7.3 C
Czech
Pátek 13. února 2026
Protext ČTKSpolečnost Vantage a tým NEOM McLaren Extreme E na sebe poutaly pozornost...

Společnost Vantage a tým NEOM McLaren Extreme E na sebe poutaly pozornost na londýnském summitu udržitelného investování Finance Magnates 2022

Londýn 23. listopadu 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Mezinárodní makléřská společnost Vantage (známá také jako „Vantage Markets") s potěšením oznamuje svou účast na londýnském summitu Finance Magnates, který se koná již druhým rokem a který tato společnost také sponzoruje. Summit dále klade důraz na udržitelné investování.

Společnost Vantage na letošní akci společně se svým partnerem, týmem NEOM McLaren Extreme E, představila plně elektrický automobil třídy SUV s názvem ODYSSEY 21. Představení vozu proběhlo v areálu Old Billingsgate v Londýně u zahradního altánu.

Společnost Vantage během summitu současně spustila svou britskou službu likvidity Vantage Connect , která svým působivým novým vzhledem dokonale doplňuje tuto institucionální značku.

Akce představuje vyvrcholení úsilí společnosti Vantage v oblasti udržitelného investování. Společnost navázala spolupráci s týmem NEOM McLaren Extreme E na iniciativě Blue Carbon, která využívá známou postavu sociálních médií Supercar Blondie ke zvýšení povědomí o změně klimatu a rovnosti pohlaví.

Skupina také spolupracuje s Úřadem vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR) na charitativní sbírce pro uprchlíky, spolupracovala s Červeným křížem na celosvětové kampani pro dárce krve a společně s organizací UNESCO se podílela na podpoře jejích vzdělávacích iniciativ v Indii.

Tyto a další iniciativy v oblasti udržitelného investování byly součástí diskusí na londýnském summitu. S generálním ředitelem společnosti Vantage ve Velké Británii Davidem Shayerem v rámci panelové diskuse o udržitelném investování „Fintech for Good: Social Impact & Innovation in Fintech“ (Přínosné využití finančních technologií: Sociální dopad a inovace ve finančních technologiích), který se konal ve 14:00 hodin v hlavním sále, vystoupila také Kim Wilsonová, ředitelka pro udržitelnost společnosti McLaren Racing.

Shayer také pohovořil o významu služby Vantage Connect na nestabilním trhu při panelové diskusi „Risk Management for Turbulent Times“ (Řízení rizik v neklidné době), která se konala ve 12:30 hodin v sále věnovaném inovacím.

Generální ředitel společnosti Vantage UK David Shayer řekl: „Je nám velkým potěšením, že se můžeme opět zúčastnit summitu Finance Magnates, obzvláště na tak klíčové akci. Tento rok byl pro společnost Vantage velmi vzrušující, ať už jde o naše partnerství s týmem NEOM McLaren Extreme E, nebo o spuštění služeb VSocial a Vantage Connect. Naše obchodní činnost se vyvinula tak, aby více odpovídala potřebám našich retailových a institucionálních klientů, a jsme hrdí na to, že jsme součástí organizace, pro kterou je na prvním místě starost o druhé.“

O společnosti Vantage

Vantage je globální makléřská společnost s různými aktivy, která nabízí klientům přístup k rychlým a výkonným službám pro obchodování s CFD na forex, komodity, indexy, akcie a ETF.

Společnost Vantage, která má více než 13 let zkušeností na trhu, má nyní přes 1000 zaměstnanců ve více než 30 pobočkách po celém světě.

Vantage není pouhým zprostředkovatelem. Nabízí důvěryhodný obchodní ekosystém a uživatelsky přívětivou obchodní platformu, která klientům umožňuje využívat obchodní příležitosti.

Využijte lépe vítězné obchodní příležitosti díky chytrému obchodování s @vantage

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1953638/Image1.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1953639/Image_2.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1745281/Vantage_Logo.jpg

KONTAKT: Gwyneth Yeová, manažerka globální značky a komunikace společnosti Vantage: SGwyneth.Yeo@vantagemarkets.com

Reklama

Doporučujeme

Zákaz skupiny Palestine Action v Británii je nezákonný, rozhodl soud

Zákaz propalestinské skupiny Palestine Action v Británii je nezákonný. Podle britských médií o tom dnes rozhodl londýnský vrchní soud, jenž vyhověl žalobě organizace, kterou loni britská vláda označila za teroristickou. Ministryně vnitra Shabana Mahmoodová oznámila, že se proti rozhodnutí odvolá. Zákaz zůstane v platnosti, dokud justice o odvolání nerozhodne, stanovil soud.

Sbírka na podporu rodiny Jamese Van Der Beeka vybrala přes 2 miliony dolarů

Jen pár hodin po oznámení smrti Jamese Van Der Beeka vznikla veřejná sbírka na podporu jeho manželky a šesti dětí. Reakce fanoušků i hollywoodských hvězd byla okamžitá. Částka překonala původní cíl během jediného dne.

Venezuelská prezidentka slíbila svobodné volby, lhůtu pro ně ale neuvedla

Venezuelská prozatímní prezidentka Delcy Rodríguezová v rozhovoru s americkou stanicí NBC News slíbila, že uspořádá svobodné volby. Nezmínila ale žádnou lhůtu. Agentura AFP dnes také informovala, že venezuelský parlament ve čtvrtek odložil přijetí zákona o amnestii, který má vést k masovému propuštění politických vězňů a který Rodriguezová pod tlakem Washingtonu slíbila prosadit.

Kosmická loď Crew Dragon se čtyřčlennou posádkou odstartovala k ISS

Kosmická loď Crew Dragon se čtyřčlennou posádkou odstartovala k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS). Start přenášel živě na svém webu americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA). Na palubě lodi jsou Američané Jessica Meirová a Jack Hathaway, Francouzka Sophie Adenotová a Rus Andrej Feďajev. Na ISS by podle agentury Reuters měli dorazit v sobotu odpoledne.

Ruský útok na přístav v Oděské oblasti má jednu oběť, na Kramatorsk čtyři

Ruská armáda v noci na dnešek podnikla útok na přístav v ukrajinské Oděské oblasti. Jeden člověk přišel o život, dalších šest utrpělo zranění, oznámil na telegramu ukrajinský vicepremiér Oleksij Kuleba. Čtyři lidé zahynuli ve čtvrtek večer v Kramatorsku, kde ruská armáda zasáhla rodinný domek. Ruské úřady hlásí tři zraněné po ukrajinském dronovém útoku z Volgogradu a okolí.

Šéf Microsoft AI: Kancelářské práce se zautomatizují do 18 měsíců

Většina, ne-li všechny úkoly „bílých límečků" budou automatizovány umělou inteligencí (AI) během příštího roku nebo příštího roku a půl. V rozhovoru pro deník Financial Times to řekl ředitel AI divize Microsoftu Mustafa Suleyman.

Bangladéšská BNP si připsala ve volbách drtivé vítězství

Bangladéšská nacionalistická strana (BNP) Taríka Rahmána, syna někdejší premiérky Bégam Chálidy Zijá, v pátek drtivě vyhrála v parlamentních volbách – prvních od povstání generace Z v roce 2024, které vedlo ke svržení autokratického režimu. Volby jsou také považovány za první spravedlivé po dvaceti letech. Slibují ukončení nepokojů a nestability v zemi.

Portugalsko a Španělsko sužují další silné bouře

Iberský poloostrov dál bičují silné deště a vítr. Portugalsko i Španělsko vyhlásily nejvyšší stupně varování. Bouře ničí infrastrukturu, přerušují dopravu a zavírají školy. V Portugalsku si série extrémů vyžádala nejméně 16 obětí a škody jdou do stovek milionů eur.

Rusko i Ukrajina útočily drony, hlášeny jsou oběti i zranění

Nejméně dva lidé - muž a žena - přišli o život a další téměř dvě desítky lidí utrpěly zranění při ruských útocích na města Lozova a Barvinkove v Charkovské oblasti na severovýchodě Ukrajiny, oznámila dnes ukrajinská prokuratura. Dříve místní úřady informovaly o šesti raněných při ruských útocích na Kyjev a Dnipro. Naopak ruské úřady informovaly o dvou zraněných u Tambova po ukrajinském náletu. Ukrajinské drony zaútočily také na muniční sklad u Volgogradu a na rafinerii ve městě Uchta, ležící více než 2000 kilometrů od Ukrajiny.

Rusko se chystá poslat na Kubu ropu a pohonné hmoty

Rusko se v blízké budoucnosti chystá poslat na Kubu ropu a pohonné hmoty. S odvoláním na ruské velvyslanectví na Kubě o tom píše web ruského listu Izvestija. Rusko podle něj naposledy dodalo Kubě ropu loni v únoru, kdy poslalo náklad 100.000 tun. Kuba nyní zažívá palivovou krizi, protože jí Spojené státy blokují dodávky ropy.

Dcera Kim Čong-una bude brzy jmenována jeho následnicí, míní korejská rozvědka

Dospívající dcera severokorejského vůdce Kim Čong-una bude brzy jmenována jeho následnicí a čtvrtou generací pokračující severokorejské vládnoucí dynastie. Předpokládá to jihokorejská rozvědka, která tuto informaci dnes sdělila jihokorejským poslancům, píše agentura AP.

Šéf Binance popsal krypto pád z 10. října

Kryptotrh si 10. října prošel jedním z nejtvrdších dnů posledních let. Vlna nucených likvidací zasáhla burzy napříč trhem a ve výsledku šlo zhruba o 19 miliard dolarů. Richard Teng z Binance teď tvrdí, že šlo hlavně o kombinaci makrošoků a technických výpadků, ne o problém jediné platformy.

Trump prosazuje uhlí i navzdory kritice

Americký prezident Donald Trump nařídil ministerstvu obrany uzavírat dlouhodobé smlouvy na nákup elektřiny z uhelných elektráren. Jde o další krok, kterým se Bílý dům snaží posílit poptávku po uhlí v době, kdy je v USA čím dál méně konkurenceschopné a naráží i na klimatické dopady.

Trump dává přednost jednání, použití síly vůči Íránu ale nevylučuje

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu se ve středu setkal v Bílém domě s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Na schůzce se projednávalo obnovení diplomacie s Teheránem a íránský jaderný program. Trump trval na pokračování rozhovorů, odmítl však vyloučit vojenský zásah.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama