Reklama

Americká trans běžkyně CeCe Telfer vyloučena z účasti na olympijských hrách v Tokiu

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Americká trans atletka CeCe Telfer byla vykázána z týmu olympioniků, kteří letos zamíří do Tokia. Důvodem je, že nesplnila zásadní pravidlo dané právě pro trans atlety.

Ti totiž rok před velkou soutěží nesmí přesáhnout určité množství testosteronu v těle, a právě to se ženě nepodařilo. Měla se přitom stát první trans běžkyní na olympijských hrách v historii.

Sportovkyně nicméně podle slov její mluvčí akceptuje rozhodnutí dozorčí rady a svůj boj rozhodně nevzdává.

Nadále hodlá trénovat, pilně dřít a v budoucnu doufá, že se jí podaří olympiády dosáhnout.

Podobné vyjádření pak vydali i zástupci olympijského týmu, kteří informovali veřejnost, že sportovkyni poskytli všechny potřebné informace a jakmile jejich nastavené požadavky někdy v budoucnu splní, rádi ji do týmu přijmout zpátky.

USATF silně podporuje inkluzivitu a poskytuje jasnou cestu k účasti ve sportu pro všechny a zároveň zachovává spravedlivou soutěž. Pokud CeCe splní podmínky pro účast transsexuálních sportovců v budoucnu, z celého srdce budeme podporovat její účast na mezinárodních akcích jako člena týmu USATF.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Panther_Tank
Německá prokuratura a obhajoba se dohodly na udělení podmíněného trestu maximálně do jednoho roku a pěti měsíců pro nepovolené držení zbraní, munice a výbušnin 84-letému muži, který v suterénu svého domu skladoval tank z dob druhé světové války, protiletadlové dělo, torpédo a další zbraně .
Lamborghini Huracán EVO
Další krok kupředu. Tak by se dalo mluvit o výměně, která se stala na letišti v italské Boloni. Tam jako vozidlo, které navádí letadla po dráze, používali Lamborghini Huracán. Jenže tomu teď odzvonilo a místo něj je tu jiná super kára. Lamborghini Huracán EVO. Čtyřkolka má ještě o 60 koní více než původní verze a pracovníci letiště se mají na co těšit.

15 KOMENTÁŘE

  1. S touto „ženou“ mít sex, tak si připadám jako buzík. Vždyť je to škaredý chlap, odhadem šedesátiletý chlap.

  2. Hm. Jako muž nedosáhl na špici, tak se přeoperuje, udělá ze sebe transa a hurá mezi ženy, které už možná dokáže porazit. Kde je Fér plej? Ať jim udělají vlastní kategorii a tam ať se poměřují.

  3. Ano hrůza, dole mu kouká bymbas a aby to urychlil tak si nechá naoperovat prsa a prohlašuje se tranz. Bohužel chyba je hlavně v těch holkách co se s tímhle postaví na start:( Proč to prostě nebojkotují a jestli nato nemají koule tak at si nestěžují

  4. Konečně nějaká dobrá zpráva v dnešní ujeté době. Teď ještě ten vzpěrač co chce zvedat činky s ženskýma…

  5. Odporná lidská zrůda a odpad světa. Jediný co mně napadá. Vyklatit lopatou do všech otvorů a šup na pole

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama