Protext ČTKSpolečnost S'Young International slaví otevření svého kampusu S'YOUNG CITY a vítá na...

Společnost S'Young International slaví otevření svého kampusu S'YOUNG CITY a vítá na čínském trhu další světové značky

Šanghaj 16. dubna 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost S'Young International („S'YOUNG"), iniciátor modelu spolupráce CP (China Partner), uspořádala 14. dubna 2023 slavnostní relokační akci při příležitosti oficiálního otevření svého nového kampusu S'YOUNG CITY ve městě Čchang-ša v provincii Chu-nan.

S’YOUNG CITY se nachází na místě bývalého památníku věnovaného Guan Yuovi, slavné historické postavě z období čínských Tří království (220-280 n. l.). V tradiční čínské kultuře je Guan Yu považován za symbol ušlechtilých vlastností, jako je spravedlivost, přátelství a důvěra, které zároveň tvoří základní koncept spolupráce mezi společností S’YOUNG a jejími partnery.

Guan Yu je také uznáván jako „bůh štěstí“, kterého Číňané po celém světě uctívají již po tisíciletí. Přibližně před 1700 lety jej na tomto místě okouzlila malebná pastýřská scenérie a přiměla jej sesednout z koně, aby poznal zdejší kulturu a nádherný způsob života. Dnes zde vyrostlo S’YOUNG CITY, které v pěti tvářích kampusu nabízejícího dokonalejší zážitky zákazníkům i globálním značkám ztělesňuje firemní kulturu „Spokojenost v práci, nadšení pro život“.

Společnost S’YOUNG International oficiálně vznikla v roce 2018 v Šanghaji, ekonomickém centru Číny, s centrálou pro stovky zaměstnanců přímo na Huaihai Road v centru Šanghaje. Čína je přitom obrovský trh s 1,4 miliardy obyvatel a rozmanitou urbanistickou strukturou. Města prvního řádu, jako jsou Peking a Šanghaj, obývá pouze 5 % celkové populace, zároveň však rychle vznikají další, jako jsou Čchang-ša, Čcheng-tu, Čchung-čching a Wu-chan. Jako lokalita pro S’YOUNG CITY bylo zvoleno právě Čchang-ša, protože nová města 1. a 2. řádu, jichž je typickým zástupcem, mají téměř 500 milionů obyvatel a jsou blíže životní atmosféře naprosté většiny městských obyvatel Číny. Společnost S’YOUNG se zde bude moci začlenit do široké městské populace, lépe se přizpůsobit životním zvyklostem největšího podílu městských obyvatel v Číně a rovněž poskytovat kvalitnější služby a navázat hlubší kontakt s širokým spektrem spotřebitelů na rostoucím trhu s kosmetickými produkty.

S’YOUNG CITY je otevřený a komplexní komunitní prostor. Kromě administrativních provozů jsou v kampusu k dispozici také různé veřejné služby, zábavní zařízení a ekologické zázemí, které mají společně vytvořit prostředí pro efektivní práci i vyvážený a zdravý životní styl zaměstnanců.

Kampus integrace: Nepřetržitě otevřený volnočasový areál propojený s kulturním životem města

Jako společnost, která cílí na městské rezidenty s diverzifikovanou globální nabídkou kosmetických produktů, se S’YOUNG snaží obsáhnout maximální uživatelskou perspektivu a zkušenost a do designu S’YOUNG CITY integruje koncept „zákazník na prvním místě“. S’YOUNG CITY důmyslně navazuje na okolní komunitu a otevírá pro místní obyvatele volnočasový park s nepřetržitým provozem, který prostřednictvím rekreačních zařízení umožňuje návštěvníkům z komunity poznat kulturu S’YOUNG. Zároveň umožňuje společnosti S’YOUNG International zůstat v úzkém spojení s cílovou skupinou uživatelů zakořeněnou v městském životě během každodenní práce.

Kampus možností: Mladistvé a rozmanité místo pro příjemné zážitky

S’YOUNG CITY disponuje společenským prostorem pro společné stravování až tisícovky lidí, je vybaveno fotbalovým hřištěm, tenisovým kurtem, basketbalovým hřištěm, tanečním studiem, lázeňským centrem, knihovnou a dalšími rozmanitými prvky tvořícími všestranný komunitní areál, kde mohou zaměstnanci žít mladistvým a aktivním stylem života.

V S’YOUNG CITY lze také okusit celou řadu rozmanitých zahraničních kultur. Britská káva Costa Coffee, ale i londýnská telefonní budka ze 70. let, která sem byla speciálně dopravena letecky, představují klasickou atmosféru britských ulic. Vůni Francie a uměleckou náladu zase přináší „Grasseská zahrada“ osazená květinami z oblasti Grasse v jižní Francii.

Kampus kyslíku: „Přírodní kyslíkový bar“ v kancelářích pro odbourání pracovního stresu

S’YOUNG CITY je vybaveno na míru vyrobeným „centrálním kaskádovým vzduchovým systémem pro zásobování kyslíkem a ionty“, který zlepšuje životy zdejších zaměstnanců. Všechny zasedací místnosti jsou vybaveny systémy pro dodávání kyslíku a záporných iontů, které dokážou rychle zvýšit obsah kyslíku v interiéru na úroveň lesního kyslíkového baru a vytvořit tak pracovní prostředí s dýcháním jako v přírodě, kde se zaměstnanci mohou skutečně ponořit do práce. Svěží ovzduší, které systém zajišťuje, pomáhá také snížit únavu z práce a vytvořit osvěžující atmosféru pro brainstorming a inspiraci.

Kampus umění: Návrat v čase, most mezi národy a exkluzivní umělecké centrum S’YOUNG

V rámci kampusu vytvořila společnost S’YOUNG pro tzv. „S’YOUNG absolventy (S’YOUNG Graduates)“, zaměstnance, kteří u ní působili alespoň 8 let, jedinečný „Les talentů (Talent Forest)“. Již 183 „absolventů“ zde osobně zasadilo strom ginkgo, symbolizující houževnatost a vyrovnanost, na počest celkem 1464 let mládí, které spolu věnovali společnosti S’YOUNG. Kromě toho S’YOUNG CITY vytvořilo pro své partnery „Les společností (Brand Forest)“. Najdeme zde stromy vysazené pomocí půdy a vody z 19 světových zemí, plastiku kozy vytvořenou s mezinárodní účastí a obsahující půdu a vodu z 2857 světových lokalit či galerii umění S’YOUNG, která se může pochlubit 17 díly z rukou světových autorů i 4000 zaměstnanců společnosti.

Společnost S’YOUNG navrhla díla „Researching & Exploring (Zkoumání a objevování)“ a „S’YOUNG Ribbon of Time (Stuha času)“, která odrážejí neúnavnou cestu jejích zaměstnanců za technologickým vývojem i 60 let neustálých inovací a podnikatelského ducha.

Kampus čistoty: Ekologický prostor s podporou nízkouhlíkových technologií

S’YOUNG aktivně přispívá k naplňování cílů udržitelného rozvoje OSN a uplatňuje nové koncepty rozvoje s cílem vytvořit ekologickou a udržitelnou komunitu. Společnost také důsledně podporuje využívání čistých zdrojů energie a instaluje fotovoltaické projekty pro příštích 25 let, které dokážou snížit emise oxidu uhličitého o téměř 2300 tun ročně, přičemž celková redukce emisí uhlíku činí 57.500 tun. Kampus by měl zároveň díky využití obnovitelných zdrojů energie poskytnout společnosti více než 3 miliony kilowatthodin ekologické elektřiny a přispět k budování ekologičtější země ve znamení nízkouhlíkového hospodářství a ochrany životního prostředí.

S’YOUNG CITY představuje udržitelné městské komunity v pěti podobách kampusu, které společně uplatňují hodnoty integrace, rozmanitých možností, kyslíku pro zdravé dýchání, umění a udržitelnosti. S’YOUNG CITY vítá společnosti z celého světa, pomáhá globálním značkám navázat kontakt s rozsáhlou skupinou čínských spotřebitelů, umožňuje jim naplňovat jejich vlastní různorodé potřeby a poznávat diverzitu kultur prostřednictvím různorodých značek.

O společnosti S’Young International

Společnost S’Young International, průkopník modelu spolupráce CP, je digitálně řízená otevřená platforma, která umožňuje globálním kosmetickým značkám přístup a napojení na čínský trh tím poskytováním kompletních řešení, které se zaměřují na jejich všestranný, vícekanálový a celoživotní rozvoj. Společnost S’Young International nyní spolupracuje s více než 50 kosmetickými značkami po celém světě.

Foto –
https://mma.prnewswire.com/media/2054314/Live_Shot_S_YOUNG_CITY.jpg

Foto –
https://mma.prnewswire.com/media/2054315/Design_sketch_photovoltaic_projects.jpg

KONTAKT: hanxiang@syounggroup.com

Doporučujeme

Spirit Airlines ukončily provoz

Americké nízkonákladové aerolinky Spirit Airlines končí. Dopravce oznámil okamžité ukončení provozu a zrušení všech letů poté, co se mu nepodařilo získat federální pomoc ve výši 500 milionů dolarů. Firma, která dlouhé roky lákala cestující hlavně na velmi levné letenky, se potýkala s finančními problémy už delší dobu.

Záchranný tým vypustil do Severního moře velrybu, vyproštěnou z mělčiny

Velrybu vyproštěnou z mělčiny na severu Německa dnes dopoledne záchranný tým vypustil z nákladního člunu do Severního moře, informuje agentura DPA. Konvoj lodí, jehož součástí je i tento člun, se nacházel asi 70 kilometrů od dánského města Skagen v průlivu Skagerrak.

Kalifornie dokončuje obří most pro divoká zvířata

Nad jednou z nejrušnějších dálnic v jižní Kalifornii vzniká stavba, která má pomoci zvířatům vrátit se na území, které jim lidé odřízli silnicí. Wallis Annenberg Wildlife Crossing má propojit části pohoří Santa Monica a umožnit bezpečný pohyb pumám, rysům, kojotům i menším druhům.

Trump se pravděpodobně zúčastní summitu zemí G7 ve Francii

Americký prezident Donald Trump se pravděpodobně zúčastní summitu zemí G7 ve Francii v polovině června. Řekl to dnes novinářům, informuje agentura Reuters. Trumpova účast byla dosud nejistá.

Trump zvýší cla na evropská auta na 25 procent

Donald Trump znovu vyostřuje obchodní spor s Evropskou unií. Americký prezident oznámil, že od příštího týdne zvýší cla na osobní a nákladní auta z EU na 25 procent. Tvrdí, že Brusel nedodržuje dříve dohodnutou obchodní úmluvu se Spojenými státy.

Muž v Jeruzalémě zaútočil na jeptišku

Izraelská policie zadržela šestatřicetiletého muže kvůli útoku na francouzskou katolickou jeptišku ve východním Jeruzalémě. Incident zachytila bezpečnostní kamera a video vyvolalo silné odsouzení ze strany izraelských úřadů i francouzských představitelů.

Turecká policie použila plyn proti prvomájové demonstraci, zadržela stovky lidí

Turecká policie dnes použila slzný plyn proti prvomájovým shromážděním v Istanbulu. Současně zadržela několik stovek lidí, píší turecká média a agentura AFP. Úřady již dříve zakázaly demonstrace na prvního máje na náměstí Taksim, kde se často shromáždění odborářů a levicových stran konají.

Írán zaslal USA další návrh na jednání, uvádí média

Írán zaslal Spojeným státům prostřednictvím Pákistánu další návrh na jednání o ukončení války, píší podle agentur AFP a Reuters íránská státní média. Podle nich se tak stalo ve čtvrtek. Ačkoliv mezi Spojenými státy, Izraelem a Íránem aktuálně panuje příměří, rozhovory o ukončení války, která začala 28. února, byly zatím neúspěšné.

Hrozí bitcoinu výrazný propad? Dubnový růst nemá pevné základy, varují analytici

Dubnový růst bitcoinu, během kterého se největší kryptoměna světa dostala z ceny 66 000 dolarů až na 79 000 dolarů, může podle analytiků stát na velmi křehkých základech. Data naznačují, že příznivý vývoj nebyl podpořen reálnou poptávkou investorů, ale především spekulativním obchodováním na futures trzích, přičemž makroekonomické podmínky se spíše zhoršují.

Na Krétě jsou desítky účastníků flotily, které dříve zadržel Izrael

Na Krétě se vylodily desítky propalestinských aktivistů, které Izrael ve čtvrtek zadržel při zásahu proti flotile směřující do Pásma Gazy. Napsala to dnes agentura AFP s odkazem na svého zpravodaje na místě. Při čtvrtečním zásahu Izrael zadržel nejméně 175 účastníků flotily a tvrdil, že je předá Řecku, jehož ministerstvo zahraničí potvrdilo ochotu přijmout je na svém území.

Rusko znovu zaútočilo na Oděskou oblast, Ukrajina na ruský přístav Tuapse

Rusko v noci na dnešek zaútočilo na jihoukrajinskou Oděskou oblast, která cílem dronových náletů byla i během předchozích nocí. Podle záchranářů pět lidí v Oděse utrpělo zranění. Naopak ukrajinské drony počtvrté během dvou týdnů zaútočily na přístav Tuapse v jihoruském Krasnodarském kraji.

Bývalá vůdkyně Myanmaru Su Ťij se podle armády vrací do domácího vězení

Bývalou vůdkyni Myanmaru Aun Schan Su Ťij přesunula armáda z vězení do domácího vězení. Tento krok přichází po letech izolace, bez přímého kontaktu s rodinou. Není ale jasné, zda jde o skutečné uvolnění, nebo jen symbolické gesto.

Útočník na Židy v Londýně byl evidován v protiteroristickém programu, potvrdila policie

Muž podezřelý z antisemitského teroristického útoku v severním Londýně byl již dříve evidován v britském protiteroristickém programu Prevent. Potvrdila to britská policie.

Letadlová loď USS Gerald R. Ford opustí Blízký východ, vydá se zpět do USA

Americká letadlová loď USS Gerald R. Ford v příštích dnech vypluje z Blízkého východu a vydá se zpět do Spojených států. Sníží se tím vojenská přítomnost Američanů v regionu v době války s Íránem. S odvoláním na americké představitele to napsal deník The Washington Post (WP). Návrat je očekávanou úlevou pro zhruba 4500 námořníků, kteří na lodi strávili deset měsíců. Plavidlo se na moři potýkalo s řadou problémů a nutně potřebuje opravit.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama