Reklama

Fanoušci Davida Beckhama omdlévají! Manželka Victoria vyfotila jeho holý zadek u bazénu

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Módní návrhářka a manželka fotbalové legendy Davida Beckhama (46) dnes překvapila svět fotografií, která odhalovala víc než kdy jindy. Sdílela snímek svého manžela, který leží u bazénu se staženými plavkami tak, že mu odkrývají více než půlku jeho pozadí.

V záběru zveřejněném na instagramovém profilu Victorie Beckham je božský David viděn jak lenoší u bazénu a nasává slunečného dne.

Fotbalová hvězda a idol žen i dívek po celém světě vypadá přímo neuvěřitelně, když ukazuje svá zpevněná záda, zatímco jeho „zadek“ vykukuje zpod jeho plavek.

Pohled na dokonalé tělo očividně udělal dojem na jeho ženu Victorii, která drze sdílela záběr na svém instagramovém profilu.

K příspěvku napsala „Hezkou neděli, nemáte zač! Já !!!”. Netrvalo dlouho a fanoušci začali komentovat a chválit vzhled Davida. Fotografie ihned začala plnit stránky světových bulvárních serverů jako je The Sun nebo Daily Star.

Příspěvek má v tuto chvíli skoro 700 000 likes, ale toto číslo se jistě ještě časem zvedne. Nezbývá nyní nic jiného než poděkovat slavné Victorii za zpříjemnění nedělního odpoledne.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Shannen Doherty o rakovině

Shannen Doherty o životě s rakovinou: Bucket list nemám, mé jediné...

Zůstává silná. Americká herečka Shannen Doherty tento týden informovala fanoušky o svém pokračujícím boji s rakovinou ve čtvrtém stádiu. Zároveň vysvětlila, proč si myslí, že je tak důležité svůj příběh sdílet.
Britney Spears

Účet Britney Spears na Instagramu náhle zmizel. Zpěvačka později obavy fanoušků...

Zpěvačka Britney Spears, která se na Instagramu pyšnila více než 34 miliony sledujících, aktivně používala svůj účet až do chvíle, kdy v úterý bez jakéhokoli vysvětlení zmizel.
Met Gala 2021: slavnostní róby

Met Gala 2021: Podívejte se na slavnostní róby z módní události...

Červená, stříbrná a zlatá v pondělí vládly galavečeru Metropolitního muzea umění v New Yorku na oslavě toho nejlepšího z americké módy. Benefiční akce Met Gala se vrací poté, co byla loni zrušena kvůli pandemii koronaviru.
Britney Spears

Britney Spears se zasnoubila. Jejím vyvoleným je osobní trenér Sam Asghari

Popová hvězda Britney Spears, která bojuje s roky trvající nucenou správou svých osobních záležitostí i financí, v neděli na sociálních sítích oznámila, že je zasnoubená s dlouholetým přítelem Samem Asgharim.
Britská monarchie by mohla zaniknout během dvou generací

Britská monarchie by mohla zaniknout během dvou generací, spekuluje spisovatelka Hilary...

Britská královská rodina, jejíž historie sahá více než tisíc let do minulosti, by mohla během dvou generací zaniknout, řekla oceňovaná spisovatelka Hilary Mantel v sobotním rozhovoru.
Kylie Jenner

Kylie Jenner potvrdila, že čeká druhé dítě. Na sítích sdílela emotivní...

Americká modelka a podnikatelka Kylie Jenner ve středu potvrdila spekulace o druhém těhotenství prostřednictvím videa, které sdílela na svém Instagramu.
Reklama

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama