Reklama
DomůZdraví

Zdraví

Běh

Jak se vypořádat s běžeckou přestávkou

Ať už vás k běžecké přestávce donutí okolnosti, nebo si uděláte pauzu dobrovolně, návrat chvíli trvá. Běh pro vás pravděpodobně byl zdrojem úlevy od stresu. Nyní je čas najít další relaxační aktivity, které vám pomohou zvládnout stres.
paddleboarding

Co je to paddleboarding a jak začít

Paddleboarding se stává jedním z nejpopulárnějších vodních sportů. Je posilováním pro celé tělo, způsobem, jak si užít přírodu i skvělou zábavou. O co se vlastně jedná?

NEJČTENĚJŠÍ

běh

Jak začít znovu běhat po delší přestávce – část 1

Možná jste si dali přestávku kvůli zranění, nedostatku motivace nebo pracovním povinnostem, které vyžadovaly váš čas. Návrat k běhu může být frustrující, ale je dosažitelný. Se správným plánem a trochou trpělivosti. Jak začít znovu běhat?
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

Borůvky

Proč jsou borůvky tak zdravé

Borůvky jsou oblíbené bobule. Krásně zbarvené, chutné a ideální jako malá svačina, do cereálií, smoothies, salátů, ale i vdolků nebo koláčů. Jsou známé jako superpotravina, protože jsou vysoce výživné a obsahují spoustu silných antioxidantů.
Cvičení

10 důvodů, proč necvičíte – část 1

Studie ukazují, že více než 60 % dospělých Američanů nemá doporučené množství fyzické aktivity. Více než 25 % dospělých není vůbec aktivní. Mají k tomu mnoho důvodů, od nabitého programu až po nedostatečně viditelné výsledky. Proč necvičíte vy?

Jaké jsou druhy masáží a který je pro vás ten pravý – část 2

Masáže jsou oblíbenou formou relaxace, péče o tělo, ale i léčebné terapie. Jaký druh masáže si vybrat, aby vyhovoval vašim potřebám a splnil vaše očekávání?

Vitamín A a jeho přínosy pro zdraví

Vitamín A je důležitý pro váš zrak, správný růst a dělení buněk. Je nezbytný pro fungování imunitního systému, pro zdravou pokožku a sliznice. Jaké má další zdravotní přínosy?
Reklama
Reklama