Reklama

Toto jste ještě zaručeně neviděli! Instagram zachvátil nový nesmyslný trend třpytivého jazyka

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Někteří lidé mají opravdu zvláštní a nesmyslné nápady, které se občas rozrostou do populárního trendu. Mnozí teenageři tak napodobují výstřelky svých oblíbených světových Influencerů.

Podívejte se na díla některých influencerů:

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Jistá uživatelka sociální sítě TikTok zveřejnila video, ve kterém upozorňuje ženy, aby si pravidelně kontrolovali obsah svých kabelek. Nepříjemně ji totiž překvapilo zjištění, že v té své našla nenápadný lokalizátor. Vůbec netuší, jak a kdy se jí tam dostal.
Aducanumab je název nové účinné látky proti Alzheimerově demenci. Přípravek společnosti Biogen schválily Spojené státy, následovat bude zřejmě Velká Británie. Jde o první nový lék proti této zákeřné chorobě po dvaceti letech, informuje BBC.

1 komentář

  1. „Spolknutí třpitek pro vás nemusí být úplně dobré…“ Rozumím tomu, že na reklamě se zase tolik nevydělá. Zvláště když ji někteří čtenáři blokují. Takže najít redaktora se znalostí vyjmenovaných slov je za takových podmínek nadlidským úkolem. Ale (pokud nepíšete články v notepadu) nestálo by za úvahu zapnout alespoň kontrolu gramatiky? To přece nic nestojí.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama