnu „kus za kus“. Do výběru se vrací dánská hvězda, tento krok však zpečetil osud legendárního Švéda „Olofmeistera“.
ASTRALIS

Kodaň novou Mekkou her? Astralis postaví herní zónu přímo v zábavním...

Dánský výběr Astralis patří v e-sportu mezi evropskou špičku. Na výsluní dotáhly tým hry jako Counter Strike: Global Offensive, League of Legends nebo FIFA. Své působení na poli počítačových her teď chtějí Dánové posunout ještě na vyšší úroveň. Přímo v historickém zábavním parku Tivoli chtějí postavit herní zónu.
Call of Duty

Tikající bomba explodovala! Activision se zbavuje cheaterů. Z Warzone jich zmizí...

V prostředí počítačových her asi neexistuje horší pocit, než když vás někdo přelstí pomocí „cheatu“. Situace ohledně Call of Duty: Warzone dospěla do fáze, kdy cheateři dokonce mohli své „umění“ streamovat, Activisionu ale konečně došla trpělivost. Nepovoleným aktivitám chce začít zamezovat a hned první den vyprovodila ze hry 60 tisíc hráčů.
Reklama
Reklama