Reklama
2.8 C
Czech
Čtvrtek 19. března 2026
Protext ČTKGuide Outdoor – speciální outdoorová optika pro digitální věk

Guide Outdoor – speciální outdoorová optika pro digitální věk

Norimberk (Německo) 16. srpna 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Wuhan Guide Sensmart Tech Co., Ltd. nedávno uvedla na trh novou podznačku Guide Outdoor, která se specializuje na termovizi a optiku pro noční vidění. Uvedení na trh znamená maximální závazek sloužit outdoorovým nadšencům a obchodním partnerům v segmentech lovu, střelby a vymáhání práva.

Značka Guide outdoor dodává špičkové optické přístroje pro lovce, pozorovatele přírody, outdoorové nadšence, strážce zákona a záchranné týmy ve více než 70 zemích. Rozmanitý sortiment výrobků zahrnuje termovizní monokulární dalekohledy, termovizní dalekohledy, termovizní zaměřovače, připínací příslušenství, digitální noční vidění, příslušenství pro montáž, mobilní aplikace atd. Její přístup spočívá v poskytování snadno použitelných, odolných a všestranných zařízení, která zlepšují outdoorová dobrodružství, pozorování divoké přírody a rozhodování. Ať už zákazníci hledají ideální dalekohled pro střelbu na střední a dlouhé vzdálenosti, nebo robustní loveckou optiku pro různá prostředí, jako je vysokohorská krajina, velké lesy nebo kopce, Guide outdoor jim bude dokonalým společníkem na každé cestě.

Společnost Guide outdoor očekává, že spolu s širší nabídkou produktů přinese i novou, svěží a aktualizovanou image značky, která podpoří její poslání přinášet veřejnosti užitek pomocí inteligentní snímací technologie. V uplynulých 20 letech se společnost Guide outdoor věnovala zdokonalování outdoorové optiky prostřednictvím technologických inovací a výrobních vylepšení.

Výzkumný a vývojový tým se věnuje rozvoji termovizní technologie pomocí inovací, jako jsou menší velikosti pixelů, jasnější zobrazení a nižší spotřeba energie. Výrobní linka se neustále vyvíjí s pokročilou technologií a vyžaduje dokonalost, aby byla zajištěna kvalita a stabilita zařízení. Společnost Guide outdoor nabízí komplexní předprodejní a poprodejní služby, včetně technického poradenství, školení a opravárenských služeb pro podporu globálních zákazníků.

Nově spuštěné oficiální webové stránky Guide outdoor (www.guideoutdoor.com) poskytují ucelený přehled o produktech, technické podpoře a nejnovějších zprávách a zajišťují výjimečný online zážitek.

A aby toho nebylo málo: na Instagramu/Facebooku/Twitteru/YouTube bude zveřejněna řada dárků k novým produktům! Sledujte oficiální účet na Instagramu @guideoutdoor.official, abyste byli neustále v obraze a nic nepropásli.

O společnosti Guide outdoor

Společnost Guide outdoor, specialista na outdoorovou optiku, navrhuje a dodává pokročilou termovizi a optiku pro noční vidění pro lovce, outdoorové nadšence, donucovací orgány a záchranné týmy v 70 zemích. Další informace naleznete na https://www.guideoutdoor.com/

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2482985/Guide_outdoor_official_website__specialist_in_outdoor_optics.jpg 

KONTAKT: Marketingový tým Guide Outdoor, Tel: +862781298784, Email: enquiry@guideoutdoor.com

ČTK Connect ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

Reklama

Doporučujeme

Ruské útoky si vyžádaly životy čtyř lidí, uvedly ukrajinské úřady

Rusko při dnešních útocích na ukrajinskou Sumskou oblast zabilo tři lidi, z toho dva bratry, uvedla agentura AFP s odvoláním na ukrajinské úřady. Ve městě Vilňansk ruský útok na infrastrukturu připravil o život 78letého muže, oznámil šéf Záporožské oblasti Ivan Fedorov. V noci ruské drony podle ukrajinských činitelů zasáhly obytné domy v Oděse, kde tři lidé utrpěli zranění, a ve středu večer ruský bezpilotní letoun ve Lvově zaútočil na sídlo tajné služby SBU. Ze Sevastopolu na Ruskem okupovaném Krymu je po ukrajinském dronovém útoku hlášen jeden mrtvý.

Trump oznámil, že neplánuje vyslat do Íránu americké jednotky

Americký prezident Donald Trump dnes v Oválné pracovně uvedl, že íránské vedení bylo zničeno a tamní vojáci dezertují. Před novináři také řekl, že neplánuje vyslat americké jednotky do země, na kterou americké a izraelské síly ze vzduchu útočí od 28. února.

Kryptofirmy v Emirátech zatím fungují navzdory válce s Íránem

Válka mezi USA, Izraelem a Íránem zatím podle Reuters výrazně nenarušila fungování kryptofirem ve Spojených arabských emirátech. Zatímco energetika a doprava v regionu čelí problémům, kryptosektor těží z toho, že většina jeho byznysu funguje online a na dálku.

Útok na plynové pole v Íránu zvýšil napětí na Blízkém východě

Izraelský úder na íránské plynové pole South Pars dál zvyšuje napětí na Blízkém východě a prohlubuje obavy o dodávky energií. Jde o další posun ve válce, která už zasáhla i klíčovou infrastrukturu v Perském zálivu a dál tlačí vzhůru ceny ropy a plynu.

Přechod Rafah z Gazy do Egypta byl znovu otevřen, přešel omezený počet osob

Hraniční přechod z Pásma Gazy do Egypta kontrolovaný Izraelem byl dnes poprvé od začátku izraelsko-americké války proti Íránu znovu otevřen, píše agentura AFP s odvoláním na egyptskou televizní stanici Al-Káhira. Počet lidí, kteří mohou přes přechod přecházet, je nicméně pro oba směry omezen na několik desítek denně, píše AFP s odvoláním na činitele egyptské pohraniční policie.

Babiš v Bruselu znovu tlačí na změnu emisních povolenek

Premiér Andrej Babiš na summitu Evropské unie v Bruselu znovu otevřel téma emisních povolenek. Tvrdí, že současný systém EU ETS zvyšuje tlak na český průmysl i ceny energií, a Česko proto chce jeho rychlou revizi. Do debaty navíc vstupují i rostoucí obavy z drahých energií v době dalšího napětí na Blízkém východě.

Nebezpečná eskalace: Ceny ropy a plynu dál kvůli válce s Íránem rostou

Ceny ropy a plynu ve čtvrtek výrazně vzrostly poté, co útoky na klíčovou energetickou infrastrukturu na Blízkém východě prohloubily obavy z globálního nedostatku surovin, píše server CNBC. Trhy reagují na rychlou eskalaci konfliktu, která začíná zasahovat samotné jádro světových dodávek.

Babiš se obává růstu cen plynu, útok Izraele označil za nepochopitelný

Premiér Andrej Babiš (ANO) se obává, že v důsledku středečního útoku Izraele na íránskou infrastrukturu pro těžbu výrazně stoupne cena plynu. Útok Izraele označil za nepochopitelný. Řekl to dnes novinářům před odletem na summit EU v Bruselu.

Saúdská Arábie si vyhrazuje právo vojensky zasáhnout proti Íránu

Veškerá důvěra mezi Rijádem a Teheránem byla otřesena a Saúdská Arábie si vyhrazuje právo vojensky zasáhnout proti Íránu, prohlásil v noci na dnešek podle agentury Reuters saúdský ministr zahraničí princ Fajsal bin Farhán. Uvedl to poté, co Írán ve středu zaútočil balistickými střelami na Rijád, zatímco v saúdskoarabské metropoli jednali ministři zahraničí muslimských zemí.

FBI vyšetřuje bývalého šéfa protiteroristického střediska USA

Federální úřad pro vyšetřování (FBI) vyšetřuje již bývalého ředitele Národního protiteroristického centra (NCTC) Joea Kenta kvůli údajnému úniku informací. Dlouholetý spojenec prezidenta Donalda Trumpa rezignoval na svou pozici kvůli nesouhlasu s válkou s Íránem.

„Není to naše válka.“ Evropa řekla Trumpovi ne

Evropské státy se odmítají připojit k americko-izraelské operaci proti Íránu. Zpochybňují její smysl a kritizují, že USA údery předem se spojenci nekonzultovaly. Přednost by podle nich mělo mít diplomatické řešení. Spor dál zatěžuje vztahy s Washingtonem i jednotu NATO.

Austrálie ve zprávě o biodiverzitě vynechala podporu fosilních paliv

Austrálie ve své první zprávě o plnění globálních cílů ochrany přírody vynechala klíčové číslo. Nezahrnula finanční podporu fosilních paliv. Právě ty přitom patří mezi hlavní faktory poškozující životní prostředí.

Lisa Kudrow se po 10 letech vrací v seriálu The Comeback

Lisa Kudrow se vrací do role Valerie Cherish, herečky, která se snaží znovu prosadit v neúprosném světě showbyznysu. Nová série přichází po dlouhé pauze a přináší téma, které dnes rezonuje celým Hollywoodem. Zároveň ale uzavírá příběh, který si fanoušci drželi při životě celé roky.

Letadlová loď USA zapojená do války proti Íránu kvůli opravám zakotví na Krétě

Americká letadlová loď USS Gerald Ford zapojená do války s Íránem zamíří z Blízkého východu ke Krétě, kde zakotví kvůli potřebným opravám, píší média. V prádelně válečné lodi minulý týden vypukl požár, jehož uhašení trvalo 30 hodin a při němž podle amerického námořnictva utrpěli zranění dva námořníci. Desítky dalších musely být ošetřeny kvůli vdechnutí kouře, napsal deník The New York Times (NYT) s odvoláním na americké činitele.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama