Reklama
Domů Zdraví

Zdraví

Modré světlo

Co je modré světlo a jak ovlivňuje naše oči

Je pravděpodobné, že čtete tento článek na zařízení, jež vyzařuje modré světlo. Měli byste se ho obávat vzhledem k množství času, který trávíte před obrazovkami?
noční cvičení

Noční cvičení váš spánek nezničí

Ranní cvičení má určitě své výhody. Stejné přínosy ale má i noční cvičení, pokud se vám lépe hodí do časového plánu. Není však pro každého. Pokud jste uvažovali o rutině nočního cvičení, tento průvodce vám pomůže zjistit, zda je pro vás to pravé.

NEJČTENĚJŠÍ

cvičení a pití

Co byste neměli pít, když cvičíte

Je obecně doporučováno zvýšit příjem tekutin při fyzické aktivitě. Zatímco voda je často tou nejlepší volbou, existují i ​​jiné možnosti. Kterým se však raději vyhnout?
pocení

Je pocení zdravé?

Reklama

NEJNOVĚJŠÍ

spánek

11 potravin, které pomáhají vašemu spánku

Dostatek kvalitního nočního spánku je pro vaše celkové zdraví nesmírně důležitý. Pomáhá udržovat váš imunitní systém v plné síle.
detoxikační dieta

Zdravější varianta přísných detoxikačních diet

Pokud se vaše tělo cítí těžké nebo pomalé, proč nezkusit krátkodobý detoxikační plán na podporu zdraví? Dejte si sedm dní na vyloučení méně zdravých potravin. Místo nich se zaměřte na konzumaci nezpracovaných potravin bohatých na živiny, které vás zasytí i uspokojí.
večeře

Kdy je správný čas na večeři

Když chcete být zdraví, je rozhodně důležité, co jíte. Záleží ale i na načasování? Jaký je správný čas na večeři?
cvičení

5 situací, kdy vynechat cvičení

Cítíte vinu, když vynecháte trénink? Výmluvy jako hlad, nedostatek motivace či nedostatek času před vaším svědomím neobstojí. Existují ale situace, kdy vynechat cvičení je naprosto v pořádku. Které to jsou?
pocení

Je pocení zdravé?

Reklama
Reklama