Více
  9.9 C
  Czech
  Sobota, 28 května, 2022

  Grey aliens mají lidskou DNA. Dokazuje to jeden nevysvětlitelný znak, říká profesor univerzity

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Jako Grey aliens, v překladu Šedí mimozemšťané, někdy také Zeta Reticulans nebo Roswell Greys, jsou označováni mimozemšťané, kteří jsou často spojováni s únosy lidí.

  Profesor historie z Temple University se specializací na ufologii, David Jacobs, prý odhalil jasný důkaz, že tyto bytosti mají lidskou DNA.

  Šedí mimozemšťané jsou zobrazováni jako vyzáblé postavičky s velkou holou hlavou a obrovskýma očima, podobní těm, které jsme viděli ve filmech typu je E.T. – Mimozemšťan. Velmi uznávaný profesor David Jacobs nyní přišel s tím, že právě jeden z jejich fyzických znaků může dokazovat, že tyto bytosti byly vytvořeny za pomoci DNA unesených osob.

  Neexistuje žádný vědecký důkaz, který by potvrzoval existenci těchto UFO. Jacobs ale věří, že po Zemi chodí mimozemšťané, a dokonce že plánují úplnou invazi na Zemi. Nyní v pořadu Richarda Dolana tento nespoutaný muž rozvedl svou teorii o tom, jak vlastně šedí mimozemšťané vznikají. Podle jeho slov by mohli být vytvořeni z biologických vzorků odebraných z unesených lidí. „Je mnoho lidí, kteří mají osobní zkušenost s únosem mimozemšťany a téměř vždy mluví o Grey aliens,“říká v úvodu.

  Nos a ústa prý nepotřebují

  „Provádějí únosy lidí právě proto, aby použili naše DNA k výrobě Šedých mimozemšťanů,“ je přesvědčen. „Důvod, proč si to myslím, je následující,“ říká Jacobs. „Po stranách hlavy mají dva otvory pro uši – to je jasné, nelze normálně fungovat, aniž byste slyšeli zvuky kolem sebe,“ pokračuje s tím, že šedí mimozemšťané jsou také často charakterizováni se dvěma nosními dírkami, jako je tomu u lidí. To však podle něho nedává smysl, stejně jako ústní otvor, protože nepotřebují dýchat. „Proč mají ústa a nos? Vždyť nedýchají. Neexistuje žádný důkaz, že dýchají. Dostávají se přitom velmi blízko k lidem, někdy se dokonce dotkli jejich čela. Co to znamená?“ pokračuje.

  „Zeptal jsem se lidí, kteří se s nimi setkali, zda cítili jejich dech na tváři. Odpověď je vždy „ne“. Nemají plíce, mají velmi tenká tělíčka, nedochází k žádnému roztahování a stahování plic tam a zpět. Nemluví, všechno je telepatické. Nejedí normálním způsobem, kterým jíme my. Tak proč je tam ta štěrbina pro konzumaci? Jde o to, že v Šedých mimozemšťanech je pravděpodobně lidská DNA, což umožnilo růst Šedých mimozemšťanů,“ vysvětluje. „Nevím, ale to je můj nejlepší odhad a všechno to směřuje k jejich ústům, která by neměli mít,“ dodává.

  K tomuto rozhovoru došlo na základě prohlášení bývalého vědce z NASA, Dr. Jamese Lauera Greena, že život zcela jistě existuje i mimo Zemi. Je přesvědčen, že lidé navážou kontakt s mimozemšťany již během příštích několika let.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS