Více
  6.8 C
  Czech
  Čtvrtek, 2 prosince, 2021

  Vévodkyně Meghan se u Ellen DeGeneres rozpovídala o dětech

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Během čtvrteční talkshow Ellen DeGeneres vévodkyně ze Sussexu prozradila, že její dvouletý syn Archie „miluje roli velkého brášky“ pětiměsíční Lili, která se narodila v červnu. Meghan však upozornila, že dobrý vztah sourozenců není samozřejmost. V pátek o tom informoval magazín People a server BBC.

  „Někdo nám (s Harrym) řekl: ‚Když máte jedno dítě, je to koníček. Dvě děti jsou rodičovství,‘“ uvedla vévodkyně v pořadu. A pokračovala: „Najednou jsme si uvědomili: ‚Aha, jasně.‘ Všichni mluví o tom, jaké to je pro druhé dítě, ale nikdo nemluví o změnách pro první dítě, když přijde druhé. Takže si myslím, že to mají asi takhle: ‚Aha, to je zábava… Aha, takhle to teď bude.‘“

  Princ Harry (37) a Meghan (40) se přestěhovali do Kalifornie s rozrůstající se rodinou loni na začátku pandemie koronaviru. DeGeneres v pořadu podle People připomněla, že s párem sousedí a uvedla, že se i často navštěvují.

  „Líbí se mi, že jste se sem všichni přestěhovali. A Harry to tu miluje, že?“ zeptala se moderátorka. „Zbožňuje to tu,“ odpověděla Meghan.

  „Přestěhovali jsme se sem během lockdownu přesně v době, kdy se všechno zavřelo, takže jsme prostě mohli trávit spoustu času doma a vytvářet si svůj domov. Nicméně si myslím, že je to jen životní styl… a počasí je skvělé,“ řekla Meghan na dotaz, co se Harrymu na Kalifornii líbí nejvíc. „Jsme prostě šťastní,“ dodala vévodkyně.

  Meghan během svého vystoupení v The Ellen DeGeneres Show prozradila, že její pětiměsíční dceři Lilibet začaly růst zoubky, takže se v poslední době ani jedna z nich příliš nevyspí.

  Při propagaci své knihy pro děti The Bench, v níž se inspirovala vztahem Harryho s Archiem, mluvila o radosti z rodičovství. „Sledovat Harryho v roli otce je ta nejkrásnější věc,“ prohlásila.

  Matka dvou dětí také sdílela novou fotku Archieho v kurníku vhodně nazvaného „Archie’s Chick Inn“ na jejich pozemku v Montecitu. „Archie je prostě taková jemná duše,“ poznamenala ke snímku DeGeneres.

  Meghan se v USA zasadila o lepší finanční podmínky pro novopečené rodiče

  K tématu rodičovství vévodkyně řekla, že chce ve Spojených státech vidět změny v právech na placenou rodičovskou dovolenou. Podle jejích slov jde o jedinou bohatou zemi, která nemá garantované právo na dovolenou pro čerstvé rodiče.

  „Každý ví, zvláště pokud jste měli dítě, ale i když ho nemáte, víte, jak je to těžké a jak důležité je v těch prvních týdnech nebo dokonce měsících být spolu jako rodina,“ konstatovala Meghan. Zároveň prohlásila, že jako matka dvou dětí udělá vše pro to, aby se situace v USA změnila k lepšímu.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Zemřel Virgil Abloh, umělecký ředitel značky Louis Vuitton

  Svět módy truchlí. Virgil Abloh, umělecký ředitel značky Louis Vuitton, podlehl rakovině

  Virgil Abloh, syn přistěhovalců z Ghany narozený v Americe, který se propracoval až na vrchol módního průmyslu a zastával roli uměleckého ředitele luxusní značky Louis Vuitton, zemřel v neděli ve věku 41 let. Dva roky bojoval se vzácnou formou rakoviny. Oznámení o úmrtí návrháře se objevilo na jeho oficiálním účtu na Instagramu.
  Italský umělec Cibo bojuje proti projevům nenávisti

  Z hákového kříže cupcake. Italský umělec Cibo bojuje proti projevům nenávisti po svém

  Hákové kříže na stěně se mění v obří dortíky s fialovou polevou a slova „můj Hitler“ v „moje muffiny“. To vše stihne za jeden den italský pouliční umělec, který bojuje proti rasismu tím, že nenávistné graffiti přetváří v jídlo.
  Kevin Spacey musí zaplatit 31 milionů dolarů

  Kevin Spacey musí zaplatit 31 milionů dolarů tvůrcům seriálového hitu House of Cards

  Americký herec Kevin Spacey prohrál spor se společností MRC, která produkovala hit Netflixu House of Cards (Dům z karet). Arbitr studiu přiznal nárok na téměř 31 milionů dolarů (zhruba 700 milionů korun). Herec v seriálu účinkoval pět sezón, než o roli před čtyřmi lety přišel po několika obviněních ze sexuálního obtěžování.
  Brit Awards zruší dělení kategorií podle pohlaví

  Brit Awards od příštího roku zruší dělení kategorií podle pohlaví

  Od roku 2022 se budou na Brit Awards udílet trofeje v genderově neutrálních kategoriích, oznámili v pondělí organizátoři britských hudebních cen. Nahradí tak dosavadní dělení na mužské a ženské.
  Britney Spears o ukončení opatrovnictví

  Britney Spears po konci opatrovnictví: Vážím si maličkostí, jako je možnost mít klíčky od auta

  Popová hvězda Britney Spears prozradila, jak plánuje využít nově nabytou svobodu poté, co minulý týden získala zpět kontrolu nad svým osobním životem a majetkem.
  Aukce díla Fridy Kahlo

  Autoportrét mexické malířky Fridy Kahlo se vydražil za téměř 780 milionů korun

  Obraz mexické umělkyně Fridy Kahlo s názvem "Diego y yo" (Diego a já) z roku 1949 se stal nejdražším latinskoamerickým dílem, které se kdy prodalo v aukci. Autoportrét se vydražil za rekordních 34,9 milionu dolarů, tedy přes 778 milionů korun.
  Reklama

  Napište svůj komentář

  Napište komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Reklama
  Reklama