Reklama

Mladíci z české ligy na radaru gigantů. Sima a Hložek řeší zájem z Ostrovů

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Kdyby tohle vyšlo, půjde o dost možná největší bomby v historii české nejvyšší fotbalové soutěže. Talentované fotbalisty z výběrů pražských „S“ si podle zpráv britských médií vyhlídly dva velikáni. O Hložka ze Sparty se zajímají na Anfield Road, Sima ze Slavie by mohl putovat na Old Trafford.

Je ale dost možné, že se zastoupení České republiky na Britských ostrovech ještě zvýší. O dva talentované fotbalisty mají podle britských zpravodajských webů zájem Manchester United a Liverpool, dva nejúspěšnější kluby v zemi.

Sima do United

Je to až těžko představitelné, ale zřejmě založené na pravdě. Ještě před rokem pobíhal Senegalec Sima po trávníku druholigového Táborska a trénoval na louce vedle ubytovny, kde během začínající pandemie nemoci covid-19 pobýval.

Zanedlouho ale zaujal Pražany ze Slavie, kde šel zkusit štěstí do „B“ týmu a pak i do áčka. Tam podává famózní výkony, díky kterým se dostal na radar „Rudých ďáblů“. Skok by to byl obrovský. Během roku a půl přechod z druhé ligy v Česku do Premier League? To nemůže říct jen tak někdo.

Hložek v hledáčku Liverpoolu

O tomhle fotbalistovi se v poslední době mluví ještě více než o 19letém Afričanovi. V kádru Sparty se pohybuje už dva roky a svými představeními poutá pozornost nejednoho velkého klubu. Teď se do hry vložil úřadující anglický mistr – Liverpool.

„Liverpool má pro letní přestupové období na radaru Hložka ze Sparty Praha. Mohl by ho podepsat za 15 milionů liber,“ myslí si britský web footballinsider.com. Sparťané by ale za svůj 18letý klenot požadovali ještě o trochu víc.

Pokud zvěsti nejsou jen výplod něčí fantazie, půjde o neskutečnou věc. Nejlepší soutěž světa zásobovaná českou nejvyšší fotbalovou soutěží, to by byl krásný obrázek i reklama pro Českou republiku.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Christian Eriksen
V sobotu se fotbalový svět na okamžik zastavil. Může za to srdeční příhoda, která přímo na hřišti postihla během zápasu EURA Christiana Eriksena. Dánský „špílmachr“ se naštěstí ze všeho pomalu dostává, nás ale zajímá, jak je vůbec něco takového v profesionálním sportu možné.
Shelby Houlihanová
Na olympijský hrách v Tokiu měla atletka Shelby Houlihanová zaběhnout životní výsledek. Rekordmanka z USA ale dostala pár týdnů před startem „stopku“, protože v krvi jí byla nalezena zakázaná látka. Podle slov samotné hlavní aktérky za to může snědené burrito.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama