Reklama

Ed Sheeran přiznal, že má doma velkého kritika. Osmiměsíční dcerka jeho zpěvu zatím moc nefandí

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Ed Sheeran a jeho manželka Cherry loni v září potvrdili narození svého prvního potomka. Zpěvák v nedávném rozhovoru prozradil, že jeho osmiměsíční dcera „jen pláče“, když jí zpívá své nové písně.

Třicetiletý držitel Grammy se o víkendu objevil ve vysílání BBC Radio 1 a odpovídal i na obtížné otázky některých svých příznivců. V jednu chvíli připustil, že dcera Lyra má tendenci plakat, když jí zpívá.

„Dříve jsem strávil hodiny a hodiny před zrcadlem a zkoušel jsem být tím, kým jsem teď. Trénink dělá mistra,“ zavzpomínal Sheeran a dodal: „Teď budu zpívat [své nové písně] dceři, která není zrovna mým největším fanouškem. Jen pláče!“

Zároveň však podotkl, že jednu oblíbenou píseň malá posluchačka má. „Opravdu se jí líbí Shape Of You, zvuk marimby je dobrý, ale nelíbí se jí nic hlasitého,“ prozradil Sheeran.

V příspěvku z 1. září na Instagramu Sheeran odhalil, že manželka Cherry o týden dříve přivedla na svět jejich prvního společného potomka. Písničkář poděkoval porodnímu týmu a napsal, že jsou s novopečenou maminkou „v sedmém nebi“.

„Jsme do ní úplně zamilovaní. Maminka i dítě si vedou úžasně,“ pokračoval Sheeran. „Doufáme, že v tuto chvíli můžete respektovat naše soukromí. Hodně lásky a uvidíme se, až bude čas se vrátit, Ed x,“ zakončil příspěvek. Pár dal holčičce jméno Lyra Antarctica Seaborn Sheeran.

Sheeran se zapojuje do řady charitativních projektů

V rozhovoru s Jordanem Northem zpěvák mimo jiné uvedl, že má velké štěstí, že se může živit tím, co má rád, a mít více peněz, než by kdy mohl potřebovat. Během interview řekl: „Rád dělám spoustu různých věcí pro charitativní organizace a udržuji je na lokální úrovni.“

Na začátku měsíce se Sheeran, který žije s manželkou v Suffolku v Anglii, stal novým sponzorem domácích i venkovních souprav fotbalového týmu Ipswich Town pro příští sezónu.

„Myslím, že pozitivní reakce pramení z negativní reakce na Evropskou superligu. Je to jako pravý opak. Opravdu velmi, velmi, velmi bohatí lidé, kteří vlastní tým a zpeněžují tým, a lidé, kteří tým milují a chtějí vidět, jak se mu dobře daří,“ vysvětlil své pohnutky hudebník a fotbalový fanoušek v jedné osobě.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Chrissy Teigen
Americká modelka Chrissy Teigen porušila měsíční ticho na sociálních sítích, aby se na Twitteru omluvila za kyberšikanu několika lidí. „Pro mé dřívější hrozné tweety prostě neexistuje žádná omluva,“ napsala Teigen, manželka zpěváka Johna Legenda.
Královna Alžběta oslavila 95. narozeniny
Britská královna Alžběta v sobotu přihlížela vojenské přehlídce v areálu hradu Windsor při příležitosti oficiální oslavy svých 95. narozenin, prvních od smrti manžela prince Philipa před dvěma měsíci.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama