Protext ČTKHUAWEI Mate Xs 2 představuje funkci paralelního vyhledávání s Petal Search

HUAWEI Mate Xs 2 představuje funkci paralelního vyhledávání s Petal Search

Milán (Itálie) 21. května 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Maximalizujte svou efektivitu díky možnostem paralelního vyhledávání

S nedávným uvedením telefonu HUAWEI Mate Xs 2 se zákazníkům dostává do rukou skládací telefon, který je tenký a lehký, ale přesto vybavený vlajkovou technologií HUAWEI. HUAWEI Mate Xs 2 přináší inteligentní funkce více oken pro ještě širší využití telefonu, který se zaměřuje na zvýšení kontinuity díky spolupráci mezi různými aplikacemi. Také proto jeho tvůrci zvolili a dále rozvinuli vyhledávání Petal Search, které staví na nových funkcích paralelního vyhledávání.

Paralelní vyhledávání Petal Search – výkonnější než kdy dříve

Petal Search se přizpůsobuje „nonstop online“ životu dnešních uživatelů a umožňuje jim zdvojnásobit efektivitu práce s telefonem díky novému uspořádání vyhledávače.

Díky vyhledávači Petal Search, který je nyní optimalizován pro skládací obrazovky, mohou uživatelé na skládacím displeji True-Chroma o velikosti 7,8 palce nového telefonu HUAWEI Mate Xs 2 snadno vyhledávat cokoli, co je zajímá – zprávy, aplikace, obchody, služby v okolí a mnoho dalšího. Jedním klepnutím na vyhledávací panel se automaticky aktivuje funkce paralelního vyhledávání, kdy se detaily vyhledávání plynule zobrazí na obou obrazovkách v rozložení dvou oken. Tento interaktivní design podporuje multitasking na větších obrazovkách a zvyšuje efektivitu uživatelů při práci i při volnočasovém surfování.

Nové paralelní vyhledávání Petal Search umožňuje zobrazit různé části používaných vyhledávacích služeb na obou obrazovkách současně. Příjem hodnotných informací se tak zdvojnásobí, nutnost provádět složité operace se sníží na polovinu a celková efektivita vzroste o 100 %.

Díky paralelnímu vyhledávání mohou uživatelé okamžitě zobrazit výsledky hledání na jedné obrazovce, zatímco na druhé stále procházejí další možnosti. Příkladem může být prohlížení blízkých restaurací na jedné obrazovce, přičemž na druhé se zobrazují podrobné informace o jejich nabídce, slevy, jídelní lístek, fotografie jídel, recenze, možnosti objednání jídla online atd. Toto všestranné rozvržení přináší skutečně plynulé, efektivní surfování po internetu.

Většina dnešních uživatelů zkrátka miluje nakupování. Výzkumy přitom ukazují, že zhruba 51 % spotřebitelů navštíví až čtyři weby, než se rozhodnou pro nákup konkrétního produktu (Zdroj: People Comparison Shop). Nová funkce vyhledávání však může usnadnit i nákupní rozhodnutí: pro snadné porovnání mezi dvěma položkami dokáže zobrazit všechny podrobnosti o produktu na jedné stránce. Petal Search navíc umožňuje uživatelům telefonu HUAWEI Mate Xs 2 spustit 2 vyhledávací služby současně – na jedné obrazovce si mohou například spustit aplikaci pro streamování videa, zatímco na druhé si mohou přečíst nejnovější zprávy.

Vyhledávání vše v jednom – strhující uživatelský zážitek

S funkcí paralelního vyhledávání Petal Search si spotřebitelé mohou vybrat mezi 2 různými režimy prohlížení. Prvním je režim dvou oken, v němž si spotřebitelé zobrazí na každé obrazovce jinou část vyhledávání pro vyšší efektivitu. Pokud naopak vyžadují lepší zobrazení, v režimu jednoho okna uvidí vše mnohem větší pro skutečně pohlcující zážitek z vyhledávání.

Nový HUAWEI Mate Xs 2 s extra velkým displejem a vyhledáváním Petal Search All-In-One vám umožní dokonale vychutnat surfování po internetu. Díky spolupráci s více než 3000 špičkovými e-shopy, službami pro cestovatele a místními obchodníky přináší Petal Search perfektně přizpůsobené vyhledávání v oblasti nakupování, cestování a více než 20 dalších kategorií.

Svěřte svůj volný čas opravdu špičkovému vyhledávání! Při online nákupech s Petal Search najdete zajímavé nabídky a snadno porovnáte zboží a ceny, aniž byste museli otevírat další karty. Díky možnosti porovnat ceny letenek a hotelů na jediné stránce s Petal Search lehce naplánujete i příští dovolenou. Neváhejte a posuňte své vyhledávání na vyšší úroveň!

Petal Search staví na univerzální strategii 1+8+N společnosti Huawei a mimořádné adaptabilitě jejího hardwaru a softwaru. Jeho cílem je nabídnout uživatelům hladké a zároveň spolehlivé vyhledávání.

Chcete-li si stáhnout a vyzkoušet službu Petal Search, navštivte stránku: https://bit.ly/3rpGYGY

Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/1820758/image_1.jpg

KONTAKT: Lingling Wang, wanglingling20@huawei.com

Reklama

Doporučujeme

Macron poprvé jednal s papežem Lvem XIV. ve Vatikánu, mluvili o konfliktech

Francouzský prezident Emmanuel Macron dnes poprvé jednal ve Vatikánu s papežem Lvem XIV., píší agentura AFP a italská média. Vatikán k schůzi uvedl, že francouzský prezident jednal s papežem a vatikánskými představiteli o konfliktech ve světě. Macron k jednání řekl, že s papežem mají totožné přesvědčení, že usilovat o mír je povinností. Očekávalo se, že jednání se budou týkat mezinárodních krizí, války na Blízkém východě a situace v Libanonu.

Meloni varuje před poplatky v Hormuzském průlivu

Plán Íránu vybírat poplatky od lodí proplouvajících Hormuzským průlivem může zasáhnout světový obchod i dodávky energií. Italská premiérka Giorgia Meloni proto varovala, že podobný krok by mohl změnit obchodní toky a přinést citelné ekonomické dopady.

Kraken otevřel kryptu cestu k účtu u Fedu

Kryptoměnová burza Kraken získala přístup k účtu u americké centrální banky. Jde o první případ, kdy podobný účet získala firma z kryptosektoru, a otevírá to cestu k užšímu propojení digitálních aktiv s tradičním finančním systémem.

Stín, nebo smrt. Vedra už překračují naše limity, šokovalo vědce

Často se mluví o neobyvatelnosti planety v důsledku klimatických změn v budoucnosti. Podle nové studie však takové podmínky nastávají už během těch nejhorších vln veder. Jsme náchylnější k rostoucím teplotám, než se dosud myslelo, varují odborníci. Sami přiznávají, že si budoucnost zatím nedokážou představit.

Kolem jednání USA a Íránu panuje nejistota, Teherán žádá klid zbraní v Libanonu

Nejistota stále panuje kolem na dnešek či sobotu plánovaných mírových jednání mezi Spojenými státy a Íránem v pákistánském Islámábádu, píše stanice BBC. Teherán totiž dal už ve čtvrtek najevo, že účast íránských zástupců závisí na dodržování příměří ve všech oblastech Blízkého východu, včetně Libanonu. To však Izrael porušuje svými nepřestávajícími údery na cíle proíránského libanonského hnutí Hizballáh. Stanice NBC dnes informovala, že poblíž pákistánské letecké základny Nur Chán byl spatřen transportní letoun amerického letectva.

Ukrajinské úřady hlásí dva mrtvé po ruských nočních útocích

Ruské útoky v noci na dnešek v ukrajinské Dněpropetrovské oblasti zabily dva lidi, oznámil ráno na telegramu šéf regionální vojenské správy Oleksandr Hanža. V jihoukrajinském Chersonu je po ruském dronovém útoku zraněná seniorka, o dvou raněných v Sumské oblasti na severovýchodě země informovali ukrajinští záchranáři. Obětí náletu ukrajinských dronů se stal civilista ve Volgogradké oblasti, tvrdí ruské úřady.

Lídryně tchajwanské opozice Čcheng Li-wen se setkala s čínským prezidentem

Čínský prezident Si Ťin-pching se v pátek v Pekingu setkal s předsedkyní hlavní tchajwanské opoziční strany Kuomintang, Čcheng Li-wen. Jde o první návštěvu úřadující hlavy Kuomintangu v Číně za posledních deset let.

Astronauti mise Artemis II se vrací na Zemi, průlet atmosférou bude kritický

Mise Artemis II, při které první lidé od 70. let minulého století obletěli Měsíc, v noci na sobotu SELČ ukončí svou více než milion kilometrů dlouhou cestu. Čtveřice astronautů v kosmické lodi Orion proletí závratnou rychlostí atmosférou a pokud vše půjde podle plánu, dopadne do Tichého oceánu nedaleko západoamerického San Diega.

Izraelem v noci zněly sirény, z Libanonu jsou zprávy o zraněných

Izraelem v noci na dnešek zněly sirény varující před vzdušným útokem libanonského proíránského hnutí Hizballáh. Informoval o tom server The Times of Israel (ToI), podle něhož nejsou hlášena žádná zranění. Libanonská média naopak po izraelském útoku informovala o zraněných lidech a poničených civilních domech, uvedla BBC. Šéfka diplomacie Evropské unie Kaja Kallasová vyzvala k ukončení bojů v Libanonu.

Už mě to nebaví. Starmer kvůli účtům za energie přirovnal Trumpa k Putinovi

Britský premiér Keir Starmer prohlásil, že ho už nebaví sledovat, jak účty za energie v jeho zemi rostou kvůli krokům amerického a ruského prezidenta Donalda Trumpa a Vladimira Putina. Ceny ropy mírně vzrostly po oznámení o poškození energetické infrastruktury v Saúdské Arábii. Drží se však pod psychologickou hranicí 100 dolarů za barel.

Putin vyhlásil velikonoční příměří, Zelenskyj zmínil symetrické kroky

Ruský prezident Vladimir Putin vyhlásil na pravoslavné Velikonoce příměří na Ukrajině. Klid zbraní bude platit v sobotu 11. dubna od 16:00 moskevského času (15:00 SELČ) a v neděli 12. dubna po celý den, uvedla dnes státní agentura TASS. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj následně na síti X uvedl, že jeho země je připravena na symetrické kroky a Kyjev letos navrhoval velikonoční příměří, podle čehož bude jednat. Ukrajina od února 2022 vzdoruje ruské invazi.

Poslali je na dostřel Íránu bez ochrany. Američtí přeživší vojáci promluvili

Vojáci, kteří přežili nejsmrtelnější útok na americké síly od začátku války s Íránem, zpochybnili vyjádření amerického ministra obrany Peta Hegsetha o tom, že protivzdušnou obranou náhodně pronikl dron. Podle nich byla základna v Kuvajtu špatně zabezpečená, přičemž jednotka nebyla na hrozby připravená.

Bílý dům varoval zaměstnance před sázením na predikčních trzích

Zaměstnanci Bílého domu dostali interní varování, aby nevyužívali neveřejné informace k sázení na predikčních trzích. Upozornění přišlo krátce po náhlé změně postoje prezidenta Donalda Trumpa k možnému útoku na íránskou infrastrukturu, která vyvolala podezření kolem načasovaných sázek.

Tornado Alley se posouvá na východ a zvyšuje riziko pro miliony lidí

Tornáda patří mezi nejničivější přírodní jevy v USA. Dlouho se spojovala hlavně s oblastí zvanou Tornado Alley ve střední části země. Teď se ale situace mění. Vědci upozorňují, že hlavní zóna se pomalu posouvá na východ, kde žije více lidí a kde jsou podmínky pro katastrofy složitější.

Chaos kolem vstupenek na MS ve fotbale 2026 rozčílil fanoušky

Fanoušci fotbalu zažili další zklamání při snaze získat vstupenky na mistrovství světa 2026 v USA, Kanadě a Mexiku. Poslední prodejní fáze se změnila v chaos. Lidé čekali dlouhé minuty ve frontě, která je nakonec dovedla na špatné místo. Mnozí přišli o šanci koupit lístky.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama