Více
  18.8 C
  Czech
  Sobota, 25 června, 2022

  Darth Vader a nová mechanika skejtování ve Fortnite

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Darth Vader se poprvé objevil ve Fortnite na začátku tohoto roku během prezentace Unreal Engine 5. Hodně se spekulovalo o tom, v jaké kapacitě se sithský lord objeví, ale nyní se zdá, že postava dostane pohyblivý orientační bod na mapě.

  Hráči mohou Darth Vadera spatřit na začátku každého zápasu, když jeho loď proletí kolem bojového autobusu a sestoupí na ostrov. Hráči mohou sledovat, jak loď přistane přesně na místě, kde se objeví na mapě. Když se hráči na toto místo vydají, najdou Darth Vadera, několik stormtrooperů a několik stanů s unikátními bednami uvnitř.

  V každém zápase přistane loď na jiném místě, jak ukazuje animace v bojovém autobusu. Ve stanech se nacházejí unikátní truhly, v nichž jsou uloženy blastery E-11 ze série Star Wars, stejně jako munice a podpůrné předměty. Skutečnou odměnou tohoto orientačního bodu bude poražení Darth Vadera, za což bude hráč odměněn jeho světelným mečem. Porazit nechvalně proslulého sithského lorda však nebude snadné.

  Nová mechanika skejtování

  Za poslední rok představila hra Fortnite spoustu nových způsobů, jak se ve hře pohybovat. S novými nástroji pro houpání po mapě, přepracovaným sprintem a možností klouzat se a šplhat po povrchu se Fortnite hodně zamýšlí nad tím, jak se hráči pohybují. A nyní by podle těžařů dat mohla hra Fortnite již brzy umožnit hráčům bruslit.

  Podle tvůrce obsahu z Fortnite s názvem HYPEX pracuje Epic Games na nové mechanice pro skejtování. Údajně jde o podobný systém jako u klouzání, kdy hráči mohou při jízdě z kopce nabrat hybnost a při jízdě nahoru ji ztratit. Podle HYPEXe Fortnite také aktualizoval motorky, což pravděpodobně znamená, že oba předměty by se mohly objevit v blízké budoucnosti.

  Někteří fanoušci se těší, že obsah vyjde během aktuální sezóny, protože by zapadal do uvolněné a zábavné atmosféry sezóny. Uživateli na Twitteru se podařilo získat přístup k rané verzi mechaniky skejtování, i když přiznáváme, že zatím vypadá trochu nedodělaně.

  I když se může jednat o náhodu, nedávno vyšel balíček pro Fortnite, který obsahuje skin bruslaře a krumpáč na kolečkové brusle. Součástí balíčku Skate Park Royalty Pack je také hra Save the World a 1 500 V-Bucků. Nebylo by od věci říct, že Epic je velkým fanouškem zanechávání nápověd ve hře.

  Neexistuje žádná záruka, že se skate mechanika objeví, ale mnoho hráčů se i tak těší.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS