Reklama

V sobotu se Dánsko utká s outsiderem skupiny Finskem. Kdo může vyhrát?

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

V sobotu odehraje svůj první zápas na mistrovství Evropy jeden ze skrytých favoritů Dánsko. Utká se s Finskem, největším outsiderem skupiny. Kdo vyhraje?

Dánsko má za sebou úspěšnou přípravu na turnaj. Nejprve remizovalo s Německem 1:1, v generálce porazilo díky gólům Martina Braithwaitea a Andrease Corneliuse Bosnu a Hergegovinu 2:0.

To Finsko se na šampionát nenaladilo ideálně. Nejdříve v přestřelce nestačilo na Švýcary (2:3), pak v derby se Švédskem nedalo ani gól a prohrálo 0:2 a v generálce potupně prohrálo s Estonskem 0:1.

Ofenzivní oporou Dánska je Yussuf Poulsen, útočník Lipska měl letos prsty v sedmnácti gólech (11+6). Dobrou sezónu má za sebou i Christian Eriksen nebo Andreas Christensen.

Finsko všechno cpe na Teemu Pukkiho a není se čemu divit, vždyť letos stihl nastřílet šestadvacet gólů a čtyřikrát asistoval. Hvězdou týmu je i Glen Kamara či Lukas Hradecký.

Že jsou Dánové jedním z černých koní turnaje, jasně potvrzuje i fakt, že z posledních dvanácti zápasu prohráli jen jednou (9-2-1).

To Finové jsou na tom obráceně, naposledy vyhráli v listopadu (0-2-4) a rozhodně nejsou ve výsledkové pohodě.

Vzhledem k formě celého týmu a kvalitě obrany Dánska si myslíme, že zápas vyhraje s čistým kontem.

Tip na sázení l Dánsko vyhraje s čistým kontem v kurzu 1,98 u Tipsportu

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Euro 2020 - Group C - Ukraine
Ukrajinu čeká ve čtvrtek klíčový zápas v boji o postup ze skupiny. V rámci mistrovství Evropy si to rozdá s Makedonií, tedy jasným outsiderem skupiny.
Euro 2020 - Italy Training
Ve středu jsou na programu evropského šampionátu úvodní zápasy druhého kola základnách skupin. Jedním z nich bude i souboj Itálie s nevyzpytatelným Švýcarskem. Jak duel dopadne?

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama