Reklama

United v rozkladu. Přemýšlím, že bych je koupil, šokoval „bijec“ McGregor

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Kdyby se tohle stalo skutečností, šlo by o nevídanou věc. Slavný UFC zápasník Conor McGregor podle svých slov přemýšlí nad koupí slavného Manchesteru United. Velký fanoušek by klub rád vykoupil z rukou rodiny Glazerů, kterou příznivci nemohou vystát.

Není jasné, zda jde o vtip či provokaci na adresu vedení, kdyby o koupi ale vážně uvažoval, musel by sáhnout hluboko do kapsy. Jaké jsou finanční možnosti? Ir sice celkem slušně vydělává, reklamou, zápasy i díky jeho whisky Proper Twelve, která umí vykouzlit na jeho účtu docela zajímavé částky.

Pořád je to ale žalostně málo. Odhaduje se, že jmění slavného zápasníka činí krásných 120 milionů dolarů, tedy v přepočtu asi 2,5 miliardy korun. S hodnotou Manchesteru United se ale tahle částka srovnat nedá. Klub by ho stál asi 3 miliardy dolarů, což se rovná zhruba 64,5 miliardám korun.

McGregor patří mezi nadšené příznivce, se svými finančními prostředky by si ale mohl koupit tak maximálně klub z nižší anglické soutěže. O situaci v klubu každopádně sám moc dobře ví a nechce jen nečinně sedět.

Naštěstí pro něj i další „fans“ nápad s názvem Super liga padl. Majitelé United se navíc všem za způsobené potíže formou otevřeného dopisu omluvili.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Christian Eriksen
V sobotu se fotbalový svět na okamžik zastavil. Může za to srdeční příhoda, která přímo na hřišti postihla během zápasu EURA Christiana Eriksena. Dánský „špílmachr“ se naštěstí ze všeho pomalu dostává, nás ale zajímá, jak je vůbec něco takového v profesionálním sportu možné.
Shelby Houlihanová
Na olympijský hrách v Tokiu měla atletka Shelby Houlihanová zaběhnout životní výsledek. Rekordmanka z USA ale dostala pár týdnů před startem „stopku“, protože v krvi jí byla nalezena zakázaná látka. Podle slov samotné hlavní aktérky za to může snědené burrito.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama