Reklama

Gregg Leakes z Paniček z Atlanty zemřel na rakovinu tlustého střeva

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Gregg Leakes, manžel herečky NeNe Leakes, zemřel v úterý 1. září na rakovinu tlustého střeva. Bylo mu 66 let. Gregg vystupoval po boku své ženy v populárním seriálu Paničky z Atlanty. O jeho smrti informuje CNN a další servery.

Smutnou právu o jeho smrti potvrdil CNN publicista a rodinný přítel Ernest Dukes. „Rodina Leakesových se dnes nachází v hlubokém smutku se zlomeným srdcem,“ napsal v prohlášení. „Gregg Leakes zemřel po dlouhém boji s rakovinou v klidu doma, obklopen svými nejbližšími, svými dětmi a manželkou NeNe Leakes. Žádáme vás, abyste se za rodinu pomodlili a dovolili jim v této složité době v klidu truchlit,“ uvedl.

Greggovi lékaři diagnostikovali rakovinu tlustého střeva v roce 2018. Půl roku absolvoval chemoterapie, poté se dostal do remise. V červnu se ale rakovina vrátila a tentokrát jej zasáhla o dost hůře. V červenci Leakese propustili z nemocnice a ukončili jeho léčbu. O víkendu se NeNe (53), populární herečka, svěřila svým kamarádkám, že se „její manžel už chystá na druhý břeh.“

NeNe a Gregg se vzali v roce 1997 a rozvedli v roce 2011, když se dotáčela čtvrtá série Paniček z Atlanty. Posléze se ale usmířili a v roce 2013 měli druhou svatbu, jejíž přípravy a průběh se natáčely do reality show I Dream Of NeNe: The Wedding. Mají spolu jednoho syna. V Paničkách z Atlanty hraje NeNe jednu z hlavních rolí a Gregg se vedle ní objevil ve více než osmdesáti epizodách v letech 2008-2019. Gregg Leakes byl také realitním investorem.

Pastor, skvělý člověk. Štáb vzpomíná

Andy Cohen, hlavní producent Paniček z Atlanty, na Gregga vzpomínal na Twitteru, označil jej za úžasného člověka. „Z legrace jsem mu říkal „pastor Leakes“, ale ve skutečnosti byl z jedním výrazně rozumných hlasů a měl velký respekt celého týmu. Posílám lásku a sílu NeNe a celé rodině Leakesových,“ napsal.

„Jsem zdrcená. Gregg byl vždycky tak úžasný, legrační a milý. Mám na něj spoustu skvělých vzpomínek. Měla jsem štěstí, že se v mém životě objevil. Posílím celé rodině srdečné kondolence,“ tweetovala představitelka jedné z hlavních rolí Paniček z Atlanty Cynthia Bailey.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Shannen Doherty o rakovině

Shannen Doherty o životě s rakovinou: Bucket list nemám, mé jediné...

Zůstává silná. Americká herečka Shannen Doherty tento týden informovala fanoušky o svém pokračujícím boji s rakovinou ve čtvrtém stádiu. Zároveň vysvětlila, proč si myslí, že je tak důležité svůj příběh sdílet.
Britney Spears

Účet Britney Spears na Instagramu náhle zmizel. Zpěvačka později obavy fanoušků...

Zpěvačka Britney Spears, která se na Instagramu pyšnila více než 34 miliony sledujících, aktivně používala svůj účet až do chvíle, kdy v úterý bez jakéhokoli vysvětlení zmizel.
Met Gala 2021: slavnostní róby

Met Gala 2021: Podívejte se na slavnostní róby z módní události...

Červená, stříbrná a zlatá v pondělí vládly galavečeru Metropolitního muzea umění v New Yorku na oslavě toho nejlepšího z americké módy. Benefiční akce Met Gala se vrací poté, co byla loni zrušena kvůli pandemii koronaviru.
Britney Spears

Britney Spears se zasnoubila. Jejím vyvoleným je osobní trenér Sam Asghari

Popová hvězda Britney Spears, která bojuje s roky trvající nucenou správou svých osobních záležitostí i financí, v neděli na sociálních sítích oznámila, že je zasnoubená s dlouholetým přítelem Samem Asgharim.
Britská monarchie by mohla zaniknout během dvou generací

Britská monarchie by mohla zaniknout během dvou generací, spekuluje spisovatelka Hilary...

Britská královská rodina, jejíž historie sahá více než tisíc let do minulosti, by mohla během dvou generací zaniknout, řekla oceňovaná spisovatelka Hilary Mantel v sobotním rozhovoru.
Kylie Jenner

Kylie Jenner potvrdila, že čeká druhé dítě. Na sítích sdílela emotivní...

Americká modelka a podnikatelka Kylie Jenner ve středu potvrdila spekulace o druhém těhotenství prostřednictvím videa, které sdílela na svém Instagramu.
Reklama
Reklama
Reklama