Reklama

Cestující na letišti zůstali v šoku! Jejich kufry se vezly na pásu s hromadou syrového masa

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Obvykle když čekáte na svá zavazadla po příletu na letišti, máte obavy, zda se právě ta vaše náhodou někde neztratila. Určitě ale nečekáte, že váš kufr cestuje spolu se zásilkou syrového masa. Neboť přesně to se stalo na jednom americkém letišti.

Agentura pro bezpečnost dopravy (TSA) tento týden na svém Instagramu zveřejnila šokující video, které zachycuje, jak se na zavazadlovém pásu na letišti v Seattlu „veze“ syrová drůbež. Je ještě zčásti zmrzlá a má tvar krabice, takže je možné, že z nějaké během převozu vypadla. 

„Neopouštějte své cestovní balení. Maso by mělo být pečlivě zabalené, na jeho chlazení lze použít led nebo suchý led,“ píše se mimo jiné v humorně laděném příspěvku. 

Mnozí uživatelé vyjádřili znechucení nad tím, že by jejich zavazadla byla uložena na stejném pásu jako maso. Další zas neumí pochopit, co se vlastně stalo. 

„Můj mozek stále zpracovává, co jsem právě viděl,“ píše jedna osoba. Jiní se zajímali o to, jaká pravidla vlastně platí při letecké přepravě syrového masa či jiných potravin. 

Pracovníci TSA později informovali, že maso podle všeho vypadlo z chladicího zařízení. „Jeho majitel zřejmě nepředpokládal, že víko se během převozu otevře. Očividně ho dobře nezajistil,“ doplnili. 

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Xavier Novell se vzdal celibátu, kvůli vztahu s autorkou satanistických erotických fikcí

Nejmladší španělský biskup se vzdal celibátu, kvůli vztahu s autorkou satanistických...

Dvaapadesátiletý Xavier Novell se stal v roce 2010 nejmladším španělským biskupem. Teprve nedávno se však vzdal slibu celibátu. Za tímto rozhodnutím má stát jeho vztah se spisovatelkou Silvií Caballolovou, která se dosud prezentovala zejména jako autorka satanistických erotických fikcí. Jeho bývalí kolegové vyjádřili podezření, že je ovlivněn démony.

Žena (62) potřetí otěhotněla s manželem (72), který je po vasektomii....

Jenny, na sociální síti Instagram známá jako The Good Wifey, s tím, že by k jejím dvěma dospělým dětem přibylo v pokročilém věku další, nepočítala ani ve snu. Vždyť už 16 let nemenstruovala a její 72-letý muž je po vasektomii.
influencerka Emmy Russ tvrdí, že ji vyhodili z obchodního centra v Dubaji

Influencerku vyhodili z obchodního centra v Dubaji kvůli tomu, že byla...

Známá německá influencerka Emmy Russ tvrdí, že ji vyhodili z obchodního centra v Dubaji kvůli jejímu vzhledu. Prý vypadala až moc sexy.
Matteo Messina Denaro

Turista obětí policejního omylu! Policie si ho spletla s nejhledanějším bossem...

Italská prokuratura nechala minulý týden v Nizozemsku zatknout muže, o němž se domnívala, že je nejhledanějším bossem sicilské mafie. Britský turista se však zločinci pouze podobal a po několika dnech strávených ve věznici s nejvyšším stupněm ostrahy byl propuštěn na svobodu.
Aspirin jako potenciální léčba agresivní formy rakoviny prsu

Aspirin jako potenciální léčba agresivní formy rakoviny prsu

Aspirin, známý jako lék proti bolestem i horečce, vědci testují jako potenciální léčbu agresivní formy rakoviny prsu. Tento levný a běžně dostupný lék by mohl dobře fungovat v kombinaci s imunoterapií.
Italský pilot, Dario Costa, při svém průletu tunelem překonal hned několik rekordů

Absolutní šílenost! Pilot při průletu tunelem překonal hned několik světových rekordů

Pro drtivou většinu populace nemožné a asi i nepochopitelné. Italský pilot, Dario Costa, při svém průletu tunelem překonal hned několik rekordů. Čeho se nejvíce bál a jaké vlastně byly jeho pocity po tomto parádním činu?
Reklama

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama