Více
  25.5 C
  Czech
  Sobota, 25 června, 2022

  Hororové zranění důchodkyně: Ve spánku ji napadla obrovská krysa, žena skončila v nemocnici

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Jen těžko si představit tu hrůzu. Šestasedmdesátiletou penzistku Dianu Kirk z Nottinghamshire 9. května během nočního spánku v jejím domě napadl nezvaný host, mohutná krysa. Informoval o tom Express.co.

  Paní byla dlouhodobě upoutaná na lůžko ve svém domě, kde žila s manželem, pětaosmdesátiletým Johnem. Tu noc tedy spala na své nemocniční posteli v obývacím pokoji v přízemí, zatímco John byl v prvním patře. Když kolem 5:45 přišel dolů ji zkontrolovat, zděsil se. Dle jeho slov žena ležela v tratolišti krve a měla četná zranění na obličeji a krku.

  Byla napadena krysou, která se schovávala v domě. „Nikdy jsem neviděl nic podobného. Z fotografií můžete vidět, jak hrozná ta zranění byla. Bylo to naprosto šílené,“ svěřil se Dianin manžel. „Na obličeji měla škrábance, při pohledu na její krk a ruce to vypadalo, že se jí krysa snažila prokousat až na kost. Všude byla krev,“popsal hororové svědectví.

  John si vybavuje, že už předtím i jemu cosi slídilo u nohou, když spal. „Rozespalý jsem to odstrčil. Ucítil jsem to znovu kolem 1:30, ale opět jsem usnul a nevěnoval tomu pozornost. Probudil jsem se pak až ráno, jako obvykle, před 6 hodinou,“uvedl pro Nottingham Post. Následně spatřil tu apokalypsu o patro níže.

  Okamžitě zalarmoval záchrannou službu a čekalo se na příjezd sanitky, která přijela asi v 8:20. Na pomoc zavolal i sousedku. „Šel jsem a zaklepal na dveře jedné mladé dívky, co bydlí přes silnici, protože je také vždy brzy vzhůru, a tak pomohla,“ říká s tím, že Dianu odvezli do Queen’s Medical Center. Zpět do domácího léčení se měla vrátit ve čtvrtek večer.

  Trvalé nebezpečí pro místní

  „Necítí bolest, takže o tom, co se stalo, moc nevěděla, ale chtěl bych, aby lidé věděli, co se může stát. Pár dní poté jsem zjistil, že si krysa dělala v domě doupě,“ dodává John. „Až nyní jsem se dočetl, že krysy mohou být velmi nebezpečné malým dětem nebo lidem, kteří jsou nehybní na lůžku, jako moje žena,“ sdělil John s tím, že se mu podařilo zvíře zneškodnit. V domě nastražil past a hned druhý den ráno byla krysa lapena v kleci. Když ji prý nesl na terasu, několikrát se ho snažila kousnout. Poté hlodavce zabil čtyřmi výstřely z pistole. Vyjádřila se k tomu i pečovatelka z domu Kirkových, Helen Speed. „Před několika týdny jeden z našich pracovníků slyšel krysí kvílení v popelnici u domu jiného klienta v Binghamu (tržní město v Nottinghamshire). Lidé žijící v této lokalitě by si měli uvědomit, že je to trvalý problém a hrozba – zvláště pro ty, co jsou takto zranitelní.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS