Více
  8.3 C
  Czech
  Úterý, 26 října, 2021

  Influencerku vyhodili z obchodního centra v Dubaji kvůli tomu, že byla moc sexy

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Známá německá influencerka Emmy Russ tvrdí, že ji vyhodili z obchodního centra v Dubaji kvůli jejímu vzhledu. Prý vypadala až moc sexy.

  Hvězda americké reality show a influencerka Emmy Russ trávila dovolenou v oblíbeném luxusním letovisku v Dubaji. Skvělá země plná luxusu. Všechno je ve zlatě, jako by to bylo stvořeno pro mě,“ napsala nadšeně na svůj instagramový profil.

  Během jedné návštěvy v nákupním centru však dvaadvacetiletá modelka a herečka prožila nepříjemný zážitek, který jí pokazil dovolenou.  

  Ochranka, která měla na starosti chod obchodního centra, musela vyvést mladou influencerku pryč poté, co uviděla její oblečení. Její módní vkus byl podle všeho až moc odhalující a provokativní.

  Podle všeho měla mít na sobě hvězdička krátký třpytivý top a minisukni, což neodpovídalo místním standardům. Žena se bránila tím, že bylo venku příšerné teplo, které se nedalo snést.

  Ochranka mi řekla, že jsem příliš sexy a nemohou mě tak do nákupního centra pustit,“ svěřila se Russ se svými fanoušky. „Vyhrožovali mi policií a dostala jsem písemné varování,“ doplnila.

  Podle německých médií to nebylo poprvé, co byla influencerka upozorněna na nevhodné chování. V minulosti čelila obvinění poté, co polonahá pózovala opřená o policejní auto.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Japonská princezna Mako porušila tradici a vzala si obyčejného muže

  Japonská princezna Mako porušila tradici a vzala si obyčejného muže. Zasáhly ji i jeho dluhy

  V Japonsku je normou, v královské rodině striktně dodržovat řád urozenosti. Dosud nepřicházelo v úvahu, aby si některý člen vzal partnera bez vznešeného panovnického titulu. Až princezna Mako to porušila. A nemá to jednoduché.
  V roce 2040 úplně zmizí ledovce v Africe

  V roce 2040 úplně zmizí ledovce v Africe. To má způsobit nevratnou změnu zemského systému

  Často slyšíme o tání ledovců v polárních končinách, jako je Grónsko nebo Antarktida. Ještě kritičtější situace kvůli tajícímu ledu je však v Afrických horách. Velmi brzy hrozí záplavy a hladomor.
  Dalekohledy nové generace by mohly odhalit prvopočátek obrovských černých děr

  Dalekohledy nové generace by mohly odhalit prvopočátek obrovských černých děr

  Tohle si běžný pozemšťan jen těžko dokáže představit. „Plyn o hmotnosti miliónů sluncí‘, stovky milionů let, takové veličiny a příměry se skloňují v nové studii, která pátrá po prvotním vzniku záhadných vesmírných černých děr.
  Německá dívka se ztratila, když byla běhat. Mohla by za tím být sekta z Čech

  Německá dívka se ztratila, když byla běhat. Mohla by za tím být sekta z Čech

  V Německu se rozjelo pátrání po jedenáctileté dívence. Naposledy si byla zaběhat v bavorském Holzheimu, pak už ji nikdo neviděl. Pikantní na celém je, že by podle zdrojů mohlo mít ztracení spojitost s nebezpečnou sektou.
  Matka, která za 10 let porodila 11 dětí

  Žena, která za 10 let porodila 11 dětí. Nyní čeká další a plánuje všechny učit sama doma

  Sedmatřicetiletá Courtney působí jako svěží mladá žena, rozhodně ne jako strhaná matka. Přesto přivedla na svět už jedenáct potomků a dvanácté je na cestě. S třiatřicetiletým manželem Chrisem si udělali doma menší ‚továrnu na děti‘.
  Lego zahajuje prodej první kolekce stavebnic pro gaye a lesbičky

  Lego zahajuje prodej první kolekce stavebnic pro gaye a lesbičky. Typickým holčičím růžovým přebalům odzvonilo

  Výjev dívek hrajících si s panenkami v růžových šatičkách a chlapců s autíčky je nejspíš minulostí. Instituce rozhodly, že se hračky musí sjednotit do podoby „uni sex“. Průzkumy totiž odhalily, že dosavadní rozlišování pohlaví by mohlo děti urážet.
  Reklama
  Reklama
  Reklama