Více
  25.5 C
  Czech
  Sobota, 25 června, 2022

  Edu Sheeranovi se narodila druhá dcera

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Ed Sheeran se stal dvojnásobným otcem. Manželka slavného britského zpěváka Cherry Seaborn přivedla na svět druhou dceru. Napsaly o tom agentura Reuters a magazín People.

  Oceňovaný umělec s irskými kořeny ve čtvrtek na Instagramu zveřejnil fotografii dětských ponožek na hnědé dece a napsal: „Chci vám všem dát vědět, že se nám narodila další krásná holčička. Oba jsme do ní naprosto zamilovaní a v sedmém nebi, že jsme čtyřčlennou rodinou.“

  Sheeran je jedním z nejúspěšnějších umělců poslední dekády. Do britské hitparády vstoupil v roce 2011 s debutovým singlem The A Team. Na kontě má čtyři studiová alba včetně hitů jako Shape of You, Thinking Out Loud nebo Galway Girl.

  Sheeran a Seaborn se vzali v roce 2019, přičemž jednatřicetiletý zpěvák se s třicetiletou partnerkou zná od svých 11 let. Páru se narodila první dcera Lyra Antarctica Seaborn Sheeran v srpnu 2020, připomněla agentura Reuters.

  Hudebník ji přivítal v podobném příspěvku na Instagramu s fotkou malých ponožek. Poděkoval porodnímu týmu a napsal, že jsou s novopečenou maminkou radostí bez sebe.

  „Jsme do ní úplně zamilovaní. Maminka i dítě si vedou úžasně,“ pokračoval Sheeran. „Doufáme, že v tuto chvíli můžete respektovat naše soukromí. Hodně lásky a uvidíme se, až bude čas se vrátit, Ed x,“ zakončil příspěvek.

  Loni v květnu zpěvák prozradil, že jeho tehdy osmiměsíční dcera „jen pláče“, když jí zpívá své nové písně. Zároveň však podotkl, že jednu oblíbenou malá posluchačka má. „Opravdu se jí líbí Shape Of You, zvuk marimby je dobrý, ale nelíbí se jí nic hlasitého,“ podotkl Sheeran.

  V roli otce se Sheeran našel

  V prosinci autor hitu Bad Habits moderátorce Ellen DeGeneres řekl, že od narození holčičky konečně našel smysl vedle hudby i v něčem jiném.

  „Prostě jsem zjistil, že jsem v ničem jiném neviděl smysl, protože když jsem si dával jasně vymezený čas bez práce, nedělal jsem nic, co by mě bavilo, protože muziku dělám rád,“ uvedl písničkář. „A (otcovství) mi vlastně dalo v životě smysl a něco, co je ve skutečnosti důležitější než moje práce,“ uzavřel.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS