Více
  0.7 C
  Czech
  Středa, 26 ledna, 2022

  Ellen DeGeneres ukončí svou talk show. Diváky bavila téměř 20 let

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Moderátorka Ellen DeGeneres ukončí svou talk show, která získala několik desítek cen Emmy, po nadcházející 19. sezóně. Komička to uvedla v rozhovoru zveřejněném ve středu v magazínu Hollywood Reporter.

  Třiašedesátiletá DeGeneres o svém rozhodnutí promluví ve čtvrtečním interview u Oprah Winfrey.

  „Když jste kreativní člověk, neustále potřebujete výzvy. A jakkoli skvělá a zábavná tato show je, už pro mě nepředstavuje výzvu,“ řekla DeGeneres v rozhovru.

  The Ellen DeGeneres Show měla premiéru v roce 2003 a získala více než 60 cen Emmy. Talk show produkuje společnost Warner Bros.

  DeGeneres zahájila svou kariéru jako stand-up komička v New Orleans. V 90. letech se už prosadila i v televizi díky komediálnímu seriálu Ellen. Svou vlastní talk show pak moderuje od roku 2003. Poslední série poběží v roce 2022.

  „Možná se divíte, proč jsem se rozhodla skončit po 19 sezónách. Pravdou je, že vždy důvěřuji svým instinktům. Můj instinkt mi řekl, že je čas,“ prozradila ve středu moderátorka během natáčení čtvrteční show.

  „Slibuji vám, že nás čeká fantastická finální sezóna. Bude to sezóna, kde opravdu můžu říct: ‚Děkuji. Děkuji vám všem.‘ Každý den bude oslavou,“ sdělila DeGeneres fanouškům.

  Show loni čelila stížnostem na toxické chování na place

  V loňském roce se v souvislosti s talk show objevily zprávy o toxickém pracovním prostředí. Tři přední producenti, Ed Glavin, Kevin Leman a Jonathan Norman, show nakonec opustili. DeGeneres tehdy slíbila nový začátek.

  Pro Hollywood Reporter uvedla, že veřejné útoky během této doby ji hluboce zasáhly, ale neovlivnily její rozhodnutí ukončit show. K němu podle jejích slov došlo už ve chvíli, kdy po 16. sérii prodloužila smlouvu o další tři roky.

  DeGeneres prohlásila, že její budoucí plány jsou nejisté. Řekla, že je otevřená filmovým rolím a chce se více zapojit do úsilí o ochranu životního prostředí.

  Kromě své talk show komička zazářila v animovaných filmech Hledá se Nemo a Hledá se Dory, v nichž propůjčila hlas zapomnětlivé modré rybce Dory. Dvakrát také moderovala slavností udílení Oscarů.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Jacinda Ardern

  Novozélandská premiérka Ardern ruší svatbu kvůli šíření varianty omikron

  Předsedkyně vlády Nového Zélandu Jacinda Ardern zrušila svou svatbu poté, co oznámila zavedení nových opatření proti šíření koronaviru. Celá země se totiž momentálně potýká s nakažlivější variantou omikron.
  Pilotka Zara Rutherford obletěla svět jako nejmladší žena v historii

  Zara Rutherford (19) si splnila sen. Sólo obletěla svět jako nejmladší pilotka v historii

  Belgicko-britská teenagerka se ve čtvrtek stala nejmladší ženou, která sama obletěla svět. Je zároveň první osobou, jíž se to podařilo v ultralehkém letadle. Náročná cesta přes pět kontinentů devatenáctileté rekordmance zabrala pět měsíců.
  Gaspard Ulliel

  Ve 37 letech zemřel po nehodě na lyžích herec Gaspard Ulliel známý jako Hannibal Lecter

  Francouzský herec Gaspard Ulliel, známý z filmů Hannibal Rising či Saint Laurent, zemřel ve věku 37 let po nehodě na lyžích v Alpách v oblasti Savoie.
  Předávání hudebních cen Grammy 2022

  Letošní předávání cen Grammy se přesouvá na duben do Las Vegas

  Slavnostní předávání hudebních cen Grammy se uskuteční 3. dubna v Las Vegas, týden po udílení Oscarů, uvedly v úterý Recording Academy a televizní stanice CBS ve společném prohlášení. Ceremoniál měl původně proběhnout koncem tohoto měsíce v Los Angeles, ale kvůli šíření koronaviru jej organizátoři odložili.
  Céline Dion se potýká se zdravotními problémy

  Céline Dion ruší zbývající koncerty své tour. Zpěvačku trápí zdravotní problémy

  Kanadská zpěvačka Céline Dion oznámila zrušení zbývajících 16 koncertů svého světového turné kvůli přetrvávajícím zdravotním obtížím. Umělkyně se podle svého sobotního vyjádření na Instagramu potýká s „těžkými a přetrvávajícími svalovými křečemi“, které jí v koncertování brání.
  Denzel Washington jako Macbeth

  Denzel Washington v hlavní roli aneb Macbeth, jak ho neznáte

  Americký herec Denzel Washington ztvárnil jednu z nejslavnějších postav z děl Williama Shakespeara ve filmu The Tragedy of Macbeth. Jedná se o novou adaptaci 400 let staré hry, jejíž inscenaci oscarový herec podle svých slov nikdy neviděl.
  Reklama
  Reklama
  Reklama