Reklama
11.9 C
Czech
Čtvrtek 2. dubna 2026
Protext ČTKVánoční pečení s Josefem a Terezou: Exkluzivní živá talk show, na kterou...

Vánoční pečení s Josefem a Terezou: Exkluzivní živá talk show, na kterou se těší celé Česko – předprodej vstupenek zahájen!

Praha 29. srpna 2024 (PROTEXT) – MediaOne Events s nadšením oznamuje zahájení předprodeje na zcela novou a výjimečnou událost, která přinese pravou vánoční atmosféru přímo do srdce Prahy. „Vánoční pečení s Josefem a Terezou“ je první a jediná živá vánoční talk show svého druhu v České republice. Tato exkluzivní událost se uskuteční 23. listopadu 2024 v ikonických prostorách Holešovické tržnice. Tento jedinečný večer, spojující vášeň pro pečení, okouzlující vánoční náladu a především podporu charitativního projektu, slibuje nezapomenutelný zážitek pro všechny účastníky.

Předprodej vstupenek byl právě zahájen, proto neváhejte a zajistěte si své místo na tomto kouzelném večeru ještě dnes!

Program plný vánoční inspirace a pomoci druhým

Hlavním bodem programu je hodinová živá talk show, kde se přímo před zraky diváků představí jeden z nejuznávanějších cukrářů současnosti, Josef Maršálek, spolu s oblíbenou herečkou a moderátorkou Terezou Bebarovou. Tato charismatická dvojice provede účastníky světem vánočního pečení a nabídne unikátní pohled na přípravu vánočních pochoutek, které okouzlí nejen chuťové pohárky, ale i srdce.

„Vánoce jsou pro mě nejkrásnějším obdobím v roce – časem, kdy můžeme sdílet radost, inspiraci a společné chvíle s těmi, na kterých nám záleží. Tento večer nebude jen o pečení, ale o vytváření vzpomínek, které zahřejí u srdce – a co je nejdůležitější, přinesou pomoc těm, kteří ji nejvíce potřebují. Společně podpoříme mladé cukrářské talenty a přispějeme na dobrou věc,“ uvedl Josef Maršálek.

Tereza Bebarová k tomu dodává: „Je to skvělá příležitost, jak se setkat s fanoušky a společně si užít kouzlo Vánoc, které spojuje všechny generace.“

Diváci se mohou těšit na okamžiky plné inspirace, kdy budou mít možnost sledovat, jak pod dohledem těchto mistrů připravuje jeden ze speciálních vánočních receptů vybraný cukrářský učeň. Tito mladí talenti dostanou jedinečnou příležitost ukázat své schopnosti a učit se od těch nejlepších. Tento interaktivní formát slibuje naprosto unikátní zážitek, který jinde nezažijete.

Josefovo městečko: Kouzelná atmosféra pro všechny a pomoc potřebným

Po skončení talk show se návštěvníci mohou těšit na procházku Josefovým městečkem, které je otevřeno ZDARMA pro všechny, tedy i pro příchozí návštěvníky z ulice. Toto malebné prostředí, plné světýlek, vůně svařeného vína a tradičních vánočních dobrot, přenese každého do pohádky. Návštěvníci si budou moci vychutnat delikatesy připravené místními cukráři, zahřát se u stánku se svařákem a vybírat z široké nabídky originálních vánočních dárků.

Josef a Tereza budou mít v Josefově městečku své vlastní stánky se sortimentem, a z každé zakoupené položky věnují 10 % na podporu charitativního projektu Dortem proti rakovině. Všechny vybrané peníze budou věnovány na nákup hraček pro tyto děti, což dává celé akci hluboký smysl a přináší radost tam, kde je to nejvíce potřeba.

Vstupenky – Zajistěte si své místo a pomozte dobré věci!

Vstupenky na tuto výjimečnou událost jsou již v prodeji. Kapacita sálu je omezená, a proto se doporučuje zajistit si své místo co nejdříve. 10 % z každé zakoupené vstupenky bude věnováno na podporu charitativního projektu Dortem proti rakovině.

„Pokud milujete Vánoce tak jako já, pak si tento večer prostě nemůžete nechat ujít. Budeme péct, povídat si, smát se a hlavně společně tvořit kouzelné okamžiky, které nás budou provázet ještě dlouho po Štědrém dni. Pečení není jen o surovinách a receptech – je to o vášni, kreativitě a radosti, kterou sdílíme s ostatními. Moc se na vás těším a už teď vím, že to bude nezapomenutelný večer!“ dodal Josef Maršálek.

Pro návštěvníky jsou připraveny různé cenové varianty vstupenek, včetně VIP balíčků, které zahrnují exkluzivní setkání s účinkujícími, dárkové balíčky a další speciální benefity. Neotálejte, vstupenky rychle mizí!

Vytvořte si nezapomenutelnou vánoční vzpomínku – rezervujte si své místo ještě dnes a těšte se na kouzelný večer plný inspirace, radosti a vánoční magie! Více informací o Pečení s Josefem a Terezou naleznete na webu akce.

 

O MediaOne Events

MediaOne Events je eventová agentura zaměřená na vytváření autentických příběhů prostřednictvím nezapomenutelných událostí. Jsme tým profesionálů v produkci, designu, digitálním obsahu a marketingu, kteří vytvářejí zážitky, jež inspirují a angažují vaši cílovou skupinu. Naše inovativní přístupy a sledování trendů zajišťují, že naše události zanechávají trvalý dojem. Dlouhodobé vztahy s klienty jsou důkazem naší oddanosti a špičkových služeb.

 

ČTK Connect ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

Reklama

Doporučujeme

Macron tepe Trumpa za výroky o NATO

Francouzský prezident Emmanuel Macron ostře zkritizoval Donalda Trumpa kvůli jeho výrokům o NATO i kvůli tlaku na vojenské otevření Hormuzského průlivu. Během návštěvy Soulu řekl, že americký prezident svou rétorikou oslabuje důvěru v alianci a vytváří každodenní pochybnosti o závazku Spojených států vůči spojencům.

Rok po Trumpových clech se slibovaný obrat nedostavil

Rok po zavedení rozsáhlých cel na dovoz do Spojených států je jasné, že sliby o rychlém oživení americké ekonomiky se nenaplnily. Donald Trump loni 2. dubna oznámil dvojciferná cla na téměř veškerý dovoz a tvrdil, že do země se vrátí továrny, pracovní místa i levnější ceny. Po roce ale zůstává obraz mnohem složitější. Část cel mezitím zrušil Nejvyšší soud a americká vláda teď musí vracet velkou část už vybraných peněz.

Klimatičtí vědci z USA prchají do Norska. Láká je výzkum v Arktidě

Politika administrativy amerického prezidenta Donalda Trumpa zaměřená proti klimatické vědě spustila exodus vědců. Někteří se přesunuli do Norska, kde se podílejí na výzkumu v Arktidě.

Ruský činitel informoval o ukrajinském útoku na rafinérie v Ufě

Několik ukrajinských dronů mířících k ropným rafinériím sestřelila protivzdušná obrana u ruského města Ufa, přičemž trosky jednoho ze strojů spadly v průmyslové zóně, kde vypukl požár. Na platformě Telegram to dnes oznámil šéf autonomní republiky Baškortostán Radij Chabirov. Podle telegramového kanálu Astra vypukl požár v tamní rafinerii koncernu Bašněfť. Ukrajina informuje o obětech ruských útoků.

Posádka mise Artemis II po startu úspěšně opravila toaletu kosmické lodi Orion

Posádka mise Artemis II po startu úspěšně opravila toaletu kosmické lodi Orion v úzké spolupráci s řídícím střediskem v Houstonu, informoval americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA). Posádka nedlouho po startu hlásila blikající kontrolku poruchy toalety, načež týmy řídícího střediska vyhodnotily příslušná data, spolu s astronauty provedly diagnostiku a problém společně postupně vyřešili.

Trump se v projevu snažil přesvědčit Američany o smyslu války s Íránem

Americký prezident Donald Trump v prvním televizním projevu od začátku války s Íránem ponechal nezodpovězené klíčové otázky, včetně toho, kam válka směřuje a jak ji Spojené státy ukončí, píše web stanice BBC. Prezident v projevu nic významného neoznámil, napsal deník The New York Times (NYT). Šéf Bílého domu se snažil přesvědčit Američany o smyslu války, shodují se média. Konflikt totiž v době rostoucích cen ropy a obav o další dopady na ekonomiku podle průzkumů ztrácí podporu.

Ještě týdny války. Trump trhy neuklidnil, ropa zdražuje

Ceny ropy po krátkodobém poklesu opět rostou. Trhy totiž očekávaly oznámení amerického prezidenta Donalda Trumpa o brzkém ukončení války, místo toho dostaly ujištění o tvrdých úderech v následujících dvou až třech týdnech. Podle některých odborníků konflikt směřuje k další eskalaci, jiní v tom naopak vidí optimističtější časové ohraničení úderů.

Pošleme Írán do doby kamenné. Ale už jsme vyhráli, řekl Trump

Americký prezident Donald Trump v projevu k národu v noci na čtvrtek zopakoval svá předchozí tvrzení, že válka bude pokračovat ještě dva až tři týdny, přičemž Írán již nepředstavuje hrozbu. Podle něj se podařilo zničit i jeho jaderný program tak, aby nemohl vyvinout jaderné zbraně. Hormuzský průliv prý USA nepotřebují.

Na Krymu havarovalo ruské vojenské letadlo, zahynuly desítky lidí

Na ukrajinském poloostrově Krym, který Rusko nelegálně anektovalo v roce 2014, havarovalo ruské vojenské letadlo. Podle ruského ministerstva obrany při nehodě zahynulo všech 29 lidí na palubě.

Trumpova výjimka může ohrozit jednu z nejvzácnějších velryb světa

V Mexickém zálivu žije jen nepatrná populace velryby Riceovy, kterou vědci řadí k nejohroženějším kytovcům planety. Teď se její situace dál komplikuje. Výbor americké vlády totiž udělil výjimku, která může usnadnit pokračování ropných a plynových aktivit v oblasti, kde tento druh žije celý svůj život.

Japonská vláda zvýšila některé daně, aby financovala navýšení výdajů na obranu

Japonsko ode dneška zvýšilo daň z tabáku a z příjmů právnických osob, aby financovalo navýšení výdajů na obranu. Vláda chce příští rok také zvýšit daně z příjmů fyzických osob, od čehož si slibuje dodatečný roční příjem 1,3 bilionu jenů (přes 173 miliard Kč), napsala agentura Kjódó.

Trump zvažuje stažení USA z NATO kvůli nezapojení spojenců do války s Íránem

Americký prezident Donald Trump řekl britskému deníku The Daily Telegraph, že silně zvažuje stažení Spojených států z NATO poté, co se spojenci nepřidali k jeho válce s Íránem. Šéf Bílého domu transatlantickou alianci označil za nefunkční, stejně ji podle něj vnímá i ruský prezident Vladimir Putin.

Ruský dronový útok poničil průmyslový areál v západoukrajinském Lucku

Ruský útok v noci na dnešek poškodil průmyslovou oblast v západoukrajinském městě Luck, kde vyhořel terminál soukromé poštovní společnosti Nova pošta a sklad potravin. Informoval o tom portál Ukrajinska pravda s odvoláním na starostu města Ihora Poliščuka. Ten na síti Telegram napsal, že zranění nejsou hlášeni. Ukrajinské letectvo dnes ráno mezitím oznámilo, že Ukrajina v noci čelila útoku 339 ruských dronů, z nichž 298 se podařilo sestřelit, případně jinak neutralizovat.

Ceny ropy jdou dolů. Očekává se Trumpův projev k národu

Ceny ropy klesly pod 100 dolarů za barel po signálech, že se válka možná chýlí ke konci. Americký prezident Donald Trump prohlásil, že konflikt skončí do dvou až tří týdnů bez nutnosti vyjednat dohodu. Jeho íránský protějšek Masúd Pezeškján vyjádřil ochotu ukončit konflikt, ale pouze za předpokladu bezpečnostních záruk.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama