Více
  11.6 C
  Czech
  Pátek, 27 května, 2022

  Nový dům se proměnil v noční můru: Prý v něm straší duch malé holčičky

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Vysněný dům, který si nedávno pořídili manželé v americkém Kentucky, sužují paranormální jevy. Že se tu děje něco divného, si všimnul i jejich zahradník. Prý mají v domě ducha malé holčičky.

  Američanka se svěřila, že v domě v Kentucky, který si s manželem nedávno koupili, zažívá chvíle hrůzy. Dům se zahradou si vysnili a šťastní se do něho nastěhovali. Brzy ale začali pozorovat, že se v něm děje cosi znepokojivého. Jako by tam strašili duchové. Napsal o tom Daily Star a Mirror.

  Žena tvrdí, že stavení obývá duch. Má se tam ozývat dívčí hlas. K smrti ji prý vyděsilo, když poprvé slyšela nějakou holčičku volat „ahoj“ z prázdného pokoje. Paní se svým chotěm přitom ještě děti nemá. Kdyby se nic podobného neopakovalo, možná by sama sebe uklidnila, že se jí jen něco zdálo. Její obavy však umocnilo, když jí zahradník, kterého si pozvali na sekání trávy, sdělil, že u nich také slyšel dítě.

  Bouchání a dětský smích

  „Strašení“ se nyní navíc údajně ještě zhoršilo. „Jsou slyšet kroky po celém domě, bouchání do zdí a z polic dokonce samy od sebe padají předměty. Slyším různé klepání na dveře, cituje ženu Mirror. I jejich pes se prý začal chovat zvláštně. „Nechce žrát a pořád jen sedí u mě, nebo neklidně chodí sem a tam po pokoji. Když jdu spát, celou noc leží přede dveřmi mé ložnice,“ popisuje žena. „Mám ve svém domě ducha a potřebuji pomoc,“ je přesvědčena.

  „Nejdřív mě vůbec nenapadlo, že by to mohl být duch. Ale když můj manžel odjel na několik měsíců pracovně, bylo to horší a horší. Ta ‚dívka‘ o sobě dávala vědět čím dál víc – kroky, boucháním, padajícími věcmi…,“ popisuje. „Někdo mi pak přišel posekat trávník. Kolik máte dětí? – Zeptal se mě najednou. Zatím žádné – odpověděla jsem.“ Jeho reakce ji uzemnila. „Udiveně na mě vykulil oči: To je divné… Když jste byli pryč, pořád jsem slyšel, jak se ve vašem domě směje nějaká malá holčička.“

  Kromě všech těch podivných zvuků a aktivit žena také pozoruje zápach hniloby vycházející z koupelny. To by se možná dalo řešit vyčištěním odpadů. Moderátorka Most Haunted, Yvette Fielding z podcastu Paranormal Activity, ale říká, že dům by potřeboval vysvětit. „Připadá mi, jako by tu ženu pronásledoval duch, který hledá pozornost. Bez toho, aniž abych viděla to místo, je pro mě těžké dojít k nějakému závěru, ale zdá se, že paní potřebuje exorcistu,“ vyjádřila se k tomu. „Jako první by se měla obrátit na církev její víry, v každé diecézi mají ale člověka, který může pomoci a poskytnout očistu. Ve většině případů se tím obvykle věci vyřeší. Pokud by to nepomohlo, může také přijít a pomoci dobře kvalifikovaný spiritualista, kterého lze nalézt v místní spiritualistické církvi,“ zní rada Fielding.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS