Více
  11 C
  Czech
  Čtvrtek, 6 října, 2022

  S1mple zkritizoval vývojáře CS:GO a řekl, že by to zvládl lépe

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  S1mple z CS:GO týmu Natus Vincere nedávno pronesl několik ostrých slov na adresu vývojářů hry CS:GO ze společnosti Valve.

  Hráč vyjádřil svou nespokojenost se stavem hry, a to nejen z pohledu profesionála, ale také z pohledu příležitostného hráče. S1mple uvedl, že kdyby mu společnost Valve dala několik milionů dolarů, dokázal by populární střílečku z pohledu první osoby vylepšit.

  „Jen mi dejte pár milionů, abych vaši hru vylepšil, a to nejen profesionálně, ale i pro hráče, kteří se do hry přihlašují jen zřídka a chtějí si ji užít,“ uvedl s1mple na Twitteru. „Nedělám si legraci, alespoň vám vzrostou čísla.“

  V samostatném tweetu s1mple také obvinil vývojáře CS:GO, že neopravili něco tak základního, jako je chyba v jasnosti hry.

  Vývojáři ze společnosti Valve jsou známí tím, že jen zřídkakdy dodávají zásadní aktualizace hry CS:GO. Zejména pokud jde o změny vyvážení. 2. srpna vývojáři překalibrovali ranky v matchmakingu, ale podobné změny jsou velmi vzácné.

  Profesionální i příležitostní hráči už dlouho volají po tom, aby Valve aktualizovalo oficiální sadu map. Dne 9. srpna HObbit z Cloud9 požádal vývojáře, aby odstranili Mirage – jedinou mapu z aktivního balíčku map, která se nedočkala reworku – a nahradili ji mapou Cobblestone.

  V tomto případě se s1mple vývojářů zastal a řekl: „Všichni lidé, kteří si myslí, že mirage by měla být odstraněna – neví nic o cs, @somedieyoungCS má stále šanci pochopit, že je to nejlepší mapa pro přehrání soupeře, vyhrávání eko kol atd. a že není tak snadné vyhrát 2v5 jako na inferno B site“.

  Kdyby vývojáři CS:GO rozdali s1mpleovi pár milionů dolarů, kdo ví, co by změnil jako první?

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS