Více
  14.2 C
  Czech
  Pátek 31. března 2023

  Zdraví a bezpečnost jsou na prvním místě. Zákaz mořských plodů z vod u Fukušimy ponecháme, míní Jižní Korea

  Vztahy Japonska a Jižní Koreji se v posledních týdnech výrazně zlepšily. Některá palčivá témata však i nadále přispívají k vzájemnému napětí. Jihokorejská vláda ve čtvrtek oznámila, že do budoucna nehodlá odvolat svůj zákaz dovozu mořských plodů z vod v blízkosti Fukušimy. Upřednostnit chce dle svých slov bezpečnost a zdraví obyvatelstva.

  Německý pivovar představil první ekologické pivo v prášku na světě

  Německý pivovar přišel s nápadem, jak konzumovat pivo a ulevit přitom životnímu prostředí. Vyvinul pivo v prášku prozatím s nulovým obsahem alkoholu. Očekává, že produkt sníží uhlíkovou stopu z přepravy tohoto nejoblíbenějšího alkoholického nápoje na světě.

  Hard Rock International se spojuje s filmem John Wick: Kapitola 4 od společnosti Lionsgate a přináší fanouškům série po celém světě exkluzivní zážitky a překvapení

  Hollywood (Florida) 10. března 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Hosté budou moci nahlédnout do okázalého podsvětí Johna Wicka díky strhujícím pop-up akcím, gastronomickým novinkám a speciálním programům k celosvětové premiéře filmu v kinech, chystané na 24. března.

  Společnost Hard Rock International oznámila navázání
  propagačního partnerství s filmovým a televizním studiem Lionsgate
  , tvůrcem legendární série thrillerů John Wick, při příležitosti uvedení jejího čtvrtého dílu John Wick: Kapitola 4.

  Hard Rock International a Lionsgate společně oživí prvky ze světa Johna Wicka a poskytnou fanouškům příležitost „žít jako Wick“. Nechybí tak možnost vyhrát oblek na míru z dílny Paca Delgada, kostýmního návrháře Johna Wicka nominovaného na Oscara® (nejlepší kostýmy, Dánská dívka, 2015), dárky v podobě vstupenek na premiéru, VIP akce na červeném koberci a luxusní gastronomické zážitky.

  „Hard Rock je mimořádně nadšený, že se může spolu se studiem Lionsgate podílet na této netrpělivě očekávané filmové premiéře. Zábava je nejhlubší podstatou naší značky a my se neustále snažíme ještě zvýšit její úroveň,“ říká Keith Sheldon, prezident Hard Rock Entertainment pro Hard Rock International. „Díky úžasnému propojení diváckých komunit se těšíme na představení imerzivních akcí, časově omezených položek na menu, zajímavých nákupů, ale i penězi nevyčíslitelných zážitků, které si u nás vychutnají jak fanoušci Johna Wicka, tak i hosté řetězce Hard Rock.“

  Jeden šťastný fanoušek ve Spojených státech, Velké Británii nebo Mexiku získá díky Hard Rock International možnost „vystrojit se“ jako samotný John Wick, a to v obleku na míru od Paca Delgada, oceňovaného kostýmního výtvarníka filmu. Šťastný výherce si užije také exkluzivní pobyt a zážitky v legendárním Rock Star Suite v Hard Rock Hotelu v New Yorku. Další informace a plné znění pravidel najdete na www.hardrockhotels.com/JW4suitstakes .

  Od 15. března do 30. dubna čeká na fanoušky ve vybraných lokalitách Hard Rock Cafe, Hotel i Casino luxusní ochutnávka filmového hotelu Continental s exkluzivními lahůdkami i nápoji, které čerpají z dobrodružných cest, koktejlů a světových kuchyní zachycených v sérii John Wick.Vyzkoušet je můžete ve všech pobočkách Hard Rock Cafe v Severní Americe a vybraných pobočkách v Evropě.

  Další informace o programu společnosti Hard Rock International a studia Lionsgate k filmu John Wick: kapitola 4 získáte prostřednictvím kanálů @hardrockhotels @hardrockcafe a @officialhardrock na sítích Instagram a TikTok . Více informací o uzavřené spolupráci najdete zde .

  Foto –
  https://mma.prnewswire.com/media/2029618/Hard_Rock_International_The_Marquis.jpg

  KONTAKT: GOLIN, Jonathan Goldman, 347-838-0752, [email protected]

  PROTEXT

  Sledujte nás na sítích

  Největší latinskoamerická e-commerce platforma zavádí v Chile obchodování s bitcoiny

  Mercado Libre, největší latinskoamerická e-commerce společnost podle tržní hodnoty, zahájila v Chile obchodování s kryptoměnami prostřednictvím své digitální peněženky Mercado Pago.

  Soul tvrdí, že Severní Korea popravuje lidi za sdílení jihokorejských videí

  Severní Korea popravuje lidi za drogy, sdílení jihokorejských médií a náboženské aktivity, protože dusí lidská práva a svobody svých občanů, uvedla ve čtvrteční zprávě Jižní Korea.

  Trump odmítl obvinění jako pronásledování a vměšování do voleb

  Bývalý americký prezident Donald Trump označil obvinění, pro jehož vznesení hlasovala v noci na dnešek velká porota newyorského soudu, za "politické pronásledování" a "vměšování do voleb". "Jsem zcela nevinen," ujistil Trump v prohlášení, ze kterého citovaly tiskové agentury. Bývalý šéf státu chce v roce 2024 usilovat o návrat do Bílého domu.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Největší latinskoamerická e-commerce platforma zavádí v Chile obchodování s bitcoiny

  Mercado Libre, největší latinskoamerická e-commerce společnost podle tržní hodnoty, zahájila v Chile obchodování s kryptoměnami prostřednictvím své digitální peněženky Mercado Pago.

  Soul tvrdí, že Severní Korea popravuje lidi za sdílení jihokorejských videí

  Severní Korea popravuje lidi za drogy, sdílení jihokorejských médií a náboženské aktivity, protože dusí lidská práva a svobody svých občanů, uvedla ve čtvrteční zprávě Jižní Korea.

  Valné shromáždění OSN odhlasovalo významnou klimatickou rezoluci

  Mezinárodní soudní dvůr v Haagu (ICJ) získá právní pravomoci definovat povinnosti států v oblasti klimatu. Odhlasovalo to Valné shromáždění OSN na žádost ostrovního státu Vanuatu kriticky ohroženého vzestupem mořských hladin.