Reklama
Domů Video

Video

Protesty proti uvěznění španělského rapera

Protesty proti uvěznění španělského rapera znovu přerostly do násilí

Demonstrace na podporu uvězněného kontroverzního španělského rapera Pabla Hase v neděli už šestý večer po sobě skončily násilnostmi. V centru Barcelony propukly potyčky mezi policií a skupinami převážně mladých lidí, informovala agentura Reuters.
Reklama

Mráz ochromil USA. Pět milionů Američanů je bez proudu

Mráz a sněhové bouře znepříjemňují život sto padesáti milionům obyvatel USA. Právě tolik je podle vládní agentury National Weather Service nějakým způsobem ohroženo nepříznivým počasím, píše CNN. Sněhové bouře na mnoha místech Spojených států způsobily výpadky proudu.

NEJPŘEHRÁVANĚJŠÍ VIDEA

Chuck Yeager

Zemřel generál Chuck Yeager, který jako první člověk na světě překonal...

Ve věku 97 let zemřel v pondělí americký zkušební pilot Chuck Yeager. Před více než 70 lety překonal tento muž jako první na světě...
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA

Protesty proti zpřísnění interupcí v Polsku se konaly již třetí den...

Ve více polských městech včetně Varšavy, Krakova, Gdaňsku, Vratislavi či Katovic se v pátek, již třetí den po sobě, ​​konaly protesty proti zpřísnění legislativy umožňující potraty. Informovala o tom agentura Reuters.

Letadlo indonéské letecké společnosti Sriwijaya Air se zřítilo do moře,...

Letadlo Boeing 737-500 bylo na cestě do Pontianaku v Západním Kalimantanu. Z obrazovky radaru zmizelo chvíli poté, co vzlétlo ve 14:36, kvůli silnému dešti 30 minut po plánovaném čase.

Video: Demonstrace proti bezpečnostnímu zákonu v Paříži vyústila v násilí

Ve Francii v sobotu vyšly do ulic tisíce lidí ve snaze znovu upozornit na nesouhlas proti návrhu nového bezpečnostního zákona a proti některým brutálním zásahům policie....
Reklama
Reklama