Reklama
3.9 C
Czech
Úterý 31. března 2026
Protext ČTKElektrické rypadlo SY215E od společnosti SANY debutuje v Evropě

Elektrické rypadlo SY215E od společnosti SANY debutuje v Evropě

Šanghaj 26. června 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost SANY Group („SANY“) ve spolupráci s místním partnerem DNL Machine & Equipment představila v Nizozemsku své středně velké elektrické rypadlo SY215E. Akce se zúčastnilo více než deset dodavatelů komponentů, včetně společnosti Leica Germany, a přibližně 250 zákazníků spolu s novináři z oborových sdružení, jako je POUW.

SY215E je prvním středně velkým elektrickým rypadlem, které společnost SANY uvádí na trh mimo Čínu, přičemž Nizozemsko si zvolila pro jeho průkopnický trh s elektrickými vozidly. Prototyp, který dorazil v květnu, vzbudil značný zájem a přinesl řadu předběžných objednávek.

Rypadlo SY215E o celkové hmotnosti 232.000 kg disponuje maximální výškou výkopu 9600 mm a maximální hloubkou výkopu 6255 mm a je k dispozici s pásy v šířkách 600 mm, 700 mm, 800 mm a 900 mm. Tento čistě elektrický stroj, určený pro evropský trh, slibuje úsporu nákladů, pohodlné ovládání, vynikající výkon a vysokou bezpečnost.

• Úspora nákladů: Se jmenovitou kapacitou baterie 422 kWh má SY215E výdrž 5 až 7 hodin, čímž oproti tradičním rypadlům ušetří přibližně 21.560 EUR ročně.

• Vynikající výkon: Nová kabina C12 zajišťuje tiché pracovní prostředí a vysoce výkonné rychlonabíjení se dvěma pistolemi dosahuje plného nabití za 70 minut. Stroj zůstává stabilní i ve výškách nad 4000 metrů, a to i v tunelech a malých dolech.

• Pohodlné ovládání: Práci s modelem SY215E usnadní velký HD dotykový displej, inteligentní autodiagnostika závad či online aktualizace operačního systému.

• Vysoká bezpečnost: O bezpečný provoz se postará víceúrovňová vysokonapěťová bezpečnostní konstrukce.

Společnost SANY se jako globální lídr v oblasti stavební techniky zaměřuje na poskytování vysoce kvalitních výrobků a služeb. V reakci na celosvětový nedostatek energie společnost SANY dlouhodobě prosazuje iniciativy zaměřené na úsporu energie a snižování emisí a zaměřuje se na elektrifikaci. V roce 2023 společnost SANY představila více než 40 nových elektrických výrobků a dosáhla tržeb z prodeje ve výši 449,4 milionu USD. Společnost SANY je i nadále připravena inovovat a podporovat energetickou transformaci v Evropě svými nejlepšími produkty, službami a podporou.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2447244/SY215E.jpgLogo – https://mma.prnewswire.com/media/1518641/logo_Logo.jpg

KONTAKT: Dongxu Shen, shendx3@sany.com.cn

 

Reklama

Doporučujeme

Babiš jednal s distributory paliv, další schůzka bude brzy

Jednání vlády se zástupci největších distributorů pohonných hmot zatím nepřineslo konkrétní dohodu. Po pondělní schůzce ve Strakově akademii ale platí, že se obě strany znovu sejdou za dva až tři dny. Ve hře dál zůstává hlavně možnost zastropování marží u velkých hráčů na trhu.

Krejčí vede tým do klíčového zápasu

Ladislav Krejčí se vrací na Letnou v jiné roli. Tentokrát jako kapitán reprezentace, která bojuje o mistrovství světa. Před zápasem s Dánskem ale nezaujal jen fotbalem, ale i lidským gestem na tiskové konferenci.

Rusko vyhostilo britského diplomata, viní jej ze špionáže

Rusko nařídilo britskému diplomatovi opustit zemi kvůli podezření ze špionáže. Jde o další krok v sérii vzájemných vyhoštění mezi Moskvou a Londýnem, která odráží dlouhodobě napjaté vztahy obou zemí.

Mladý Schwarzenegger vyhrál svou první soutěž v kulturistice

Nejmladší syn Arnolda Schwarzeneggera se vydává po stopách svého otce. Joseph Baena při své první účasti na soutěži NPC Natural Colorado State obsadil první místo hned v několika kategoriích.

Španělsko uzavřelo svůj vzdušný prostor pro americká letadla zapojená do války v Íránu

Španělsko zakázalo americkým letounům zapojeným do útoků na Írán využívat svůj vzdušný prostor i vojenské základny. Podle tamní vlády jde o snahu zabránit eskalaci konfliktu a neúčastnit se války, kterou země považuje za nezákonnou.

U Trumpova sídla na Floridě zasahovaly stíhačky

Americké stíhačky v neděli vzlétly k zásahu poté, co civilní letoun narušil zakázaný vzdušný prostor poblíž sídla Donalda Trumpa Mar-a-Lago na Floridě. Incident se odehrál v době, kdy se prezident nacházel ve svém golfovém klubu ve West Palm Beach.

Zloději ukradli přes 400 tisíc tyčinek KitKat

Z Evropy zmizela zásilka zhruba 12 tun čokolád KitKat, která mířila z Itálie do Polska. Podle Nestlé šlo o 413 793 kusů a spolu s nákladem se ztratil i celý vůz. Firma uvedla, že zásilka je stále nezvěstná.

Americké emise za tři dekády stály svět 230 bilionů korun, vypočítala studie

Spojené státy za poslední tři desetiletí způsobily světu ekonomické škody v hodnotě zhruba 10 bilionů dolarů (230 bilionů korun). Vyplývá to z nové studie, která se snaží vyčíslit dopady klimatické změny na globální ekonomiku. Paradoxní přitom je, že přibližně čtvrtina těchto ztrát dopadla přímo na samotné USA.

Novým vrchním velitelem barmské armády se po 15 letech stal Ye Win U

Ye Win U se dnes stal novým vrchním velitelem barmské armády a faktickým vůdcem vládnoucí junty. Jeho předchůdce Min Aun Hlain, který vedl armádu 15 let, byl nominován jako kandidát pro prezidentskou volbu, napsala agentura Reuters s odvoláním na média vlastněná armádou. V Barmě je od převratu v roce 2021 občanská válka.

KOMENTÁŘ: Index strachu kvůli Íránu olizuje dno. Nedávná historie ukazuje, že bylo i hůř

Trhy se kvůli probíhající válce v Íránu dál halí do červených čísel, v porovnání s loňskou celní válkou, začátkem konfliktu na Ukrajině nebo covidovou pandemií však reakce zdaleka neni tak razantní. Které indikátory ukazují, že investoři doufají ve šťastný konec?

Ruský tanker je u Kuby, Trump proti tomu nemá výhrady

Ruský tanker s ropou je v kubánských vodách a během dne dopluje na ostrov. Americký prezident Donald Trump, který na ostrovní zemi zvýšil tlak, nyní podle agentury Reuters prohlásil, že nemá výhrady proti tomu, aby cizí země Kubu zásobovaly. Reuters poznamenal, že Trump tak naznačil změnu přístupu vůči Havaně.

Děkujeme, Trumpe! Američané kvůli válce s Íránem ruší dovolené v zahraničí

Plánování dovolené v zahraničí se pro Američany stává výzvou, kterou raději odkládají. Hlavním důvodem je geopolitický chaos, podceňovaný administrativou Donalda Trumpa, a s tím související dopady na ekonomiku. Největším problémem je v současnosti válka s Íránem. Zdražují pohonné hmoty, což se promítá i do cen letenek. Ohrožuje to především nízkonákladové letecké společnosti.

Jeden mrtvý a osm zraněných při dronovém útoku na ruský Taganrog

Jeden člověk zemřel a osm utrpělo zranění při náletu ukrajinských dronů na město Taganrog v jihoruské Rostovské oblasti, informoval gubernátor Jurij Sljusar na telegramu. Podle obyvatel města na březích Azovského moře šlo o největší útok na Taganrog od začátku ruské invaze na Ukrajinu. Napsal to telegramový kanál Astra. Ukrajina, která se ruské agresi brání od února 2022, hlásí ruské útoky v různých regionech.

Trump řekl Financial Times, že USA by se mohly zmocnit íránského ostrova Charg

Spojené státy by se mohly zmocnit íránského ostrova Charg. V rozhovoru s listem Financial Times (FT) zveřejněným v noci na dnešek to prohlásil americký prezident Donald Trump. Ostrov, který leží asi 25 kilometrů od íránské pevniny, slouží jako exportní terminál pro 90 procent vývozu ropy z islámské republiky.

Poleví napětí? Trump vidí dohodu s Íránem, Pákistán připravuje mírové rozhovory

Pákistán bude brzy hostit mírové rozhovory mezi USA a Íránem, uvedl tamní ministr zahraničí Išak Dar. Odehrát by se měly v nadcházejících dnech, více podrobností nicméně neposkytl. Režim v Íránu se změnil, dohodu můžeme uzavřít brzy, zopakoval americký prezident Donald Trump, který i tak zvažuje okupaci ostrova Charg.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama