Více
  17.9 C
  Czech
  Pátek, 20 května, 2022

  22 let byla věrná svému manželovi. Když ji podvedl, opustila ho a rozjela sexuální maraton

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Krach manželství dokázala anglická spisovatelka Laura Friedman Williams proměnit v benefit. Nyní se snaží předat svou zkušenost ostatním ženám. Užijte si nové milostné dobrodružství, zralý věk není překážkou, vyzývá.

  Představovala si, že s manželem zestárne. Zůstanou si věrni až do konce života. Seznámili se na univerzitě a od té doby, jako by si byli souzeni. Ale člověk míní, osud mění. Po dvaadvaceti letech manželství přišla velká rána. Laura zjistila, že její muž, kterému porodila tři děti, má poměr s jinou ženou. Anglické spisovatelce, které bylo v té době 47 let, se zhroutil svět. Konec iluzí, životní zklamání, bolest v srdci. Muže vyhodila z domu a zahájila rozvodové řízení. Před padesátkou ji čekalo začít znovu, od nuly. Když sbírala střípky svého rozbitého života, spatřila v tom příležitost zažít úplně novou a neméně příjemnou etapu života. Napsal o tom Daily Star.

  Než poznala svého muže, vlastně pořádně nerandila, a tak se rozhodla dohnat ztracený čas a vše si vynahradit. Stáhla si Tinder seznamku a začala randit naslepo. Objevila prý část své osobnosti, kterou po desetiletí skrývala.

  „Najednou máte svobodu a můžete dělat, cokoli chcete,“ říká Williams. „Pokud chcete spát se dvěma muži ve stejný den, můžete a nic vás to nestojí. Jediný, kdo vás může soudit, jste vy samy. Jestli vám to vyhovuje, pokračujte v tom,“ prohlašuje dnes padesátiletá spisovatelka. Přiznává, že během krátké doby vystřídala osm mužů. „Jediné, co stačí, je, položit si otázku: Mám chuť s tebou teď spát? Ano, či ne, o nic jiného mi opravdu nejde. Nemusíš být ani dobrý člověk. Na tom nezáleží,“ přehodnotila uvažování. O své zkušenosti napsala knihu s názvem „Dostupná“.

  Starší neznamená méně žádoucí

  V knize otevřela téma randění žen ve středním věku. Nazývá to svou „superschopností“. „Neuznávám teorii, že tím, že jsem starší, jsem méně žádoucí. Muže velmi přitahovalo, že jsem silná žena, která od nich nic nechce a zároveň do toho jde naplno. Jediné, co musela, brát s randěním ohledy na své děti. „Sex pro mě byl důležitý. Uvnitř jsem se ale cítila mrtvá. Tohle mě oživilo. Našla jsem sílu, o které jsem ani nevěděla, že ji mám,“ říká. Svým příběhem dává poselství ženám, že sex může být mocným nástrojem k překonání zármutku. V současné době má Laura vztah, ale jen nezávazný. Zvykla si na svobodný single život, kterého se už nechce vzdát.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  6 KOMENTÁŘE

  1. „… pokud chcete spát se dvěma muži v jeden den, můžete. A nic vás to nestojí …“
   Dodávám:
   Jistěže, proti gustu … Jen by pak bylo záhodno navštívit odborníka na venerické choroby.
   Dotaz:
   Hale-a co takhle myslet hlavou? Nebylo by to (na myšlení a řízení života) lepší, než myšlení tím druhým orgánem?

  2. Kvantita versus kvalita. Tak to mám aspoň já. Škoda že lidem jde víc o kvantitu, proto je na tom tahle planeta dost blbě. A napíšou o tom knížku a vydělají miliony a užívají si kvantitu ještě víc. Ale asi to potřebovala, jen by to podle mě neměla být konečná.

  3. Prostě si užívá života jak se jí zachce. Když jí to vyhovuje, tak proč ne?
   Úsměvná je kritika této paní.
   Kdyby to udělal chlap, tak je to borec, ale ženská je odsuzována.

   • „Kdyby to udělal chlap, tak je to borec …“
    Ne,
    tak je blb-c. Stejně jako ona. Stejně tak totiž rizkujě, že chytne pohlavně přenosnou nemoc a bude jí dále šířit. Biologie (tedy i biologie mikroorganismů) je sviňa, ta se nedá vokecat.

  Napište svůj komentář

  Napište komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno