Více
  22.1 C
  Czech
  Sobota, 25 června, 2022

  Nechala jsem si zmenšit prsa kvůli migréně. Teď mi lidé říkají, že jsem neatraktivní

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Janel se mohla chlubit opravdu bujnými přírodními vnadami. Přesto si nechala své poprsí dobrovolně zmenšit o pět velikostí. Stěžovala si na bolesti. Teď musí čelit nevybíravé kritice.

  Některé ženy podstupují náročné chirurgické zákroky a jsou ochotny riskovat své zdraví, jen aby se mohly pyšnit mohutným dekoltem. Dvacetileté Kanaďance Janel Nelson s jejím objemem hrudníku by tedy nejspíš mnohé záviděly. Měla velikost 28 H (velikost košíčků 26-28 cm). Jak je ale vidět, velké poprsí nemusí být vždy výhrou.

  Jak se Janel Nelson svěřila Daily Star, její nadměrné vnady jí způsobovaly zdravotní potíže. Kvůli zátěži na hrudi prý trpěla migrénami, vyrážkami po celém těle, bolestmi zad a trápilo ji špatné držení těla. Už z fotografií je zřejmé, že vyjít s ňadry, na kterých zanechává své následky i gravitace, pro ni nebylo lehké.

  „Měla jsem je povislá a vyfouklá a nevypadala, jako by patřila na mladé, dospělé tělo,“ promluvila o své nespokojenosti. „Přibrala jsem a poté zase dost zhubla, kromě toho jsem byla na několika různých typech antikoncepce,“ vyjmenovává, co přispělo k nehezkému vzhledu jejích prsou. Před nedávnem se tedy rozhodla pro radikální zásah – „jít pod kudlu“ a svou super výbavu si nechat zmenšit na velikost 28 C (velikost košíčků 16-18 cm).

  Byla spokojená. Muži na TikToku ale nikoliv

  Operace dopadla zdárně a výsledek byl k naprosté spokojenosti majitelky. Radovala se ovšem jen do chvíle, kdy svoji proměnu zveřejnila ve videích na TikToku. Předvedla, jak si zkouší oblečení před a po operaci. „Vždy jsem své tělo milovala, ale teď ho miluji ještě víc,“ libovala si před kamerou. „Cítím se jako úplně nový člověk. Už nemám bolesti zad, migrény, ani vyrážky a získala jsem sebevědomí,“ pochvalovala si s tím, že i její manžel Chandler je nadšený, že je šťastná a sama sobě se líbí. Janel se ale nestačila divit, jaké reakce se na její změnu na internetu sesypaly.

  Videa se sice stala virální, to ano. Měla už i více než 30 milionů shlédnutí a většina žen její rozhodnutí chválila. Někteří muži ji ale tvrdě odsoudili. „Právě jsi dala Bohu facku přes obličej. „Byla to tvoje jediná přednost.“ „Uvidíte, že ji manžel opustí za 3…2…1,“u videí se nahromadily drsné komentáře. Janel se snaží si kritiku nepřipouštět. „Nepřekvapilo mě, když jsem viděla, že většina nenávistných komentářů pochází od mužů,“ říká. „Já jsem z výsledku nesmírně šťastná. A to je vše, na čem mi záleží,“ dodává.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS