Reklama

Vévodkyně Meghan napsala knihu pro děti. Inspiroval ji vztah Harryho s Archiem

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Meghan, vévodkyni ze Sussexu, příští měsíc vyjde kniha pro děti s názvem The Bench (Lavička) o vztahu otce a syna. Podle vydavatelství dílo reflektuje vztah prince Harryho se synem Archiem.

„Kniha Lavička začala jako báseň, kterou jsem napsala svému manželovi na Den otců, měsíc po narození Archieho. Báseň se stala tímto příběhem,“ uvedla vévodkyně ve svém prohlášení. „Doufám, že kniha bude rezonovat s každou rodinou… jako s tou mou,“ doplnila Meghan.

Kniha The Bench, kterou ilustroval umělec Christian Robinson, vyjde 8. června. Meghan příběh odvypráví rovněž ve verzi audioknihy, uvedlo vydavatelství Random House Children’s Books.

Vévodkyně si práci ilustrátora pochvalovala: „Christian přidal krásné a éterických akvarelové ilustrace, které zachycují teplo, radost a pohodlí ve vztahu mezi otci a syny ve všech oblastech života. Takové vyjádření pro mě bylo obzvláště důležité a společně s Christianem jsme úzce spolupracovali na zachycení tohoto zvláštního pouta.“

Obrázky z knihy zveřejněné před jejím vydáním zahrnují přebal s lavičkou a ptáky pod stromem.

Další ilustrace knihy vypadá, jako by zachycovala Meghan, Harryho a Archieho, přičemž otec ve vojenské uniformě zvedá chlapce nad hlavu, zatímco žena v okně pláče. Obrázek doprovází slova: „Hledím na svou lásku a našeho krásného chlapce. A tady v okně pláču štěstím.“ Třetí ilustrace představuje otce a synka, kteří venku společně odpočívají.

Meghan, která momentálně čeká druhého potomka páru, není první z britské královské rodiny, kdo se vydal do světa dětské literatury. Už následník trůnu princ Charles napsal knihu The Old Man of Lochnagar na základě příběhů, které vyprávěl svým mladším bratrům, připomněla agentura Reuters. Dílo bylo poprvé vydáno v roce 1980.

Kniha je zatím posledním počinem Meghan a Harryho, vnuka královny Alžběty, kteří v únoru definitivně potvrdili, že se k plnění svých rolí v rámci britské monarchie nevrátí. Minulý rok se přestěhovali do Los Angeles se synem Archiem, který 6. května oslaví své druhé narozeniny.

Dvojice od svého rozhovoru u Oprah Winfrey pozornost médií neztratila. Princ Harry se do Velké Británie vrátil poprvé od třaskavého interview kvůli pohřbu svého dědečka prince Philipa minulý měsíc.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Chrissy Teigen
Americká modelka Chrissy Teigen porušila měsíční ticho na sociálních sítích, aby se na Twitteru omluvila za kyberšikanu několika lidí. „Pro mé dřívější hrozné tweety prostě neexistuje žádná omluva,“ napsala Teigen, manželka zpěváka Johna Legenda.
Královna Alžběta oslavila 95. narozeniny
Britská královna Alžběta v sobotu přihlížela vojenské přehlídce v areálu hradu Windsor při příležitosti oficiální oslavy svých 95. narozenin, prvních od smrti manžela prince Philipa před dvěma měsíci.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama