Více
  9.9 C
  Czech
  Sobota, 28 května, 2022

  Svět ohromily snímky nezvykle reálného seskveče i s mládětem. Procházel se po lese v New Yorku

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Před několika dny byly nahrány na Redditu neuvěřitelně reálné fotografie legendárního Bigfoota i s mládětem. Zveřejnil je také online deník Daily Star.

  Fanoušci sněžných mužů a seskvečů neboli Bigfootů z celého světa mají teď o čem diskutovat. Na internetu se objevily opravdu velmi přesvědčivé fotografie záhadného tvora, kterým by mohl být právě Bigfoot. Na snímkách je jasně vidět bytost s hustým kožichem, procházející se mezi nízkým lesním porostem. Míří zprava doleva, ukazuje levou stranu obličeje. Na zádech jako by se jí drželo mládě.

  V porovnání například s opicí „zvíře“ stojí zcela vzpřímeně, jako člověk, nezvyklá je i jeho mohutná hlava. Snímky spolu s méně zřetelným videem umístil na sociální síť Reddit uživatel DezzyDismay. Uvedl k tomu, že záznamy byly pořízeny ve státě New York. Ihned se začalo spekulovat, jestli se snad někomu podařilo takto autenticky zachytit tohoto dvounohého hominida.

  Jako Bigfoot či seskveč je označován neznámý druh dvounohého živočicha podobného sněžnému muži. Na rozdíl od Yettyho, který se má vyskytovat v Himálaji, je však seskveč řazen do lesů severozápadu USA a kanadské provincie Britská Kolumbie. Ani jeho existence nebyla spolehlivě prokázána, bylo ale zaznamenáno již mnoho zpráv o jeho pozorování.

  Sledující na internetu se rozdělili na dvě poloviny – skeptici a ti, co věří, že jde o skutečného Bigfoota. „Chtělo by to více informací, ale fotky jsou opravdu přesvědčivé,“ uznává jeden komentující. Jiný věří, že je to jasný důkaz existence severoamerického seskveče. Obrázky podle něho ukazují totožnou šelmu, jako byla v dokumentárním filmu Discovering Bigfoot režiséra Todda Standinga. „Myslím, že tyhle fotky jsou autentické.“ Kdosi jednoduše chválí pikantní příspěvek. „To je ten typ věcí, kvůli kterým sem chodím. Nepotřebuji polemizovat, zda jsou fotky skutečné nebo falešné, prostě dobrý obsah,“ říká další.

  Více záznamů Bigfoota

  Jiný z komentujících záběry zpochybnil. Podle slov dotyčného v New Yorku žije muž, který se baví tím, že běhá se svými kamarády po lesích v kostýmech Bigfootů. Ve stejné době se objevilo ještě jedno video, které zachycuje, jak údajného seskveče zvětřila na lesní cestě zvěř. Kvalita záznamu je však opět špatná. Zda jde o podvrhy, se s jistotou neví.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  8 KOMENTÁŘE

   • Hej, to nemyslíš vážně – četl jsi celý článek nebo ses podíval jen na fotku na začátku?

   • Co si takhle přečíst celý článek? Nechápu,že vás tohle pořád baví. Kouknu na titulek,max první odstavec a vím všechno,co potřebuji,že? Proberte se lidi🤦‍♂️

  1. Ale myslí. Vzhledem k velikosti listí u nohou opravdu musí měřit cca 10cm. Na první pohled.

  2. Podle lesklého povrchu se jedná o podvrh.Žádný tvor,volně žijící v přírodě,nemá lesklou srst.Byl by totiž viděn zdaleka a to je proti přírodní přirozenosti.

  3. Ještě bych dodal: Vážení pisatele,dovolte,abych vám tu napsal,jak se píše anglicky ten váš „seskveč“ 🤦‍♂️🤦‍♂️ Správně se to píše sasquatch. Osvěžte si angličtinu.

  4. Přijde mi to spíše jako podvrh – to ta opice nemá genitálie? Navíc dravé zvíře by uteklo, tahle skoro pózuje.

  5. Vy jste asi všichni v lihu, přečtěte si celý článek a prohlédněte všechny fota, batolata..😢

  Comments are closed.