menu

25.8 C
Czech
Úterý 23. července 2024

Netflix vydá dokumentární film k 15. výročí vraždy Steva McNaira

Před 15 lety byl Steve McNair zavražděn. Příští měsíc Netflix představí dokument, který se zaměří na tento zločin. Untold: The Murder of Air McNair bude mít premiéru 20. srpna. Dokument režírovaný Rodney Lucasem a Taylorem Alexanderem Wardem nabídne nový pohled na tragédii kolem bývalého quarterbacka Tennessee Titans a pokusí se zodpovědět otázky, které zůstaly nezodpovězené.

Novou vedoucí partnerských vztahů s maloobchodníky v Unlimitail je Ivona Virtanen. Společnost tak rozšiřuje činnost v Německu a střední a východní Evropě

Sledujte nás na sítích

Frankfurt nad Mohanem/Praha 9. července 2024 (PROTEXT) – Společnost Unlimitail, přední hráč na mezinárodní scéně retail medií, jmenovala na pozici Head of Retail Partnerships pro Německo a střední a výchoní Evropu (CEE) Ivonu Virtanen. Touto významnou posilou chce zdůraznit svůj závazek ke zkvalitnění a zároveň rozšíření svého působení na těchto klíčových trzích.

Reklama

O společnosti Unlimitail: Unlimitail je mezinárodní společnost specializující se na retailový marketing podporující značky a maloobchodníky v zavádění jejich retailovách mediálních strategií díky pokročilé technologii Epsilon Retail Media, která integruje onsite i offsite schopnosti. Unlimitail pomáhá maloobchodníkům otevírat mediální inventáře na jejich webových stránkách, což umožňuje značkám komunikovat se zákazníky přímo v místě nákupu a měřit účinnost jejich marketingových kampaní přímo na základě e-commerce prodejů. Unlimitail také nabízí možnosti rozšíření publika, aby značky mohly zpětně oslovit své zákazníky v digitálním ekosystému a přivést je zpět na web maloobchodníků k dokončení nákupu.

Společnost se může pochlubit vedoucím postavením v Evropě a Latinské Americe s jedním z nejcennějších maloobchodních mediálních inventářů a maloobchodních dat, kdy využívá 2 miliardy zobrazení stránek měsíčně se schopností oslovit více než 160 milionů věrnostních zákazníků. Unlimitail těží z rostoucí sítě 28 partnerů s předními maloobchodníky jako jsou Carrefour, Kingfisher, La Redoute, MyOrigines, ShowroomPrivé, Iskaypet, Rakuten, ID Kids a mnoho dalších.

Předchozí pracovní zkušenosti Ivony: Před příchodem do společnosti Unlimitail zastávala Ivona klíčové role v mediálním průmyslu v České republice a Německu, kde prokázala vynikající vedoucí schopnosti a strategickou vizi, zejména jako Country Manager pro Mediaplanet, Managing Director v Pecka Studio a nedávno jako Business Development Director DACH a CEE ve společnosti Epsilon, offsite řešení pro retail media, které používá Unlimitail. Díky jejím rozsáhlým zkušenostem s budováním úspěšných partnerství a znalosti v oblasti médií je zásadním přínosem pro růstovou strategii společnosti Unlimitail v Německu a CEE regionu.

Ambice společnosti Unlimitail s tímto jmenováním: V tomto regionu již Unlimitail itegroval 5 maloobchodních partnerů, jejichž rozsáhlá síť se letos rozroste o nové partnery a v tomto čtvrtletí by měla aliance začít realizovat první kampaně.

Reklama

“Po konverzi našich prvních klientů v Německu a regionu střední a východní Evropy přichází jmenování Ivony v klíčovém okamžiku, kdy pokračujeme v získávání nových klientů,” uvádí Thibault Hennion, COO společnosti Unlimitail. “K dnešnímu dni se Unlimitail může pochlubit působivým portfoliem 28 maloobchodních partnerů, jejichž síť chceme dále rozšiřovat. Německo a CEE jsou jedním z našich prioritních regionů pro mezinárodní expanzi a my nemůžeme být pyšnější na to, že vítáme Ivonu, která pomůže tuto ambici naplnit.”

Ivona, Head of Retail Partnerships pro Německo a CEE, dodává: “Jsem nadšená, že se mohu připojit k Unlimitailu v tak vzrušující době. Retail media mění reklamní prostředí a právem jsou označována za třetí a největší vlnu digitálního marketingu. Příležitosti pro evropské maloobchodníky jsou skutečně obrovské a já jsem velmi ráda, že se mohu připojit ke společnosti Unlimitail a pomáhát místním firmám využít jejich data a generovat tak další příjmy.”

“Příchod našeho úspěšného obchodního modelu Unlimitail do střední Evropy představuje významný milník pro tuzemské maloobchodníky a jejich zákazníky. Umožňuje dlouho očekávané zjednodušení a konsolidaci prodeje a nákupu reklamy v prostředí retail médií,” říká Jaroslav Sodomka, Commerce Director, Publicis Groupe CZ. “Tato expanse nejen posiluje naší globální přítomnost, ale také zdůrazňuje naše úsilí pomáhat značkám zapojovat své zákazníky hlouběji a efektivněji napříč maloobchodníky a médii. Načasování je idální, protože souvisí s narůstajícím zájmem o modernizaci reklamních sítí mezi maloobchodníky a odpovídá potřebám značek dosáhnout svých zákazníků efektivně a kontrolovaným způsobem v místním maloobchodním prostoru.”

Jmenování Ivony je důkazem ambicí Unlimitailu rozšířit své aktivity na německém a středovevropském trhu, což zapadá do globální ambice, stát se vedoucí společností v oblasti retail médií v Evropě, Brazílii a Argentině.

 

O Unlimitail – powerhouse v retail médiích:

Unlimitail je mezinárodní společnost poskytující značkám a maloobchodníkům možnost zjednodušené, jednotné a optimalizované implementace jejich mediálních strategií. Umožňuje lepší porozumění spotřebitelům, aktivaci cílených a omnichannel marketingových kampaní a také komplexní měření účinnosti kampaní, od většího zviditelnění až po růst prodeje.

Společnost dnes na trhu vyniká svými zkušenostmi a špičkovou reklamní technologií Epsilon Retail Media, která sjednocuje možnosti onsite a offsite. Kromě toho Unlimitail nabízí globální dosah a vysoce kvalitní data díky 28 maloobchodním partnerům, což představuje více než 2 miliardy zobrazení stránek měsíčně databázi 160 milionů oslovitelných zákazníků po celém světě.

Unlimitail’s communication department: [email protected]

 

Zdroj: Lion Communications

 

 

Reklama
Reklama

Vybrali jsme pro vás

V Holešově vzniká další okružní křižovatka v místní části Všetuly

Holešov 18. července 2024 (PROTEXT) - V Holešově postupně vzniká systém okružních křižovatek, které by měly zlepšit plynulost a bezpečnost průjezdu tímto městem. Zlínský...

V Třinci rekonstruují most za nemocnicí Sosna, průjezd není možný

Třinec 18. července (PROTEXT) - Město Třinec v rámci další koordinační schůzky upravilo harmonogram rekonstrukce zhruba čtyři kilometry dlouhého úseku silnice III/4682, která v...
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Eminem ukončil historickou nadvládu Taylor Swift na Billboard 200

Eminem se svým novým albem The Death of Slim Shady (Coup de Grâce) debutuje na prvním místě žebříčku Billboard 200 a sesazuje tak Taylor Swift s albem The Tortured Poets Department, které drželo první příčku po dobu 12 týdnů. Tímto významným posunem končí historická jízda Swift a potvrzuje Eminemovu sílu v hudebním průmyslu.

Co by pro Izrael znamenalo vítězství Harris v prezidentských volbách

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu v pondělí ráno odletěl do USA. Pozorovatelé se rozpovídali o tom, jaký vliv bude mít současné politické dění v USA na americko-izraelské vztahy a válku v Gaze. Viceprezidentka Kamala Harris má dostatek podpory ve své straně k nominaci do prezidentské kandidatury.

Rusko i Ukrajina hlásí vzdušné útoky nepřítele a sestřelení dronů

Moskva i Kyjev informují o nejnovějších vzdušných útocích nepřítele, přičemž Rusko hlásí kromě sestřelení řady dronů také škody a oběti. Gubernátor ruského Krasnodarského kraje uvedl, že ukrajinská armáda zaútočila na trajekt v přístavu Kavkaz, což si vyžádalo mrtvého a zraněné. Ruské ministerstvo obrany před tím oznámilo likvidaci 25 ukrajinských dronů během noci na dnešek. Ukrajinské vzdušné síly hlásí sestřelení sedmi ruských bezpilotních letounů z osmi.

Palestinské frakce včetně Hamásu a Fatahu podepsaly dohodu v Pekingu

Palestinské hnutí Fatah, teroristické hnutí Hamás a dalších 12 palestinských frakcí dnes v Číně po třech dnech jednání podepsaly dohodu o vytvoření takzvané prozatímní vlády národního usmíření v Pásmu Gazy, až na tomto palestinském území skončí válka. Podle agentury AFP to oznámil čínský ministr zahraničí Wang I.

Netflix vydá dokumentární film k 15. výročí vraždy Steva McNaira

Před 15 lety byl Steve McNair zavražděn. Příští měsíc Netflix představí dokument, který se zaměří na tento zločin. Untold: The Murder of Air McNair bude mít premiéru 20. srpna. Dokument režírovaný Rodney Lucasem a Taylorem Alexanderem Wardem nabídne nový pohled na tragédii kolem bývalého quarterbacka Tennessee Titans a pokusí se zodpovědět otázky, které zůstaly nezodpovězené.

Při protestech v Bangladéši zemřelo nejméně 173 osob, přes 1100 bylo zatčeno

Počet mrtvých v důsledku násilností v Bangladéši v posledních dnech vzrostl na 173. Mezi oběťmi jsou i policisté a úřady zatkly více než 1100 lidí, informovala dnes agentura AFP. Násilí provázelo studentské protesty proti obnovenému mechanismu obsazování pracovních míst ve veřejném sektoru. Bangladéšský nejvyšší soud v neděli většinu kvót zavedených tímto systém zrušil.
Reklama

DOPORUČUJEME

V Holešově vzniká další okružní křižovatka v místní části Všetuly

Holešov 18. července 2024 (PROTEXT) - V Holešově postupně vzniká systém okružních křižovatek, které by měly zlepšit plynulost a bezpečnost průjezdu tímto městem. Zlínský...

V Třinci rekonstruují most za nemocnicí Sosna, průjezd není možný

Třinec 18. července (PROTEXT) - Město Třinec v rámci další koordinační schůzky upravilo harmonogram rekonstrukce zhruba čtyři kilometry dlouhého úseku silnice III/4682, která v...

Společnost Porsche Česká republika připomíná důležitost recyklace

Praha 18. července 2024 (PROTEXT) - Společnost Porsche Česká republika spustila novou kampaň, která připomíná široké motoristické veřejnosti přínosy recyklace a správný postup při...

Vital Strategies: Mezinárodní olympijský výbor vyzván k ukončení sponzoringu prodejci slazených nápojů

Paříž 19. července 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - Přední globální odborníci a aktivisté v oblasti zdraví vyzývají k celosvětovému ukončení sponzoringu sportovních akcí výrobci slazených limonád,...

3Kino EduFilm: Podpořte nás a hlasujte pro vzdělání!

Praha 18. července 2024 (PROTEXT) - "I blbost je lepší než totalita" je slavný výrok George Orwella. Jaká je souvislost mezi vzděláním a totalitou?...
Reklama
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Čína si chce podmanit sílu hurikánů. Obří větrné turbíny z nich mají vyrábět elektřinu

Představte si větrnou turbínu, která dokáže nejen odolat těm nejdestruktivnějším hurikánům, ale dokonce umí využít sílu těchto nepředvídatelných bouří k výrobě elektřiny. Čína vyrobila dokonce dvě takové mega-turbíny. Umístila je na masivní plovoucí betonovou platformu v přístavu města Kanton.

Eminem ukončil historickou nadvládu Taylor Swift na Billboard 200

Eminem se svým novým albem The Death of Slim Shady (Coup de Grâce) debutuje na prvním místě žebříčku Billboard 200 a sesazuje tak Taylor Swift s albem The Tortured Poets Department, které drželo první příčku po dobu 12 týdnů. Tímto významným posunem končí historická jízda Swift a potvrzuje Eminemovu sílu v hudebním průmyslu.

Co by pro Izrael znamenalo vítězství Harris v prezidentských volbách

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu v pondělí ráno odletěl do USA. Pozorovatelé se rozpovídali o tom, jaký vliv bude mít současné politické dění v USA na americko-izraelské vztahy a válku v Gaze. Viceprezidentka Kamala Harris má dostatek podpory ve své straně k nominaci do prezidentské kandidatury.

Rusko i Ukrajina hlásí vzdušné útoky nepřítele a sestřelení dronů

Moskva i Kyjev informují o nejnovějších vzdušných útocích nepřítele, přičemž Rusko hlásí kromě sestřelení řady dronů také škody a oběti. Gubernátor ruského Krasnodarského kraje uvedl, že ukrajinská armáda zaútočila na trajekt v přístavu Kavkaz, což si vyžádalo mrtvého a zraněné. Ruské ministerstvo obrany před tím oznámilo likvidaci 25 ukrajinských dronů během noci na dnešek. Ukrajinské vzdušné síly hlásí sestřelení sedmi ruských bezpilotních letounů z osmi.

Palestinské frakce včetně Hamásu a Fatahu podepsaly dohodu v Pekingu

Palestinské hnutí Fatah, teroristické hnutí Hamás a dalších 12 palestinských frakcí dnes v Číně po třech dnech jednání podepsaly dohodu o vytvoření takzvané prozatímní vlády národního usmíření v Pásmu Gazy, až na tomto palestinském území skončí válka. Podle agentury AFP to oznámil čínský ministr zahraničí Wang I.

Netflix vydá dokumentární film k 15. výročí vraždy Steva McNaira

Před 15 lety byl Steve McNair zavražděn. Příští měsíc Netflix představí dokument, který se zaměří na tento zločin. Untold: The Murder of Air McNair bude mít premiéru 20. srpna. Dokument režírovaný Rodney Lucasem a Taylorem Alexanderem Wardem nabídne nový pohled na tragédii kolem bývalého quarterbacka Tennessee Titans a pokusí se zodpovědět otázky, které zůstaly nezodpovězené.

Při protestech v Bangladéši zemřelo nejméně 173 osob, přes 1100 bylo zatčeno

Počet mrtvých v důsledku násilností v Bangladéši v posledních dnech vzrostl na 173. Mezi oběťmi jsou i policisté a úřady zatkly více než 1100 lidí, informovala dnes agentura AFP. Násilí provázelo studentské protesty proti obnovenému mechanismu obsazování pracovních míst ve veřejném sektoru. Bangladéšský nejvyšší soud v neděli většinu kvót zavedených tímto systém zrušil.

Borrell obvinil Orbána z neloajality a připojil se k bojkotu maďarského předsednictví EU

Nejvyšší diplomat Evropské unie Josep Borrell v pondělí zbavil Maďarsko role hostitele setkání ministrů zahraničí EU. Vystoupil s ostrou výtkou vůči Viktoru Orbánovi a jeho samozvané „mírové misi“. Neformální zasedání ministrů zahraničních věcí, které se mělo konat koncem srpna v Budapešti, se tak místo toho uskuteční v Bruselu.

Kamala Harris má již potřebnou většinu delegátů k prezidentské nominaci

Americká viceprezidentka Kamala Harris má podporu dostatečného množství delegátů pro zajištění demokratické prezidentské nominace. Informovaly o tom agentury Reuters a AP s odvoláním na zdroje z volebního štábu a vlastní propočty. AP upozornila, že vzhledem k nestandardní situaci po odstoupení prezidenta Joea Bidena z volebního klání a možnosti svobodného rozhodování delegátů stále nepovažuje nominaci Harris za jistou. Viceprezidentka prohlásila, že je připravena brzy nominaci akceptovat.
Reklama
Reklama