Více
  18.8 C
  Czech
  Úterý, 9 srpna, 2022

  Ozzy Osbourne je po operaci. Daří se mu dobře, vzkázala manželka Sharon

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Britský zpěvák Ozzy Osbourne si po operaci, kterou podstoupil tento týden, vede dobře a je na cestě k uzdravení, informovala podle agentury Reuters a magazínu Billboard jeho manželka.

  Sharon Osbourne (69) ve zprávě na Instagramu poděkovala fanouškům za jejich podporu. Minulý týden dle Reuters uvedla, že frontmana heavymetalové skupiny Black Sabbath v pondělí čeká zásadní operace. Bližší podrobnosti však nesdělila.

  „Naše rodina by chtěla moc poděkovat za ohromné ​​množství lásky a podpory, kterého se nám dostalo před Ozzyho operací,“ napsala v úterý choť rockové legendy. „Ozzymu se daří dobře a je na cestě k uzdravení! Vaše láska pro něj znamená celý svět,“ dodala.

  Hudební manažerka a moderátorka v pátek svým kolegům v britském pořadu The Talk sdělila, že o víkendu odcestuje do Los Angeles, aby byla se svým manželem právě v době zákroku. „Rozhodne se o jeho budoucím životě,“ zdůraznila důležitost operace.

  Rocker se v posledních letech potýkal s řadou zdravotních problémů

  Ozzy Osbourne (73) v roce 2018 podstoupil operaci ruky, o které řekl, že byla součástí léčebného plánu k řešení potenciálně smrtelné stafylokokové infekce. Následující rok byl hospitalizován kvůli komplikacím těžké infekce horních cest dýchacích, připomněl magazín Billboard.

  V lednu 2020 poděkoval fanouškům za jejich přání všeho dobrého poté, co prozradil, že trpí Parkinsonovou chorobou.

  V rozhovoru pro časopis Classic Rock minulý měsíc držitel Grammy řekl, že se stále potýká se zraněními, která utrpěl při nehodě na čtyřkolce v roce 2003. Pád v roce 2019 v jeho domě zranění zhoršil, přičemž jeho stav vyžadoval operaci.

  „Čekám na další operaci krku. V těchto dnech nemůžu pořádně chodit. Každé ráno mám fyzikální terapii,“ prozradil magazínu. „Je mi o něco lépe, ale zdaleka ne tak, jak bych chtěl, abych se mohl vrátit na tour,“ podotkl tehdy.

  Zdravotní problémy i omezení související s šířením koronaviru několikrát odsunuly tour, o které poprvé informoval už v roce 2017. Podle aktuálního plánu by měl znovu vyrazit na evropskou část turné v první polovině roku 2023.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS