Protext ČTKSoutěž Apps UP se vrací a nabízí výhry v celkové hodnotě přes...

Soutěž Apps UP se vrací a nabízí výhry v celkové hodnotě přes 1 milion dolarů

Šen-čen (Čína) 24. června 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost HUAWEI Developers vyzývá vývojáře z celého světa, aby prokázali své schopnosti v soutěži Huawei Global App Innovation Contest (Apps UP) 2022, která byla zahájena 24. června 2022. Zaregistrovat se do soutěže lze nyní po celém světě. Letošní ročník se nese v duchu hesla „Together We Innovate“ (Společně inovujeme) a pořadatelé soutěže na něj stejně jako v předchozích ročnících vyčlenili lákavé ceny v celkové hodnotě přes 1 milion USD. Ty jsou motivací pro přihlášky, které by spotřebitelům měly nabízet přístupný, digitální a inovativní zážitek.

Soutěž má za sebou již dva předchozí ročníky. Přihlášeno do ní bylo téměř 10.000 příspěvků od téměř 10.000 vývojářů a poskytla vývojářům platformu pro realizaci jejich snů na celosvětové scéně.

„Soutěž se letos koná již třetím rokem,“ konstatoval na slavnostním zahájení soutěže prezident Huawei Consumer Cloud Service Application Ecosystem BU Wang Yue. „Společnost Huawei doufá, že se díky této soutěži podaří shromáždit dovednosti vývojářů z celého světa a poskytnout chytré aplikace a zážitky prostřednictvím zařízení Huawei ještě většímu množství spotřebitelů po celém světě a realizovat tak již dnes vize digitální budoucnosti.“

Soutěž Apps Up 2022 představuje celkem 7 kategorií v 5 soutěžních regionech

Soutěž, která byla zahájena současně v Evropě, Asii a Tichomoří, Latinské Americe, na Blízkém východě a v Africe a Číně, je rozdělena do následujících fází: registrace a přihlášení, předběžné hodnocení, veřejné hodnocení a regionální finále.

Vedle ceny za nejlepší aplikaci, nejlepší hru, nejlepší aplikaci se společenským vlivem, ceny za pokrytí všech témat a ceny pro ženy v oblasti technologií letos čínský region navíc udělí cenu za nejlepší inovaci v oblasti mobilních služeb společnosti Huawei (HMS), která vývojáře motivuje ke tvorbě aplikací s integrací nových možností a služeb HMS, a také cenu za studentskou inovaci. Ta je oceněním výjimečných studentských vývojářů, kteří jejím prostřednictvím představují svá inovativní díla obohacená o technologii umělé inteligence.

Pro některé soutěžní regiony byly také zřízeny speciální ceny za účelem lokalizace ekosystém HMS, včetně ceny za nejlepší arabskou aplikaci v soutěžním regionu Blízký východ a Afrika, ceny za nejlepší herní inovaci v soutěžním regionu Latinská Amerika, a ceny AppGallery Rising Star App v soutěžním regionu Asie a Tichomoří.

Apps Up 2022 přináší soutěžícím nové lákavé výhry

Soutěžící mohou letos získat také řadu zajímavých cen, a to včetně poukazů na serverless služby AppGallery Connect.

V souladu se svou strategií Seamless AI zavedla společnost Huawei na platformě HMS celou řadu funkcí, které podporují množství zařízení a poskytují uživatelům lepší zážitek z umělé inteligence v nejrůznějších formách využití.

Ekosystém HMS společnosti Huawei bude i nadále posilovat postavení vývojářů. Soutěž Apps UP jako jedna z celé řady platforem, které jsou vývojářům k dispozici pro zapojení do ekosystému HMS, bude vývojáře inspirovat k vývoji dalších převratných aplikací a služeb pro život s umělou inteligencí, a to v celé řadě oblastí a pro celosvětové publikum.

Další informace najdete na adrese: [ link ]

O společnosti HUAWEI Mobile Services (HMS)

Společnost HUAWEI Mobile Services je součástí skupiny Huawei Consumer Business Group, jejímž cílem je poskytovat uživatelům po celém světě kompletní mobilní služby. Ke dni 31. prosince 2021 mobilní služby společnosti HUAWEI využívá 730 milionů uživatelů ve více než 170 zemích. Každému z uživatelů zařízení Huawei umožňují žít inteligentním životem.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1845138/image_1.jpg

KONTAKT: Ziyi Qian, qianziyi2@huawei.com

Doporučujeme

Novým šéfem amerického imigračního úřadu ICE se stane Venturella

Novým úřadujícím ředitelem amerického Úřadu pro imigraci a cla (ICE) se stane jeho dlouholetý představitel David Venturella, který v minulosti pracoval pro soukromou vězeňskou společnost. Administrativa prezidenta Donalda Trumpa to oznámila v úterý. Rozhodnutí přichází v době, kdy se ministerstvo vnitřní bezpečnosti snaží utlumit intenzivní pozornost médií vyvolanou mimo jiné protiimigračními zásahy v Minneapolisu, kde imigrační agenti v lednu zastřelili dva Američany. Píše o tom deník The New York Times (NYT).

Trump zahájí třídenní návštěvu Číny, jednat bude o Íránu a obchodním příměří

Americký prezident Donald Trump přijede dnes večer do Číny, návštěva Pekingu potrvá tři dny. Očekává se, že šéf Bílého domu bude tlačit na čínského prezidenta Si Ťin-pchinga ohledně ukončení čínské podpory Íránu. Dále se předpokládá, že se Trump bude snažit o zmírnění obchodního napětí mezi oběma zeměmi. K Trumpovi se podle stanice BBC připojí také 17 šéfů významných amerických podniků. Půjde o první cestu hlavy Spojených států do Číny od roku 2017.

Jsme svobodní. Venezuela odmítá stát se 51. státem USA

Nemáme v plánu stát se 51. státem USA, uvedla úřadující venezuelská prezidentka Delcy Rodríguez poté, co její americký protějšek Donald Trump znovu naznačil, že by se jeho administrativa mohla pokusit jihoamerickou zemi anektovat.

Rubio doprovází Trumpa do Číny, i když je na jejím sankčním seznamu

Americký ministr zahraničí Marco Rubio doprovází prezidenta Donalda Trumpa na cestě do Pekingu navzdory tomu, že na něj Čína v minulosti uvalila sankce. Čínské úřady tento problém vyřešily změnou přepisu jeho jména, uvedla agentura AFP.

Saúdská Arábie tajně zaútočila na Írán

Saúdská Arábie podnikla během války na Blízkém východě několik neveřejných úderů na území Íránu. Šlo o odvetu za útoky, které zasáhly saúdské království. Rijád tím poprvé přímo vojensky zasáhl proti svému hlavnímu regionálnímu rivalovi na jeho vlastním území.

Nový Zéland změní klimatický zákon, který zastaví žaloby proti firmám

Novozélandská vláda chce upravit klimatický zákon tak, aby firmy nečelily občanským žalobám za škody spojené se změnou klimatu. Zásah se dotkne i přelomového sporu aktivisty Mike Smitha proti velkým producentům emisí. Kritici mluví o ochraně korporací, vláda naopak tvrdí, že brání ekonomickou jistotu.

Írán si upevňuje kontrolu nad Hormuzským průlivem

Irák a Pákistán si u Íránu zajistily průjezd tankerů s ropou a zkapalněným zemním plynem Perským zálivem. Dohody ukazují, jak silnou páku má Teherán nad jednou z nejdůležitějších energetických tras světa. Krize kolem Hormuzského průlivu už zvedá ceny ropy i LNG a tvrdě dopadá hlavně na asijské ekonomiky.

Král Karel oslavil 50 let od založení The King’s Trust

Charitativní organizace založená králem Karlem na podporu mladých lidí slaví 50 let od svého vzniku. Výroční večer v londýnské Royal Albert Hall spojil členy královské rodiny, známé osobnosti i lidi, kterým projekt během let pomohl změnit život.

České hokejistky převezme Američan Brian Idalski

Česká ženská hokejová reprezentace vstupuje do nové éry. Národní tým po čtyřech letech opouští kanadská trenérka Carla MacLeod a její místo zaujme Američan Brian Idalski. Vedení svazu oznámilo změnu v úterý po rozhodnutí výkonného výboru. Idalski naposledy vedl Vancouver v profesionální ženské soutěži PWHL.

Texas žaluje Netflix za to, že bez souhlasu sbírá data uživatelů včetně dětí

Společnost Netflix čelí v Texasu žalobě, kterou podal generální prokurátor Ken Paxton. Ten viní streamovací společnost z neoprávněného sběru dat o dětech i dospělých a používání „návykových“ prvků, které mají uživatele udržet co nejdéle na platformě.

Americký Senát chystá velkou regulaci kryptoměn

Americký Senát tento týden řeší návrh zákona CLARITY Act, který má poprvé jasně nastavit pravidla pro trh s kryptoměnami a digitálními aktivy.

Zelenskyj není předmětem vyšetřování, řekl šéf ukrajinské protikorupční agentury

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj momentálně není předmětem žádného vyšetřování Národního protikorupčního úřadu Ukrajiny (NABU), řekl dnes podle médií šéf této agentury Semen Kryvonos. Učinil tak poté, co úřady v pondělí sdělily bývalému vlivnému šéfovi Zelenského prezidentské kanceláře Andriji Jermakovi, že jej podezírají z praní špinavých peněz.

Těžba písku se stává globálním ekologickým problémem

Písek patří k nejvíce využívaným surovinám na planetě. Používá se při výrobě betonu, skla nebo při rozsáhlých stavebních projektech. Jeho těžba ale v mnoha částech světa začíná vytvářet vážné ekologické problémy.

Dva lidé bojují o život po střelbě v Cambridge

Dva lidé utrpěli kritická zranění po střelbě na rušné silnici v americkém Cambridge ve státě Massachusetts. Ozbrojený muž začal v pondělí odpoledne střílet do projíždějících aut poblíž řeky Charles nedaleko Harvardovy univerzity a Massachusettského technologického institutu.

Při výbuchu bomby na tržišti v Pákistánu zahynulo deset lidí

Osm civilistů a dva policisté dnes zahynuli při výbuchu bomby na tržišti v okrese Lakki Marvat na severozápadě Pákistánu. Podle agentury Reuters to sdělil vysoce postavený policejní důstojník Sadžád Chán. Místní nemocnice přijala 37 pacientů, z nichž někteří jsou v kritickém stavu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama