Více
  7.6 C
  Czech
  Středa, 27 října, 2021

  Žena (62) potřetí otěhotněla s manželem (72), který je po vasektomii. Svůj příběh sdílí na sociální síti

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Jenny, na sociální síti Instagram známá jako The Good Wifey, s tím, že by k jejím dvěma dospělým dětem přibylo v pokročilém věku další, nepočítala ani ve snu. Vždyť už 16 let nemenstruovala a její 72-letý muž je po vasektomii.

  Navzdory počátečnímu šoku vnímá Jenny těhotenství jako požehnání. Vůbec by jí nenapadlo, že ve svém věku, kdy už léta nekrvácela a myslela si, že je dávno po menopauze, by se něco podobného mohlo stát. 

  Její manžel navíc podstoupil vasektomii, tedy mužskou sterilizaci, takže pravděpodobnost otěhotnění byla podle ní nulová. Život je však plný překvapení a dnes se Jenny dělí o své zkušenosti z těhotenství na Instagramu.

  Jenny trápí běžné těhotenské problémy, jako je pálení žáhy, bolestivé kopance miminka a pocit, že její praskne močový měchýř. Co ji rozčiluje, to je dvojí metr na ženy a na muže. Když řekne, že ve svém věku je těhotná, každý se zhrozí.

  Na věk manžela se nikdo nezeptá. „Zatímco mně říkají, že jsem na miminko příliš stará, jeho jako 72-letého budoucího otce mají za frajera,“ poukázala.

  Jenny a manžel čekají třetího syna. Termín porodu je určen na 25. listopadu, den kdy v USA oslavují „Den díkůvzdání„. I když Jenny si je jistá tím, že dělá dobře a z budoucnosti nemá strach, čelí množství negativních komentářů. Naštěstí se najdou i příznivci, kteří ji podporují. 

  „Měla jsem své děti ve věku 24, 26, 28, 30, 37, 40, 43 a 48 let. Je to požehnání v každém věku,“ napsala jedna z maminek k příspěvku Jenny. 

  „Na tom, že jsem starší máma, není nic špatného. Jsem šťastná i za tebe,“ napsala další. 

  Třetí přidala: „Jsem těhotná s dvojčaty ve věku 42 let a páté dítě jsem rodila ve věku 40 let. Mé tělo ví, co dokáže.“ 

  I jiná žena přiznala, že je těhotná ve vyšším věku. „Věk nás nedefinuje! Právě jsem oslavila 45. narozeniny a čekám své první dítě.“

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Japonská princezna Mako porušila tradici a vzala si obyčejného muže

  Japonská princezna Mako porušila tradici a vzala si obyčejného muže. Zasáhly ji i jeho dluhy

  V Japonsku je normou, v královské rodině striktně dodržovat řád urozenosti. Dosud nepřicházelo v úvahu, aby si některý člen vzal partnera bez vznešeného panovnického titulu. Až princezna Mako to porušila. A nemá to jednoduché.
  V roce 2040 úplně zmizí ledovce v Africe

  V roce 2040 úplně zmizí ledovce v Africe. To má způsobit nevratnou změnu zemského systému

  Často slyšíme o tání ledovců v polárních končinách, jako je Grónsko nebo Antarktida. Ještě kritičtější situace kvůli tajícímu ledu je však v Afrických horách. Velmi brzy hrozí záplavy a hladomor.
  Dalekohledy nové generace by mohly odhalit prvopočátek obrovských černých děr

  Dalekohledy nové generace by mohly odhalit prvopočátek obrovských černých děr

  Tohle si běžný pozemšťan jen těžko dokáže představit. „Plyn o hmotnosti miliónů sluncí‘, stovky milionů let, takové veličiny a příměry se skloňují v nové studii, která pátrá po prvotním vzniku záhadných vesmírných černých děr.
  Německá dívka se ztratila, když byla běhat. Mohla by za tím být sekta z Čech

  Německá dívka se ztratila, když byla běhat. Mohla by za tím být sekta z Čech

  V Německu se rozjelo pátrání po jedenáctileté dívence. Naposledy si byla zaběhat v bavorském Holzheimu, pak už ji nikdo neviděl. Pikantní na celém je, že by podle zdrojů mohlo mít ztracení spojitost s nebezpečnou sektou.
  Matka, která za 10 let porodila 11 dětí

  Žena, která za 10 let porodila 11 dětí. Nyní čeká další a plánuje všechny učit sama doma

  Sedmatřicetiletá Courtney působí jako svěží mladá žena, rozhodně ne jako strhaná matka. Přesto přivedla na svět už jedenáct potomků a dvanácté je na cestě. S třiatřicetiletým manželem Chrisem si udělali doma menší ‚továrnu na děti‘.
  Lego zahajuje prodej první kolekce stavebnic pro gaye a lesbičky

  Lego zahajuje prodej první kolekce stavebnic pro gaye a lesbičky. Typickým holčičím růžovým přebalům odzvonilo

  Výjev dívek hrajících si s panenkami v růžových šatičkách a chlapců s autíčky je nejspíš minulostí. Instituce rozhodly, že se hračky musí sjednotit do podoby „uni sex“. Průzkumy totiž odhalily, že dosavadní rozlišování pohlaví by mohlo děti urážet.
  Reklama

  1 komentář

  Comments are closed.

  Reklama
  Reklama