Reklama

Herečka Lea Seydoux se nejspíš na festival v Cannes nepodívá. Má covid-19

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Někdejší Bond girl, francouzská herečka Lea Seydoux (36) je pozitivní na koronavirus. Na filmovém festivalu v Cannes se tak letos nejspíš neobjeví, informuje BBC s odkazem na magazín Variety.

Půvabná Francouzka měla být ozdobou letošního ročníku festivalu v Cannes, návštěvníci se mohou těšit na premiéry čtyř filmů, kde hraje. Nedlouho před plánovaným odletem se ale Seydoux nechala otestovat na koronavirus a test vyšel pozitivní. A to i přes to, že filmová hvězda má už za sebou obě dávky vakcíny. Nakazila se zřejmě při natáčení seriálu Chci mluvit se svým agentem!, kde se musí každé dva dny testovat.

Mluvčí Ley Seydoux uvedl, že infekce u ní probíhá bezpříznakově a momentálně je v izolaci doma v Paříži. V karanténě zůstane tak dlouho, jak jí to doporučí lékaři. Proto je její účast na festivalu ohrožena. Všechny její filmy se navíc mají promítat už v tomto týdnu. Na pondělí pořadatelé slibují světovou premiéru romantické komedie The French Dispatch, kde hraje jednu z hlavních rolí. Hovoří se i o tom, že by si Seydoux mohla z festivalu odnést cenu za nejlepší herecký výkon.

Letošní ročník proslulého festivalu v Cannes se koná mezi 6.7. – 17.7. na Riviéře na jihu Francie a účastní se jej desítky tisíců lidí. Před několika dni vířily spekulace, že se na festivalu objevilo covidové ohnisko, což pořadatelé se vší vervou vyvraceli.

V Cannes se masivně testuje

Za včerejšek jsme otestovali 3000 návštěvníků a nemáme jediný pozitivní test. Tyto fámy se nezakládají na pravdě,“ uvedl ředitel festivalu Thierry Fremaux. Organizátoři podle něj maximálně zpřísnili veškerá možná bezpečnostní opatření a veškerý personál se musí testovat každé dva dni pomocí PCR testů ze slin. Pravda ale je, že očkovaní lidé se tak často testovat nemusí, i ti se však mohou virem nakazit, což případ Ley Seydoux dokazuje.

Lea Seydoux se objevila například ve filmu Quentina Tarantina Hanebný pancharti, či v Půlnoci v Paříži Woodyho Allena. Zahrála si také Bond girl ve snímku Spectre.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Komička Kathy Griffin bojuje s rakovinou plic, čeká ji operace
Americká herečka Kathy Griffin v pondělí oznámila, že má rakovinu plic. Je to jen několik let poté, co si komička oholila hlavu jako výraz solidarity se svou sestrou, která tehdy podstupovala chemoterapii.
Zpěvačka Billie Eilish
Americká zpěvačka Billie Eilish v nedávném rozhovoru otevřeně promluvila o vnitřních bojích, které svádí ve vztahu ke svému tělu. V interview na propagaci svého nového alba Happier Than Ever se devatenáctiletá popová hvězda rozpovídala o tom, jak vnímá své tělo a jaký vliv mají na její pocity sociální sítě.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama