Více
  18.8 C
  Czech
  Středa, 10 srpna, 2022

  Nebinární muž, který si říká Treasure, si založil firmu na mazlení. Účtuje 2 200 korun na hodinu

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Slyšeli jste někdy pojem „profesionální mazel“? Právě tím je třicetiletý muž z Británie, Trevor Hooton. Za nemalý poplatek lidem poskytuje požitek z dlouhého mazlení. Studoval na to prý deset let. Článek o něm zpracoval The Mirror.

  Muž jménem Trevor Hooton z anglického Bristolu, který si říká „Treasure“, neboli „poklad“, je tzv. „nebinární identity“ (není výlučně mužský ani ženský) a lidem dopřává uklidňující objetí. Za hodinu muchlování si nechává vyplácet až 75 liber, v přepočtu 2 200 korun.

  Jde podle jeho slov o „terapii mazlením“, jak vysvětlil The Mirror. Je to o „péči, náklonnosti a dobré vůli někoho prostřednictvím dotyku“. Někteří lidé ho k jeho nelibosti prý mylně považují za prostituta. „To je chvíle, kdy musím zakročit a bránit se. Je to víc než jen mazlení, dává to lidem věci, které potřebují, ať už je to cokoliv,“ vysvětluje.

  „Vždy je to nesexuální, platonická intimita, založená na tom, co daná osoba chce. Sejdeme se, projdeme si pokyny, abychom se ujistili, že jsme na stejné vlně a poté uspořádáme sezení odpovídající potřebám. Je na každém, kam si posune své hranice,“ popisuje svou strategii.

  Sexuální napětí stopne

  „Lidé přicházejí se svými vlastními nejistotami nebo předsudky, ale já se snažím pomoci najít místo, kde se budou cítit dobře. A pokud ten člověk začne cítit začátek něčeho sexuálního, komunikujeme o tom a ustoupíme od toho, protože to musí být nesexuální intimita. S terapeuty mazlení si najímáte jejich čas, pozornost a péči. Je to víc než jen objímání cizího člověka,“ dodává kouč.

  Poprvé se Treasure začal zabývat „vědou o lidském spojení“ před deseti lety a považoval to za fascinující. Až v loňském roce se tento obor proměnil v jeho životní náplň a svou firmu s názvem Embrace Connections services otevřel v květnu 2022. Zdráhali byste se využít takovouto službu? Jak je vidno, lidé s tím nemají problém, naopak – objetí od profíka je velmi žádané zboží. Na Treasura prý čekají zástupy zájemců.

  „Některým lidem to zpočátku připadá trochu trapné, ale to je zcela normální a brzy se začnou cítit v pohodě,“ tvrdí kouč. Treasure poskytuje i další servis. Například párové lekce masáží, ty jsou v ceně 3500 korun za 90 minut nebo individuální či párovou AcroYogu za 1800 korun za hodinu. Říká, že pokud by o této službě vědělo více lidí, určitě by o ni byl ještě větší zájem.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS