Protext ČTKSpolečnost Risen Energy představila na veletrhu Intersolar Europe 2022 nejnovější 210mm střešní...

Společnost Risen Energy představila na veletrhu Intersolar Europe 2022 nejnovější 210mm střešní solární modul

Ning-po (Čína) 20. května 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Risen Energy (dále jen „společnost“), přední čínský výrobce solárních modulů, se ve dnech 11. až 13. května zúčastnila veletrhu Intersolar Europe 2022 s celým portfoliem svých nejnovějších solárních řešení. Mezi produkty vystavenými na stánku Risen Energy s číslem A1.260 zaujal hlavní místo nejnovější člen rodiny TITAN – modul RSM130-8-430-450. Tento rezidenční fotovoltaický (FV) modul zdědil nejmodernější technologie řady TITAN a zároveň se vyznačuje výjimečnou spolehlivostí, účinností a bezkonkurenčním výkonem, který může dosáhnout až 450 Wp. Díky těmto vlastnostem je jedním z nejideálnějších produktů pro střešní solární systémy.

„Jsme velmi rádi, že můžeme opět využít této příležitosti a představit na největší světové výstavě solární energie naše nejnovější fotovoltaické produkty i širokou škálu našich špičkových solárních inovací. Solární modul společnosti Risen Energy s destičkami o velikosti 210 mm získal v posledních letech celosvětové uznání a jasně tak dokázal důvěru našich uživatelů v řady fotovoltaických produktů Risen Energy TITAN, NewT@N a Hyper-ion,“ uvedl produktový manažer společnosti Risen Energy Wissin Ye.

„Společnost Risen Energy si klade za cíl objevovat dosud neprobádané možnosti v oblasti fotovoltaických technologií. Důkazem je i tento špičkový solární modul z řady TITAN, který má našim zákazníkům po celém světě přinést ekologičtější, efektivnější a flexibilnější solární řešení“, dodal Wissin Ye.

RSM130-8-430-450M se jako upgrade vysoce výkonných 40článkových monokrystalických solárních modulů PERC z řady TITAN vyznačuje výkonem v rozmezí 430 až 450 Wp, což je o 10-20 Wp více než ostatní rezidenční fotovoltaické produkty, které jsou běžně dostupné na trhu. Jedná se o solární modul s více přípojnicemi, vyrobený technologií nedestruktivního řezání. Modul dosahuje účinnosti až 21,7 %, čímž překonává zařízení stejné třídy o 0,4 % a zvyšuje návratnost investic do solárních energií pro uživatele.

Kompaktní a estetický RSM130-8-430-450M nabízí dvě barevné varianty ocelového rámu – černou a stříbrnou. Spolu s dalšími produkty řady TITAN je navržen tak, aby lépe vyhovoval různým potřebám distribuovaných střešních solárních systémů.

O společnosti Risen Energy

Společnost Risen Energy je předním světovým výrobcem vysoce výkonných fotovoltaických produktů úrovně 1 s hodnocením „AAA“ a poskytovatelem komplexních obchodních řešení pro výrobu energie. Společnost, která byla založena v roce 1986 a v roce 2010 vstoupila na burzu, vytváří hodnoty pro své globální zákazníky. Technické a obchodní inovace tvoří spolu se špičkovou kvalitou a podporou komplexní obchodní řešení společnosti Risen Energy v oblasti fotovoltaiky, která patří k nejvýkonnějším a nákladově nejefektivnějším v oboru. Díky dosahu na místních trzích a silnému finančnímu zázemí jsme připraveni a schopni budovat strategickou, oboustranně výhodnou spolupráci s našimi partnery a společně využít rostoucí hodnotu zelené energie.

KONTAKT: Tina Feng, +86-57459953077, tina@risenenergy.com

Doporučujeme

Na německém letišti byl nalezen dron s výbušninami

Na letišti Lipsko Halle našli zaměstnanci nedaleko vzletové dráhy dron s výbušninou. Německé úřady označily incident za nový typ bezpečnostní hrozby a zahájily protiteroristické vyšetřování. Během události navíc nákladní letadlo narazilo do dosud neznámého objektu.

Německý soud potrestal mladé extremisty za útoky na uprchlická zařízení

Soud v Hamburku poslal do vězení mladé členy krajně pravicové skupiny Letzte Verteidigungswelle. Podíleli se na útocích proti uprchlickým zařízením a levicovým institucím. Tresty dosahují až pěti let.

Vrtulník s Trumpem se nakrátko dostal příliš blízko k civilnímu letadlu

Vojenský vrtulník s americkým prezidentem Donaldem Trumpem se v úterý nakrátko dostal příliš blízko k dopravnímu letadlu, které startovalo z washingtonského letiště Ronalda Reagana, uvedl dnes americký Federální úřad pro letectví (FAA). Podle Bílého domu Trump nebyl v nebezpečí. Informuje o tom agentura Reuters, podle které i tak incident vzbuzuje vážné otázky, proč bylo letadlu umožněno odstartovat. Národní úřad pro bezpečnost v dopravě (NTSB) zvažuje, jestli zahájí vyšetřování.

V Londýně byli na ulici pobodáni čtyři muži, podezřelou ženu zadržela policie

Metropolitní policie dnes v londýnské čtvrti Covent Garden zadržela ženu podezřelou z pobodání čtyř mužů, informovala média s odkazem na místní úřady. Mluvčí londýnské záchranné služby uvedl, že čtyři pacienti byli ošetřeni na místě a převezeni do nedalekého traumacentra. Podle stanice Sky News se policie domnívá, že incident souvisí s problémy s duševním zdravím.

Jaafar Jackson si po filmu Michael zahraje po boku Willa Smithe

Jaafar Jackson získal po ztvárnění svého slavného strýce další filmovou roli. V akčním thrilleru Supermax se objeví společně s Willem Smithem a AnnaSophií Robb. Podrobnosti o jeho postavě zatím tvůrci tají.

Mexický influencer byl zastřelen přímo uprostřed živého vysílání na TikToku

Mexický influencer César Gastélum byl zastřelen během živého vysílání na sociální síti TikTok. K útoku došlo v úterý večer ve čtvrti Tres Ríos ve městě Culiacán na severu země.

Do Měsíce nejspíše narazila část rakety firmy SpaceX, Zemi nebezpečí nehrozilo

Do Měsíce dnes ráno nejspíše narazila čtyřtunová část rakety od společnosti SpaceX, která se pohybovala po oběžné dráze rychlostí přibližně 2,43 kilometru za sekundu. Napsal to web stanice BBC, podle nějž je už na Měsíci asi 3000 objektů vyrobených člověkem. Potvrzení kolize se čeká v řádu hodin až dnů. Experti už dříve uvedli, že Zemi ani Měsíci nehrozí žádné nebezpečí, na lunárním povrchu ale patrně zanechá desítky metrů velký kráter.

Pákistán omezil zpravodajství zahraničních médií. Důvodem je kritika zásahů v Kašmíru

Pákistán výrazně zpřísnil podmínky pro práci zahraničních médií. Novináři budou potřebovat povolení téměř ke všem reportážím mimo tři největší města. Nová pravidla přicházejí po kritice postupu úřadů vůči protestům v Pákistánem spravovaném Kašmíru.

KLDR pohrozila Japonsku svými neupřesněnými vojenskými možnostmi

Vlivná sestra severokorejského vůdce Kim Jo-čong dnes obvinila Japonsko, že se mění ve vojenský stát, kvůli čemuž prý KLDR zváží neupřesněné vojenské možnosti. Odsoudila také Spojené státy za to, že Tokiu umožňují pokračovat ve zbrojení, napsaly agentury AFP a Jonhap.

Japonsko vsadí na bojové drony. Reaguje na válku na Ukrajině i napětí v Asii

Japonsko chce urychlit vývoj bojových dronů, umělé inteligence a střel dlouhého doletu. Modernizací armády reaguje na zkušenosti z válek na Ukrajině a Blízkém východě i na rostoucí aktivitu Číny, Ruska a Severní Koreje.

Netanjahu odmítl americký mírový plán pro Gazu navzdory odzbrojení Hamásu

Izrael odmítl mírový plán pro Pásmo Gazy podpořený Spojenými státy, potvrdil dnes podle serveru The Times of Israel (ToI) izraelský premiér Benjamin Netanjahu. Učinil tak i přesto, že mu bylo zaručeno, že k izraelskému stažení z palestinského území dojde až po úplném odzbrojení teroristického hnutí Hamás.

KOMENTÁŘ: Muskova SpaceX udělala po 24 letech něco, na co není zvyklá. A přišel pád akcií

Vesmírná společnost SpaceX Elona Muska od svého vzniku v roce 2002 nemusela nikdy sdílet podrobné informace o hospodaření – to se teď ale změnilo. Jelikož firma vstoupila na burzu, musela poprvé odkrýt karty. A i když jsou výsledky na poměry SpaceX solidní, na burze přišel výprodej. Proč?

Lodě uvázlé v Hormuzském průlivu mohou šířit invazní druhy do celého světa

Uzavření Hormuzského průlivu po vypuknutí války mezi Spojenými státy, Izraelem a Íránem vytvořilo nečekané ekologické riziko. Více než 1 500 obchodních lodí zůstalo měsíce stát na místě, což umožnilo, aby se jejich trupy pokryly rozsáhlými společenstvy mořských organismů. Jakmile se lodní doprava obnoví, mohou se tito nezvaní cestující dostat do přístavů po celém světě.

Nákladní letadlo se nad Lipskem srazilo s letícím objektem, zřejmě dronem

Nákladní letadlo společnosti DHL se krátce po startu z letiště Lipsko/Halle na východě Německa srazilo s neznámým letícím objektem. S odvoláním na své zdroje o tom dnes informovala agentura Reuters. Podle ní letadlo následně nouzově přistálo na letišti v Hannoveru. Podle německého listu Bild se nad letištěm pohyboval dron s připevněnou výbušninou. Také podle Bildu se dron s letadlem srazily.

Indie ponechala úrokové sazby beze změny. Zlepšila výhled ekonomiky

Indická centrální banka ponechala základní úrokovou sazbu na 5,25 procenta. Současně zvýšila odhad hospodářského růstu, přestože zemi ohrožují dražší energie, nepříznivé počasí a další vývoj konfliktu na Blízkém východě.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama