-8.2 C
Czech
Pátek 23. ledna 2026
MagazínJsme opravdu nadšení. Sophie Turner a Joe Jonas se těší na další...

Jsme opravdu nadšení. Sophie Turner a Joe Jonas se těší na další přírůstek do rodiny

Joe Jonas a Sophie Turner se nemohou dočkat setkání s miminkem číslo 2. Herečka známá ze seriálu Hra o trůny v rozhovoru pro časopis Elle zveřejněném v úterý potvrdila, že s manželem čekají druhé dítě. Napsal o tom magazín People a další servery.

„O tom podle mě život je, o výchově další generace,“ uvedla Turner v interview. „Nejlepší věcí v životě je pro mě vidět dceru, jak kráčí od úspěchu k úspěchu. Jsme tak nadšení, že rozšiřujeme rodinu. Je to to největší požehnání vůbec,“ poznamenala šestadvacetiletá Britka.

Turner během pondělního Met Gala v New Yorku zářila, když pózovala na červeném koberci se svým dvaatřicetiletým manželem. Vyšívanou róbu od značky Louis Vuitton s dlouhým rukávem zkombinovala s diamantovými náušnicemi z kolekce Louis Vuitton High Jewelry.

Jonas a Turner se vzali v květnu 2019 na ceremoniálu v Las Vegas, než si následující měsíc znovu řekli „ano“ na větší oslavě ve Francii. Svatba tak proběhla ve stejném roce, kdy skončil seriál Hra o trůny (Game of Thrones).

„Jsem opravdu ráda, že jsem se měla kam posunout. Kdybych nenašla Joea, myslím, že bych se po Game of Thrones cítila naprosto ztracená. A po skončení jsem se tak skutečně cítila. Nicméně mě to donutilo vstoupit do této nové kapitoly, která byla opravdu vzrušující a na kterou jsem se mohla zaměřit. Bylo to perfektní,“ řekla Turner k načasování vztahu s Jonasem.

V červenci 2020 pak manželé na světě přivítali svého prvního společného potomka, dceru Willu. „Sophie Turner a Joe Jonas s potěšením oznamují narození svého dítěte,“ uvedl tehdy jejich zástupce v prohlášení pro magazín People.

Těhotenské bříško, po kterém se herečce stýskalo, je zpět

Po porodu svého prvního potomka se novopečená maminka na sociálních sítích podělila o řadu fotek pořízených během těhotenství.

Na žádost fanouška, aby sdílela fotografii něčeho, co jí chybí, Turner v prosinci 2020 zveřejnila snímek z období těhotenství a napsala: „Moje břicho.“

Dceři manželů jsou téměř dva roky, podle Turner však pravděpodobně neví, že z ní bude velká sestřička. „Ukážu na své břicho a řeknu: ‚Co tam je?‘ A ona řekne: ‚Dítě.‘ Ale pak ukáže na svoje bříško a řekne: ‚Dítě.‘ A pak ukáže na břicho tatínka a řekne: ‚Dítě.‘ Takže podle mě si prostě myslí, že břicho je dítě, že se mu tak říká,“ uvedla herečka. „Ale je mnohem tulivější než normálně, takže si myslím, že něco tuší,“ připustila v rozhovoru pro Elle.

Bratr Joea Nick Jonas a jeho manželka Priyanka Chopra Jonas nedávno do rodiny přivítali holčičku, kterou jim odnosila náhradní matka. „Máme obrovskou radost,“ napsala na Instagramu indická herečka a zpěvačka k příchodu dcery na svět.

Starší bratr Kevin Jonas má dvě děti s manželkou Danielle, kterou si vzal v prosinci 2009.

Reklama

Doporučujeme

Trumpovi vyslanci Witkoff a Kushner v Kremlu jednají s Putinem

Ruský prezident Vladimir Putin v Kremlu jedná se zvláštním vyslancem amerického prezidenta Donalda Trumpa Stevem Witkoffem a Trumpovým zetěm Jaredem Kushnerem, informuje agentura TASS. Schůzka se týká možností ukončení války na Ukrajině, již Rusko na rozkaz šéfa Kremlu rozpoutalo v únoru 2022.

Musk brzy očekává schválení samořídicího systému Tesly v EU a Číně

Šéf americké automobilky Tesla Elon Musk očekává, že jeho výrobce elektromobilů v Evropské unii příští měsíc získá schválení svého samořídicího systému Full Self-Driving (FSD). Podle agentury Reuters to řekl dnes na Světovém ekonomickém fóru (WEF) ve švýcarském Davosu. Musk zároveň doufá, že v podobném termínu úřady schválí využití této technologie také v Číně.

Zelenskyj v Davosu ostře kritizoval Evropu

Volodymyr Zelenskyj v Davosu varoval, že Evropa působí bezradně a opakuje stejné chyby. Přirovnal to k filmu Na Hromnice o den více a vyčetl evropským lídrům pomalou a roztříštěnou reakci na bezpečnostní hrozby. Znovu otevřel i otázku tvrdších kroků proti Rusku a jasnější podpory Ukrajiny.

Inflace v USA zůstává vyšší a Fed váhá se snižováním sazeb

Americká inflace se v závěru roku držela výš, než by si centrální banka přála. Ceny v listopadu meziročně zrychlily a spotřeba dál roste, takže prostor pro rychlé snižování úroků se zmenšuje. Do hry navíc vstupují cla, která znovu zdražují některé zboží.

Oteplování Arktidy stojí za extrémními mrazy v USA

Extrémní mrazy, sníh a led zasahují velkou část Spojených států. Meteorologové upozorňují, že nejde o náhodný výkyv počasí. Změny v Arktidě a úbytek mořského ledu podle nich hrají klíčovou roli.

Sesuvy půdy na Novém Zélandě zabily nejméně dva lidi, další se pohřešují

Silné deště, které v posledních dnech zasáhly Severní ostrov Nového Zélandu, způsobily rozsáhlé sesuvy půdy, při nichž zemřeli nejméně dva lidé. Několik dalších osob je pravděpodobně pohřbeno pod troskami.

Trump narazil na Nejvyšší soud. Cook z funkce zřejmě neodvolá

Americký Nejvyšší soud se zdráhá odvolat z funkce guvernérku Federálního rezervního systému (Fed) Lisu Cook, obává se totiž ztráty nezávislosti centrální banky. Kromě toho podle právníků neexistují žádné důkazy o údajném hypotečním podvodu, kterého se měla Cook dopustit.

Trump a Rutte dosáhli rámcové dohody o Grónsku

Americký prezident Donald Trump ve středu večer oznámil, že nezavede desetiprocentní cla na osm evropských zemí, které poslaly do Grónska vojáky, neboť vedl „produktivní" rozhovor s generálním tajemníkem Severoatlantické aliance (NATO), jenž slíbil řešení v otázce Grónska. Dohodli se podle něj na „rámci budoucí dohody".

V Japonsku pozastavili znovuzprovoznění největší jaderné elektrárny na světě

V Japonsku po několika hodinách pozastavili restart největší jaderné elektrárny na světě. Reaktor je ale stabilní, sdělil mluvčí firmy Tokyo Electric Power Company Holdings (TEPCO), která zařízení provozuje. Firma uvedla jaderný reaktor v elektrárně Kašiwazaki-Kariwa do provozu ve středu, a to navzdory přetrvávajícím obavám veřejnosti. Učinila tak poprvé od katastrofy v jaderné elektrárně Fukušima v roce 2011, po které Japonsko jaderné reaktory načas odpojilo.

Witkoff oznámil pokrok v jednáních o ukončení rusko-ukrajinské války

Jednání o ukončení rusko-ukrajinské války dosáhla velkého pokroku, zbývá dořešit poslední otázku, řekl dnes podle agentur Reuters a AFP na Světovém ekonomickém fóru (WEF) ve švýcarském Davosu zmocněnec amerického prezidenta Steve Witkoff. Dodal, že během dne odcestuje do Moskvy, aby ukončení konfliktu projednal s ruskými představiteli. Hlavní ukrajinský vyjednávač Rustem Umerov o něco dříve informoval o jednání s americkými zástupci v Davosu, hlavními tématy podle něj byly ekonomický rozvoj, poválečná obnova jeho země a bezpečnostní záruky.

ANALÝZA: Rusové používají zimu jako zbraň, Ukrajince ale nezlomí

Kovově šedivé nebe, prázdná okna a vyhaslé semafory se slévají do monolitické bezútěšnosti, zatímco teploty padají hluboko pod nulu. Pohled na města uprostřed zimy připomíná mrazivou dystopii. Pátý rok války a Rusové opět útočí na ukrajinskou energetickou infrastrukturu – intenzivněji než kdy předtím. Vojáci na frontě drží, tak my musíme taky, shodují se Ukrajinci. Jejich ducha se nepříteli zlomit nedaří.

Trumpova cla zastavila schvalování dohody EU s USA

Evropský parlament pozastavil práce na schvalování obchodní dohody mezi Evropskou unií a Spojenými státy, kterou obě strany uzavřely loni v létě. Krok přišel po víkendové hrozbě Donalda Trumpa, že uvalí cla na evropské země, pokud nepřistoupí na americkou kontrolu nad Grónskem.

Taylor Swift byla uvedena do Síně slávy skladatelů

Taylor Swift dosáhla dalšího významného milníku své kariéry. Byla uvedena do Síně slávy skladatelů a zapsala se do historie jako nejmladší žena, které se této pocty dostalo. Ocenění potvrzuje její výjimečné postavení mezi autory písní napříč generacemi.

KOMENTÁŘ: Prodávejte Ameriku. Novému trendu na investičních trzích se v USA smějí

Kvůli další eskalaci vztahů na ose mezi USA a Evropou, kterou způsobilo především nárokování Grónska ze strany Donalda Trumpa, se na investiční trhy vrací antiamerický sentiment. Ten radí prodat vše, co je navázané na USA. Tamní ministr financí se ale těmto snahám vysmál.

Je Grónsko pro Evropu budíčkem? Ursula von der Leyen volá po nezávislosti

Nastal čas chopit se této příležitosti a vybudovat novou nezávislou Evropu. S takovými slovy vystoupila na výročním zasedání Světového ekonomického fóra ve švýcarském Davosu předsedkyně Evropské komise (EK) Ursula von der Leyen.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama