Reklama

Modelka dražila své použité prsní implantáty, zájem ze strany lidí jí přímo šokoval

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Modelka Izunia Motyl v žertu nabídla na prodej své staré použité prsní implantáty jako „stresové míčky“. Zájem ze strany lidí ji mile překvapil, přímo až zaskočil. Částka, kterou za ně nakonec vybrala, je totiž šokující. Dokonce si za ni může dovolit další plastickou operaci.

Pětadvacetileté Izunii z anglického hrabství Kent se podařilo uskutečnit vynikající obchod, do kterého šla pouze z recese a moc si od něj neslibovala. Po úpravě poprsí a výměně implantátů za větší nabídla ty staré na prodej. 

Zůstala v šoku, když se našel zájemce, který byl ochoten za ně zaplatit 7600 liber. Vzhledem k tomu, že poslední plastika ji stála 3200 liber, její obchod byl opravdu velmi výnosný. 

Modelka do inzerátu uvedla, že nabízené implantáty jsou již použity a že jsou vhodné jako suvenýr a mohou být využity jako „antistresové míčky“. Zároveň doplnila, že natočí video, na kterém implantáty podepíše, aby zájemce věřil, že jejich majitelkou byla opravdu ona. 

Se zveřejněním inzerátu jí pomohl rapper Digit Davis. „Žertovala o tom, když jsme cestovali do Portugalska. Začalo to jako vtip na Instagram, ale pak mi mnoho lidí doporučilo, abychom je zkusili vydražit. Věděl jsem, že někdo projeví zájem, ale toto je šílené,“ okomentoval prodej implantátů, o které projevilo zájem 22 zákazníků. 

Dražba začala s vyvolávací cenou 89 liber plus poštovné a balné 4,99 libry. Izunia dodala, že implantáty byly chirurgicky dezinfikovány, ale netuší, jak a na co je nový majitel použije. „Asi bude nejlepšíe o tom moc nepřemýšlet,“ konstatovala. 

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Xavier Novell se vzdal celibátu, kvůli vztahu s autorkou satanistických erotických fikcí

Nejmladší španělský biskup se vzdal celibátu, kvůli vztahu s autorkou satanistických...

Dvaapadesátiletý Xavier Novell se stal v roce 2010 nejmladším španělským biskupem. Teprve nedávno se však vzdal slibu celibátu. Za tímto rozhodnutím má stát jeho vztah se spisovatelkou Silvií Caballolovou, která se dosud prezentovala zejména jako autorka satanistických erotických fikcí. Jeho bývalí kolegové vyjádřili podezření, že je ovlivněn démony.

Žena (62) potřetí otěhotněla s manželem (72), který je po vasektomii....

Jenny, na sociální síti Instagram známá jako The Good Wifey, s tím, že by k jejím dvěma dospělým dětem přibylo v pokročilém věku další, nepočítala ani ve snu. Vždyť už 16 let nemenstruovala a její 72-letý muž je po vasektomii.
influencerka Emmy Russ tvrdí, že ji vyhodili z obchodního centra v Dubaji

Influencerku vyhodili z obchodního centra v Dubaji kvůli tomu, že byla...

Známá německá influencerka Emmy Russ tvrdí, že ji vyhodili z obchodního centra v Dubaji kvůli jejímu vzhledu. Prý vypadala až moc sexy.
Matteo Messina Denaro

Turista obětí policejního omylu! Policie si ho spletla s nejhledanějším bossem...

Italská prokuratura nechala minulý týden v Nizozemsku zatknout muže, o němž se domnívala, že je nejhledanějším bossem sicilské mafie. Britský turista se však zločinci pouze podobal a po několika dnech strávených ve věznici s nejvyšším stupněm ostrahy byl propuštěn na svobodu.
Aspirin jako potenciální léčba agresivní formy rakoviny prsu

Aspirin jako potenciální léčba agresivní formy rakoviny prsu

Aspirin, známý jako lék proti bolestem i horečce, vědci testují jako potenciální léčbu agresivní formy rakoviny prsu. Tento levný a běžně dostupný lék by mohl dobře fungovat v kombinaci s imunoterapií.
Italský pilot, Dario Costa, při svém průletu tunelem překonal hned několik rekordů

Absolutní šílenost! Pilot při průletu tunelem překonal hned několik světových rekordů

Pro drtivou většinu populace nemožné a asi i nepochopitelné. Italský pilot, Dario Costa, při svém průletu tunelem překonal hned několik rekordů. Čeho se nejvíce bál a jaké vlastně byly jeho pocity po tomto parádním činu?
Reklama
Reklama
Reklama